Drie broers Coppens en mama Agnes na jaar weer herenigd op Camp Grinsby

Vorige week zagen 700.000 kijkers (goed voor 31,2% marktaandeel op VVA 18-54, live+uitgesteld) hoe de familie Coppens samen met de campinggasten het Zweedse traditionele Midsömmar-feest vierden. Ondertussen is de drukke zomer echt aangebroken.
De volledige familie Coppens arriveert bij stukjes en beetjes op Camp Grinsby. Broer Mathias rijdt samen met zijn kinderen Lowis en Marcel in een grote camper het terrein op. Staf brengt hem naar zijn staanplaats op de camping met een prachtig uitzicht... op de tent van mama Agnes, die de dag voordien al incheckte. Nu is het enkel nog wachten op de komst van oudste broer Maarten en het plaatje is compleet.
Staf en Mathias maken van de gelegenheid gebruik om samen met Beau en Marcel te gaan vissen. Of alleszins toch een poging te doen.
Het is ondertussen meer dan een jaar geleden dat mama Agnes met haar drie zonen samen was en dat vraagt om een drink op één van de mooiste plekjes aan het Stora Bör meer. 'Allé, gaan we ons moeder eens in het water smijten', grapt Mathias. 'Moh zeg, jullie zijn nog altijd dezelfde drie apenkoppen!', bijt mama Agnes lachend van zich af.
Monique heeft een schaatskamp georganiseerd met zowel Belgische als Zweedse schaatsers. Beau en Nora schaatsen natuurlijk ook mee. Kunstschaatsen blijft hun grootste passie en Staf staat er daarom een hele week alleen voor op de camping: 'Er wordt nu van mij verwacht de zwaarste week te draaien eigenlijk, zonder Monique. Maar ik kan nu gelukkig rekenen op veel vrienden en familie.'
Camp Grinsby draait nu op volle toeren en Staf draait overuren in het sanitaire blok. Propere toiletten blijven zijn stokpaardje en daar heeft hij heel wat poetsbeurten voor over. 'Maar de realiteit overstijgt de droom elke dag opnieuw', mijmert Staf. 'Ik moet af en toe in mijn hand knijpen om te zeggen: 'Dit is echt he. Dat waar ge van droomde -een eigen camping uitbaten- is nu echt aan het gebeuren'.'
'Camping Coppens - Onze Zweedse Zomer', donderdag 16 september om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fien Vermeulen nieuwe presentatrice van 'Shownieuws'
- Kijkcijfers: woensdag 1 april 2026
- Voortvluchtigen staan bij de start van 'Klopjacht' meteen oog in oog met de speurders
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in een nieuw seizoen van 'Eenmaal Andermaal'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren
Kijktip van de dag

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.
'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.



































