Drie pop-ups wachten in spanning af: wie moet de deuren sluiten?

De drie genomineerde pop-ups – Brussel, Aalst en Antwerpen – wachten vol spanning op het verdict van de kijker. Eén van hen zal op donderdag 21 mei definitief moeten sluiten.
Als een wervelwind hield Sergio Herman afgelopen dinsdag nog schoon schip in de pop-ups van de genomineerde duo’s. Hij nam geen blad voor de mond om duidelijk te maken wat wel en wat niet goed was.
Origò werd door Sergio stevig wakker geschud. Vooral het keukenteam weet nu wat hen te doen staat. Maar het rommelt de laatste dagen in Aalst. Fee en Jonas ondervinden opnieuw problemen met het managen van hun personeel. Fee blijft het moeilijk hebben om dingen uit handen te geven en dat zorgt voor stress en frustraties, bij zichzelf en bij de rest van het zaalpersoneel.
Mieke en Lieve kregen van Sergio en Sepideh de wind van voren omdat ze niet in orde waren met hun administratie. Ondanks de beloftes van Lieve, blijft het probleem aanslepen. De zussen krijgen dan ook opnieuw bezoek van Belgocatering, die hen een harde les geeft in management.
In Brussel heerst er na het bezoek van Sergio dan weer een goede vibe. Ondanks de commentaar op Miguels pizza’s – door Sergio de ‘ugly faces’ genoemd – was de feedback van de jury positief. De uitgelaten sfeer die dit met zich meebrengt, zorgt ervoor dat de pop-up draait als nooit tevoren.
In Hasselt, ver van alle nominatiestress, loopt ook alles op wieltjes. Dries maakt van deze gelegenheid gebruik om er eventjes tussenuit te knijpen en het huwelijk van zijn broer bij te wonen, in Barcelona. Uiteraard krijgen ze in Asparaguus ook coaching. Terwijl Sergio de laatste pijnpunten in de keuken aanpakt, probeert Sepideh Dries een beetje te temmen.
En dan wordt het voor de duo’s uitkijken naar hét grote moment: de bekendmaking van de pop-up die de deuren moet sluiten. Welke twee duo’s konden Vlaanderen het meest overtuigen en wisten de meeste sms’jes te verzamelen? Welk duo valt onherroepelijk af en ziet zijn droom in rook opgaan?
'Mijn Pop-uprestaurant!', donderdag 21 mei om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Richard Groenendijk staat stil bij dementie in 'Herinneringen voor het leven - stop dementie'
- NPO verkleint directie in laatste fase van reorganisatie
- Kijkcijfers: 3, 4 en 5 juli 2026
- Dit zijn de genomineerden voor VRT Zomerhit 2026: wie volgt Pommelien Thijs op?
- Kobe Ilsen en Xavier Taveirne presenteren vanaf het najaar samen met Fatma Taspinar 'De Afspraak'
- Natasja Gibbs reist langs zes Caribische eilanden in 'Natuur in de Cariben'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Paul McCartney en de vermiste bas in 'Het Uur van de Wolf'
- Dit zie je in juli op de Disney Channels
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht'
Kijktip van de dag

Laura (47) en Couzijn (53) vertrekken naar de Duitse Eifel, waar ze een oud schoolgebouw met een woonhuis kochten. Hier willen ze een inspiratielocatie creëren waar mensen in alle rust samen kunnen werken en ontspannen. Coach Couzijn biedt daarbij professionele begeleiding. De verbouwing verloopt echter niet zonder slag of stoot en tot overmaat van ramp krijgt Couzijn een ongeluk.
'Ik Vertrek', om 23.05 uur op VTM 2.




































