Drie broers Coppens en mama Agnes na jaar weer herenigd op Camp Grinsby

Vorige week zagen 700.000 kijkers (goed voor 31,2% marktaandeel op VVA 18-54, live+uitgesteld) hoe de familie Coppens samen met de campinggasten het Zweedse traditionele Midsömmar-feest vierden. Ondertussen is de drukke zomer echt aangebroken.
De volledige familie Coppens arriveert bij stukjes en beetjes op Camp Grinsby. Broer Mathias rijdt samen met zijn kinderen Lowis en Marcel in een grote camper het terrein op. Staf brengt hem naar zijn staanplaats op de camping met een prachtig uitzicht... op de tent van mama Agnes, die de dag voordien al incheckte. Nu is het enkel nog wachten op de komst van oudste broer Maarten en het plaatje is compleet.
Staf en Mathias maken van de gelegenheid gebruik om samen met Beau en Marcel te gaan vissen. Of alleszins toch een poging te doen.
Het is ondertussen meer dan een jaar geleden dat mama Agnes met haar drie zonen samen was en dat vraagt om een drink op één van de mooiste plekjes aan het Stora Bör meer. 'Allé, gaan we ons moeder eens in het water smijten', grapt Mathias. 'Moh zeg, jullie zijn nog altijd dezelfde drie apenkoppen!', bijt mama Agnes lachend van zich af.
Monique heeft een schaatskamp georganiseerd met zowel Belgische als Zweedse schaatsers. Beau en Nora schaatsen natuurlijk ook mee. Kunstschaatsen blijft hun grootste passie en Staf staat er daarom een hele week alleen voor op de camping: 'Er wordt nu van mij verwacht de zwaarste week te draaien eigenlijk, zonder Monique. Maar ik kan nu gelukkig rekenen op veel vrienden en familie.'
Camp Grinsby draait nu op volle toeren en Staf draait overuren in het sanitaire blok. Propere toiletten blijven zijn stokpaardje en daar heeft hij heel wat poetsbeurten voor over. 'Maar de realiteit overstijgt de droom elke dag opnieuw', mijmert Staf. 'Ik moet af en toe in mijn hand knijpen om te zeggen: 'Dit is echt he. Dat waar ge van droomde -een eigen camping uitbaten- is nu echt aan het gebeuren'.'
'Camping Coppens - Onze Zweedse Zomer', donderdag 16 september om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pas als de deur opengaat, begint het spel voor de BN’ers in 'The Box'
- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- 'Ik schijt zeven kleuren in mijn broek': wat doet Jonatan Medart in de backstage van 'The Voice'?
- Kijkcijfers: 12, 13, 14 en 15 februari 2026
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.
'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.



































