'Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS' start met spannende special rond de ontvoering van Véronique De Kock

Het populairste politiekorps van het land is terug! De ploeg van commissaris Berckmans (Willy Herremans) vliegt er vanaf maandag 10 januari om 18.20 uur meteen weer stevig in met een special.
De eerste drie afleveringen van deze VIPS-editie van 'De Buurtpolitie', waarbij in elke aflevering een gastrol is weggelegd voor een BV, draaien volledig rond de verdwijning van presentatrice en ex-miss België Véronique De Kock.
Wanneer Véronique aangifte doet van stalking, is het alle hens aan dek en gaat het korps met man en macht op zoek naar de stalker. Koen Baetens (Andy Peelman), die intussen een verrassende carrièrewending heeft gemaakt, kan het niet laten zich met de zaak te bemoeien. Al doet zijn goedbedoelde hulp en impulsieve gedrag meer kwaad dan goed.
De zaak neemt een noodlottige wending wanneer Véronique ontvoerd wordt. Het is de start van een race tegen de klok...
Op donderdag 13 januari roept ook schrijver Herman Brusselmans de hulp van 'De Buurtpolitie' in wanneer hij inbrekers in zijn huis betrapt. Die gingen aan de haal met zijn laptop, en een back-up van zijn nieuwe script heeft hij natuurlijk niet gemaakt… Slagen inspecteurs Emma (Lisa Gerlo) en Louise (Liandra Sadzo) erin om samen met 'de nieuwe' van de computer crime unit Hugo De Bolle (Mathias Daneels) de daders te vatten en het script terug te krijgen? Of kan Herman Brusselmans zijn roman voor een tweede keer schrijven?
Bekijk hier de eerste beelden van Herman Brusselmans in 'De Buurtpolitie VIPS':
Wanneer de beroemdste viroloog van het land Marc Van Ranst niet in één of andere adviescommissie over de coronacrisis zetelt of opduikt in het nieuws, helpt hij De Buurtpolitie. Hij is namelijk een belangrijke getuige in een onderzoek naar vluchtmisdrijf, die Emma en Eric (Manoe Frateur) in de aflevering van vrijdag 14 januari proberen op te lossen.
Het wordt dus meteen een stevige en woelige week voor het korps. Gelukkig komen oude bekende Tineke (Nicoline Hummel) en nieuwe kracht Indy (Jean-Romy Manzila) de nodige versterking bieden.
De afleveringen van 'Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Echte verhalen: De Buurtpolitie VIPS', vanaf maandag 10 januari iedere weekdag om 18.20 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- De dames zetten de toon voor een nieuw seizoen vol drama in 'The Real Housewives of Antwerp'
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- De Goorissen zijn onder de indruk van de wissel van de wacht in Athene
- Wesley Sonck slaat groen uit na misselijkmakende kermisattractie in 'De Box'
- 'Ruud Smulders: Rudiversum' vrijdag op NPO 3
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten
Kijktip van de dag

De familie duikt in de rijke geschiedenis van Athene. Ze leren de basis van het Grieks en laten zich rondleiden door de stad. Gids Joseph toont hen het Monastiráki-plein en de indrukwekkende ceremonie tijdens de aflossing van de wacht.
'Expeditie Gooris - Citytripping', om 21.45 uur op VTM 2.



































