Een eerste duo moet 'Paradijs zoekt Personeel' al verlaten

Twaalf landgenoten nemen het tegen elkaar op om hun levensdroom waar te maken: wonen én werken in het exotische Zanzibar. Donderdag lopen de zes Vlaamse duo's stage in het hotel en leren zo elk departement van het resort kennen.
En ze kunnen maar beter goed opletten... want straks zal het minst geschikte duo het paradijs al meteen weer moeten verlaten.
Housekeeping en maintenance zijn de eerste departementen waar ze met het personeel van Zanziblue moeten meelopen. Nadat ze leren hoe ze zwembad, tuin en strand dagelijks moeten onderhouden, krijgen ze les in het departement housekeeping én een nieuwe praktische proef: ze moeten een kamer gastenklaar maken in slechts 30 minuten. 'Heel veel van deze opdracht heeft te maken met empathie', licht jurylid Yannick Bussaan toe. 'We hopen dat ze merken hoe zwaar dit beroep is. Het is een heel erg onderschatte functie binnen het hotel.'
Bij deze pittige opdracht telt ieder detail, ook het plooien van de handdoeken in de vorm van een olifant. 'Werk zien, is belangrijk', klinkt het bij Bram. 'En het dan ook doen, is nog belangrijker.' Ook Stefaan en Inge hebben een tactiek: 'Als wij iets samen moeten doen, gaan we eerst overleggen en dan functioneren.' De klok tikt genadeloos verder en de jury legt nog wat extra druk door op hun vingers te komen kijken. Na een grondige inspectie is het tijd voor hun oordeel…
Na de eerste opleidingen binnen het resort krijgen de duo’s een rondleiding buiten de hotelmuren. Wie hier wil wonen en werken, moet namelijk ook het echte Zanzibar leren kennen. Hoe leuk de sfeer ook is, dit is géén plezieruitstapje. De duo’s zullen alle informatie goed moeten opslaan, want straks volgt een kennistest.
In de Zanziraad wordt alles besproken: de eerste indrukken, de huishoudproef, de kennistest. Tijd om het kaf van het koren te scheiden... Welk duo moet vandaag als eerste het paradijs onverbiddelijk verlaten?
'Paradijs zoekt Personeel' op donderdag 24 februari om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘De Verraders’ nadert grote finale: Bert De Kock verbannen na sluwe zet van verraders
- Dierbaren herdenken Jade Kops, Nourdin El Otmani en Marjolein van Breemen in 'Voor wie steek jij een kaarsje op?'
- Maandag start een nieuw seizoen van 'Camping Coppens'
- 'Start to Race': Gewone mensen, ongewone grenzen, één echte race
- 'De Slimste Mens ter Wereld’ lost laatste mysterie op: Erik Van Looy verklapt 38ste deelnemer
- Ontdek wat Disney Channel en Disney Jr. in november te bieden hebben
- Dit zijn de highlights november bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FILMBOX+ One
- Dit is TV5MONDE in november
- November biedt nieuwe detectives en mysteries op BBC NL en BBC NL+
- Seriemoordenaars, gerechtelijke dwalingen en jaloezie op Crime+Investigation
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon'
Kijktip van de dag

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.
'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.



































