Eén knockout, twee 'knocked-up': Team Niels breidt onverwacht uit in 'The Voice van Vlaanderen'

Vrijdag is het tijd voor de tweede Knockouts in 'The Voice van Vlaanderen'. In deze ronde nemen groepjes van 3 het op tegen elkaar en mag elke coach slechts één kandidaat kiezen om mee te nemen naar The Battles.
Hoewel de teams dus voornamelijk uitgedund worden, breidt het team van Niels toch onverwachts uit, want niet één maar twee kandidaten uit zijn team verwachten een kindje. 'Ik weet niet wat ik hoor. Aan elk meisje waaraan ik vraag hoe het met haar gaat, krijg ik als antwoord: ik ben zwanger', lacht coach Niels, 'Dit is ongetwijfeld het meest vruchtbare team!'
Mama’s in spe Jennifer (28, Roeselare) en Lisa (22, Marke) nemen het vrijdag voor team Niels op tegen Sinay (22, Heverlee). Tijdens de blind auditions kreeg Sinay de coaches aan het dansen. Nu toont ze haar gevoelige kant met 'Why I Love You' van Major. 'Dat is echt een uitdaging!', lacht ze. Lisa haalt alles uit de kast met 'Diamonds' van Rihanna en Jennifer zingt ook deze keer in het Nederlands. Ze duikt opnieuw in het repertoire van Marco Borsato met 'Ik Leef Niet Meer Voor Jou'. Wie kan het muzikale hart van Niels veroveren?
Bekijk hier de preview uit de aflevering:
In de tweede knockout zijn Nanou (23, OLV-Waver), Elise (18, Herentals) en Marie (19, Schoten) aan zet. Die laatste is super enthousiast over het nummer 'Bellyache' van Billie Eilish. En ook nu wil ze de familie-eer verdedigen: 'Ik zou die knockouts graag willen winnen aangezien mijn hele familie hier al bijna heeft gezeten', lacht ze. Elise wil zich tonen met 'All About That Bass' van Postmodern Jukebox Version en Nanou zingt een nummer dat ze ooit op haar trouw wil brengen: 'Is That Alright' van Lady Gaga.
Alvorens Natalia met haar team gaat repeteren, is het tijd voor ontspanning. 'We zijn gaan bowlen en ik heb voor iedereen een vestje laten maken met 'Team Natalia' erop. Let the games begin', lacht ze. In de knockouts zet ze Arno (20, Maasmechelen) lijnrecht tegenover teamgenoten Miek (29, Geel) en Amy (22, Antwerpen). 'Het groepje dat ik heb samen gezet heeft veel eigenheid en dat maakt het net heel erg interessant', vertelt ze. Miek laat haar piano achterwege met 'One Last Time' van Ariana Grande. Arno smijt zich met 'Pillowtalk' van Zayn en Amy schaart een gospelkoor achter zich met 'Oh Happy Day' van The Edwin Hawkins Singers.
Tijdens de eerste knockouts werden maar liefst twee kandidaten van team Koen, Joran en Tim, gesteald door de andere coaches en daar is Koen erg trots op: 'Het is mijn hobby om zoveel mogelijk mensen uit team Koen zo ver mogelijk te krijgen en het is precies toch weer aan het lukken.' Voor de volgende knockouts schuift hij zijn drie Musketiers, Christophe (48, Lochristi), Reinier (44, Pelt) en Toon (30, Mechelen), naar voren. Christophe staat met zijn onafscheidelijke gitaar op het podium voor 'Ho Hey' van The Lumineers. Reinier mag zich inleven in 'I Hope That I Don't Fall In Love With You' van Tom Waits en Toon gaat de hoogte in met het gevoelige nummer 'Dancing On My Own' van Calvin Scott. 'Ik heb een half minuutje nodig om een keuze te maken', zegt een emotionele Koen na afloop van de knockout.
Als laatste is team Tourist LeMC aan de beurt. 'Ik heb een jeugdig en heel divers team qua stijl', zegt de trotse coach. Voor zijn knockout zet hij Fien (31, Gent), Lieke (20, Meerhout) en Ilias (21, Brasschaat) samen, drie kandidaten die een instrument bij hadden bij hun blind audition. Al daagt Tourist hen uit om dat instrument deze keer thuis te laten… 'Ik ben heel benieuwd wat dat gaat geven.' Fien brengt 'Love is All' van The Tallest Man On Earth. Lieke zingt net zoals tijdens haar blind audition in het Nederlands met 'Als Het Avond Is' van Suzan & Freek en Ilias zingt 'Thank You, Next' van Ariana Grande.
Ook vijfde coach Laura Tesoro houdt alles goed in het oog en schiet in actie wanneer ze kandidaten die de andere coaches laten gaan, wil oppikken. Het volledige traject van Laura's team kunnen kijkers ontdekken in een nieuwe aflevering van de exclusieve spin-off 'The Voice Comeback Stage' op vrijdag 2 april om 22.30 uur op VTM GO.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 2 april om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Minister Letschert wil Ongehoord Nederland uit publieke bestel zetten
- Kijkcijfers: maandag 7 september 2026
- Peter van der Vorst vertrekt per direct bij DPG Media
- 'We konden het niet droog houden': Hyndi en Valentin duiken letterlijk het huwelijk in
- Familiegeheimen en onverwachte onthullingen in tweede seizoen van 'Zussen'
- Axel maakt AI-versie van zijn mama: 'Ik weet niet of ik dit leuk ga vinden'
- Woensdag in 'Kristel': Sekswerk
- Dit zie je in maandag 'Opsporing Verzocht'
- De bom barst tussen Léandro en Fauve in 'Kotmadam Sarafian'
- Dit zie je dinsdag in 'De Noodcentrale'
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
Multimedia SPOTLIGHT
-
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited'
Kijktip van de dag

Drie verhalen van vrouwen die werken in de seksindustrie, maar thuis vooral mama willen zijn. Ze vertellen zonder filter hoe ze hun kinderen proberen te beschermen tegen de vooroordelen over hun werk. Hoe leg je uit wat je doet? Wanneer vertel je de waarheid? En hoe zorg je ervoor dat je kinderen niet afgerekend worden op jouw keuzes? Candy probeert haar dochter de veilige jeugd te geven die ze zelf nooit had. Kim leert haar zonen sterker te zijn dan de oordelen van anderen. Shana bewaakt een harde grens tussen haar werk en haar gezin, terwijl ze overeind probeert te blijven.
'Kristel', om 20.50 uur op VRT 1.



































