Droom verandert in nachtmerrie voor gezin in 'Ik Vertrek uit Vlaanderen'

zondag 7 november 2021

Het succesvolle programma 'Ik Vertrek uit Vlaanderen' is terug, met nieuwe afleveringen waarin Vlaamse gezinnen gevolgd worden die hun dromen najagen in het buitenland. In de eerste aflevering ruilen Sam en Lieve en hun drie kinderen Eden, Matti en Felan het vertrouwde Lembeke in voor Hochrindl-Kegel, een populair wandel- en skigebied in de Oostenrijkse bergen.

Daar vond de familie hun droompand: 'Sonnenhof' is een domein met een groot huis en acht appartementen, perfect geschikt om uit te baten als gastenverblijf na een grondige renovatie. Hun droom verandert al gauw in een horror story als er heel wat lijken uit de kast vallen.



Het gezin krijgt te maken met heel wat obstakels: zo is de elektriciteit verouderd, ligt er amper isolatie en zijn de balkons erg onveilig. Bovendien gooit de buurvrouw roet in het eten waardoor de parking niet kan verhard worden. Ook het renovatiebudget ligt veel hoger dan verwacht. Ze raadplegen een advocaat voor advies over gerechtelijke stappen tegen de makelaar en de vorige eigenaar.

'We kochten een gebouw dat we niet mogen uitbaten als gastenverblijf, we voelen ons bedrogen door de makelaar. Tegen elkaar grapten we dat ons dit nooit ging overkomen, een huis zonder vergunningen en met elektriciteitsproblemen kopen', aldus Sam en Lieve.
Vol goede moed en met hulp van vrienden en familie beginnen ze aan de verbouwingswerken, want vanaf augustus moet hun 'Nockalm Lodge' klaar zijn om gasten te ontvangen. Zal het gezin Van de Velde op tijd klaar geraken met de gigantische to-do list of geven ze op?

'Ik Vertrek uit Vlaanderen', vanaf maandag 8 november om 21.40 uur op VTM 2. De aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: BK Wielrennen
    18:40
    Sporza: Formule 1
  • 08:00
    Zomerbeelden
    16:50
    Alexander Armstrong in Sri Lanka
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:30
    Florentina
    16:40
    Wie zoekt die wint
  • 15:30
    De slechtste chauffeur van Nederland
    16:20
    Costa Belgica
  • 15:20
    After We Collided
    17:15
    How I Met Your Mother
  • 15:50
    Airwolf
    16:45
    Caught on Dashcam
  • 15:40
    La Brea
    16:35
    ER
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 15:30
    Friends
    15:55
    Stukken van mensen
  • 15:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:50
    Criminal Minds
  • 15:25
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Superman
  • 15:00
    Sort Your Life Out
    17:20
    Komen Eten
  • 15:05
    Spring Break Murders
    16:00
    Killer at the Crime Scene
  • 15:18
    Fleet TV
    15:53
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 15:33
    Het perfecte terras
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:25
    Vanavond bij ons
    16:00
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 15:15
    The Good Ship Murder
    17:05
    Murdoch Mysteries
  • 15:40
    Law & Order: Special Victims Unit
    19:00
    The Resident
  • 13:35
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:15
    De Samaritanen, een Bijbels volk
    16:25
    Iedereen Verlicht
  • 15:25
    In Oranje
    17:00
    Klaas Kan Alles Kort