Drukt Natalia af voor eigen nummer 1 in 'The Voice'?

De tweede auditieaflevering van 'The Voice van Vlaanderen' ging ruim over het miljoen kijkers, goed voor een marktaandeel van 32,2% (VVA 18-54, live+4).
In de derde Blind Auditions, op vrijdag 22 februari, mogen coaches Alex, Koen, Bart en Natalia zich opnieuw aan heel wat muzikale verrassingen verwachten. Voor Natalia is de verrassing compleet als een kandidate haar kans waagt met een nummer dat wel erg bekend in de oren klinkt…
Aan lef ontbreekt het Jennifer (26, Rumbeke) niet. Zij durft het aan om Natalia’s nummer 1-hit I’ve Only Begun To Fight te zingen. Bovendien een nummer met een boodschap voor haar, want haar deelname ziet ze als een nieuwe start na een zwaar motorongeluk. 'Ik denk dat ik zenuwachtiger was dan jij', lacht Natalia na de auditie. Maar drukt ze ook af voor haar eigen nummer? De opnames van 'The Voice van Vlaanderen' bijwonen en daar pas te horen krijgen dat je zélf auditie mag komen doen: Somalia (24), die twee jaar geleden van New York naar Antwerpen verhuisde, weet niet wat haar overkomt wanneer An Lemmens haar hoogstpersoonlijk met het nieuws verrast. Haar Blind Audition doet ze op Ex-factor van Lauryn Hill.
'Ik zou graag wat lawaai in mijn team willen. Er is nog niet genoeg 'noise' in 'The Voice''. Bart Peeters' woorden zijn nog niet koud of daar is Petra (44, Malle). Ze doet niets liever dan 'scheuren en schreeuwen', dat bewijst ze met Piece Of My Heart van Janis Joplin. Ook Stefaan (45, Moen) heeft een voorkeur voor stevige nummers. De West-Vlaamse staalarbeider kiest vrijdag voor You Worry Me van Nathaniel Rateliff.
Nichtjes Emanuela (18, Brugge) en Erisa (19, Oostende) nemen dan wel apart deel aan de Blind Auditions, ze steunen elkaar door dik en dun. Hun gemeenschappelijke passie voor muziek maakt dat ze een ijzersterke band hebben. Emanuela probeert het vrijdag met Stop And Stare van One Republic, Erisa gaat voor The Middle van Zedd & Maren Morris.
De looks heeft hij al, maar heeft hij ook de stem? Student Andy (25, Kasteelbrakel) droomt ervan om een singer-songwriter te worden à la Ed Sheeran. Zijn eerste stappen zet hij vrijdag met een eigen versie van Firestone van Kygo. Ook jonge snaak Glen (22, Holt), die in zijn vrije tijd bijverdient als model, kiest voor een rustig, integer nummer met Safe Inside van James Arthur.
Het 'Voice'-podium verwelkomt met Dina (24, Gent) ook een oude bekende. Ze haalde in het eerste seizoen de Battles als prille 18-jarige. Nadien richtte ze met ex-deelnemer Sigi een band op, waarmee ze intussen veel podiumervaring heeft opgedaan. Dat zou haar moeten helpen om dit keer verder door te stoten. Ze zingt én rapt op La Loi De Murphy van de Brusselse Angèle. De Limburgse Italiaan Giovanni (42, Houthalen) is een geboren entertainer. De luisteraars van zijn radioprogramma op Radio Internazionale weten dat intussen, de coaches van 'The Voice' hoopt hij daar vrijdag van te overtuigen met A Chi Mi Dice van Blue.
Dat Leona (37, Gellik) zich inschreef voor de Blind Auditions van 'The Voice' is volledig aan haar moeder te danken. Zij stierf vorig jaar en Leona maakte haar die belofte. Haar auditie op Something’s Got A Hold van Christina Aguilera draagt ze volledig aan haar moeder op. Ook Darcy (20, Merksem) kreeg het nodige duwtje in de rug van haar mama. Zelf had ze zich nooit durven inschrijven, want Darcy is van nature erg onzeker en verlegen. 'Mijn deelname is geslaagd als ik op het podium heb durven zingen', zegt ze zelf. Kan ze ook één van de coaches overtuigen met Take A Bow van Rihanna?
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 22 februari om 20.35 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Married At First Sight'-bruid laat man achter bij het altaar
- Kijkcijfers: dinsdag 21 april 2026
- Fred van Leer deze zomer terug bij TLC met nieuw seizoen 'Say Yes To The Dress Benelux'
- 'Hier was ik niet klaar voor': eerste studioshow 'So You Think You Can Dance' zet Top 20 meteen onder hoogspanning
- Drie broers gaan na 30 jaar opnieuw samen in bad voor Viktor Verhulst in 'Brieven Aan Samson'
- Kookavontuur Ruben Van Gucht aan zijden draadje na diepe snijwonde
- 'NPO Doc: Alles moet beter' op NPO 3
- Donderdag in 'Zembla': Gokkers in je tijdlijn
- 'Een sok op de werf?': Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt'
- Alcohol in het ziekenhuis en vrouwen op het voetbalveld: 'Ze Zeggen Dat' legt pijnpunten en clichés bloot
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.
'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.



































