Drie pop-ups wachten in spanning af: wie moet de deuren sluiten?

woensdag 20 mei 2015

De drie genomineerde pop-ups – Brussel, Aalst en Antwerpen – wachten vol spanning op het verdict van de kijker. Eén van hen zal op donderdag 21 mei definitief moeten sluiten.

Als een wervelwind hield Sergio Herman afgelopen dinsdag nog schoon schip in de pop-ups van de genomineerde duo’s. Hij nam geen blad voor de mond om duidelijk te maken wat wel en wat niet goed was.


Origò werd door Sergio stevig wakker geschud. Vooral het keukenteam weet nu wat hen te doen staat. Maar het rommelt de laatste dagen in Aalst. Fee en Jonas ondervinden opnieuw problemen met het managen van hun personeel. Fee blijft het moeilijk hebben om dingen uit handen te geven en dat zorgt voor stress en frustraties, bij zichzelf en bij de rest van het zaalpersoneel.

Mieke en Lieve kregen van Sergio en Sepideh de wind van voren omdat ze niet in orde waren met hun administratie. Ondanks de beloftes van Lieve, blijft het probleem aanslepen. De zussen krijgen dan ook opnieuw bezoek van Belgocatering, die hen een harde les geeft in management.

In Brussel heerst er na het bezoek van Sergio dan weer een goede vibe. Ondanks de commentaar op Miguels pizza’s – door Sergio de ‘ugly faces’ genoemd – was de feedback van de jury positief. De uitgelaten sfeer die dit met zich meebrengt, zorgt ervoor dat de pop-up draait als nooit tevoren.

In Hasselt, ver van alle nominatiestress, loopt ook alles op wieltjes. Dries maakt van deze gelegenheid gebruik om er eventjes tussenuit te knijpen en het huwelijk van zijn broer bij te wonen, in Barcelona. Uiteraard krijgen ze in Asparaguus ook coaching. Terwijl Sergio de laatste pijnpunten in de keuken aanpakt, probeert Sepideh Dries een beetje te temmen.

En dan wordt het voor de duo’s uitkijken naar hét grote moment: de bekendmaking van de pop-up die de deuren moet sluiten. Welke twee duo’s konden Vlaanderen het meest overtuigen en wisten de meeste sms’jes te verzamelen? Welk duo valt onherroepelijk af en ziet zijn droom in rook opgaan?

'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 21 mei om 20.35 uur bij VTM.


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier
mijnpopup

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Goed Jaar' (Streamz/VTM)

In een landhuis ontdekken Lenny en Erik per toeval een verborgen kelder van het verzet met wapens en briefpapier voor het maken van valse documenten. Bij het ledigen van een vooroorlogse fles wijn uit de kelder krijgt het duo een wild idee.

'Een Goed Jaar', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 09:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 10:05
    Monty & Co
    14:20
    Sarah zingt
  • 09:40
    Geen uitzending
    19:00
    VTM Nieuws
  • 10:00
    Ik Vertrek
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:15
    De Rechtbank
  • 09:20
    Walker
    18:45
    Family Law
  • 09:45
    NCIS: Los Angeles
    18:50
    Bar Rescue
  • 09:50
    A Place in the Sun
    18:45
    Retour Masters
  • 09:20
    Buried in the Backyard
    18:35
    Cold Justice
  • 10:00
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:03
    Tooldokter
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 09:55
    Winterse Kost
    18:40
    Comfort Food
  • 10:05
    Death in Paradise
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 09:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    18:45
    First Dates Australia
  • 10:00
    NOS Journaal
    19:00
    Een huis vol
  • 09:45
    Nieuwsuur
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 09:45
    Maan en ik
    19:00
    NOS Jeugdjournaal