Een eerste duo moet 'Paradijs zoekt Personeel' al verlaten

woensdag 23 februari 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Twaalf landgenoten nemen het tegen elkaar op om hun levensdroom waar te maken: wonen én werken in het exotische Zanzibar. Donderdag lopen de zes Vlaamse duo's stage in het hotel en leren zo elk departement van het resort kennen.

En ze kunnen maar beter goed opletten... want straks zal het minst geschikte duo het paradijs al meteen weer moeten verlaten.


Housekeeping en maintenance zijn de eerste departementen waar ze met het personeel van Zanziblue moeten meelopen. Nadat ze leren hoe ze zwembad, tuin en strand dagelijks moeten onderhouden, krijgen ze les in het departement housekeeping én een nieuwe praktische proef: ze moeten een kamer gastenklaar maken in slechts 30 minuten. 'Heel veel van deze opdracht heeft te maken met empathie', licht jurylid Yannick Bussaan toe. 'We hopen dat ze merken hoe zwaar dit beroep is. Het is een heel erg onderschatte functie binnen het hotel.'


Bij deze pittige opdracht telt ieder detail, ook het plooien van de handdoeken in de vorm van een olifant. 'Werk zien, is belangrijk', klinkt het bij Bram. 'En het dan ook doen, is nog belangrijker.' Ook Stefaan en Inge hebben een tactiek: 'Als wij iets samen moeten doen, gaan we eerst overleggen en dan functioneren.' De klok tikt genadeloos verder en de jury legt nog wat extra druk door op hun vingers te komen kijken. Na een grondige inspectie is het tijd voor hun oordeel…

Na de eerste opleidingen binnen het resort krijgen de duo’s een rondleiding buiten de hotelmuren. Wie hier wil wonen en werken, moet namelijk ook het echte Zanzibar leren kennen. Hoe leuk de sfeer ook is, dit is géén plezieruitstapje. De duo’s zullen alle informatie goed moeten opslaan, want straks volgt een kennistest.

In de Zanziraad wordt alles besproken: de eerste indrukken, de huishoudproef, de kennistest. Tijd om het kaf van het koren te scheiden... Welk duo moet vandaag als eerste het paradijs onverbiddelijk verlaten?

'Paradijs zoekt Personeel' op donderdag 24 februari om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Container Cup' (Play)

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?

'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Ninja Express
    02:15
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 06:05
    Bumba
    06:00
    Tik Tak
  • 06:05
    Kabouter Plop
    01:20
    De Branche-Expert
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:30
    Police Interceptors
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    03:05
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:30
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:20
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    Shades of Blue
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:04
    Zelf gedaan, goed gedaan
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:40
    De Eregast
    02:10
    De Garde van Gert
  • 06:00
    Mrs Sidhu Investigates
    02:20
    Happy Valley
  • 06:00
    Grey's Anatomy
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    02:00
    EenVandaag
  • 02:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:03
    Timmy tijd
    02:45
    Eva