Eddy Planckaert moedigt Dina & Andy aan in 'Ze Zeggen Dat'

maandag 23 november 2020

In de vierde aflevering van 'Ze Zeggen Dat' op dinsdag 24 november om 20.40 uur krijgen Dina Tersago en Andy Peelman hulp uit onverwachte hoek. Niemand minder dan wielerlegende Eddy Planckaert komt hen aanmoedigen tijdens één van hun experimenten.

Dina en Andy testen immers of het klopt dat je meer vet verbrandt als je vóór het ontbijt gaat sporten. Onder begeleiding van inspanningsfysioloog Bert Op ‘t Eijnde en met de vakkundige aanmoediging van Eddy Planckaert doen Dina en Andy de vergelijkende test.


Voor ze daaraan beginnen, ondergaan Dina en Andy de nodige tests om hun fysiek en sportritme te bepalen. 'Jullie hebben allebei de fundamenten voor een serieuze kathedraal. Alleen staat die kathedraal er nog niet', klinkt het verdict. 'Bij Andy is het een chique villa, bij Dina een houten tuinhuisje.' Er is dus nog wat werk aan de winkel. Voor hun experiment zullen Dina en Andy twee weken lang exact hetzelfde eten. Sporten doen ze in de eerste week ná het ontbijt en in de tweede week vóór het ontbijt. Levert dat een verschil op voor de vetverbranding en klopt het dus dat je meer kilo’s verliest als je sport vóór het ontbijt?

Dina Tersago wordt stand-upcomedian voor nieuw VTM-programmma
In 'The Masked Singer' bewees Dina Tersago al dat ze goed kan zingen. Voor 'Ze Zeggen Dat' stapt ze opnieuw uit haar comfortzone. Dina waagt zich immers voor het eerst aan stand-upcomedy. Ze wordt gecoacht door comedian Thomas Smith en debuteert met haar eerste voorstelling 'Tegen de stroom in' meteen in het hol van de leeuw: The Joker, hét comedy-café van Vlaanderen. Wat wil Dina hiermee bewijzen?

Andy schept duidelijkheid: zijn pubers echt zo lui en geraken ze daarom niet uit bed?
Andy heeft zijn koffer gepakt om de nacht door te brengen in Emblem, bij Jessie en Erwin en hun twee puberzonen Dylan (15) en Dean (17). Al zal er van slapen niet veel in huis komen. Andy wil onderzoeken of het klopt dat pubers lui zijn en daardoor ‘s ochtends niet uit bed kunnen. 'Maar om appels met appels te vergelijken moet ik de ouders ook wakker houden tot de pubers gaan slapen. Alleen dan kan ik hun gedrag ‘s ochtends vergelijken met dat van volwassenen', aldus Andy. De resultaten van de test en de wetenschappelijke verklaring van slaapexpert Olivier Mairesse zullen heel wat ouders de wenkbrauwen doen fronsen.

De afleveringen van 'Ze Zeggen Dat' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Ze Zeggen Dat', dinsdag 24 november om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Moordzaken: Liefde is geen Alibi' - José Masschelin (VTM)

Op 1 juli 2010 wordt Brenda Rollier in Stekene dood aangetroffen, hangend aan een hondenleiband. De politie spreekt van zelfdoding, maar haar familie verdenkt echtgenote Cindy. Drie jaar later komt de gruwelijke waarheid aan het licht.

'Moordzaken: Liefde is geen alibi', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    De Faker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 07:35
    De Marsupilami's
  • 07:15
    Hallo K3
    00:30
    The Good Doctor
  • 07:35
    Random Breath Test
    23:10
    Anna
  • 06:00
    Qmusic
    22:50
    Fatal Attraction
  • 07:00
    Willy
    00:40
    All New Traffic Cops
  • 00:35
    Geen uitzending
    15:30
    9-1-1
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:10
    De Zussen Coorevits
  • 07:10
    The Way Home
    00:15
    So Help Me Todd
  • 07:15
    Family Matters
    01:35
    MacGyver
  • 07:25
    Tot op de Graat
    01:45
    Botched
  • 06:55
    Cold Case
    01:15
    FBI
  • 02:17
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:38
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:10
    Chris Cooks Cymru
    01:10
    Puur Oosters - Japans
  • 07:05
    All Creatures Great and Small
    01:05
    Harry Wild
  • 07:35
    The Kardashians
    01:25
    Grey's Anatomy
  • 07:30
    NOS Journaal
    01:20
    NOS Journaal Laat
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:30
    Café Kockelmann
  • 07:35
    Zin in Zappelin
    01:45
    First Dates