Donderdag is conceptendag in 'Mijn Restaurant!'

Op dinsdag 3 maart serveerde Rani De Coninck de startaflevering van het tweede seizoen van 'Mijn Restaurant!'. De uitzending –die uitzonderlijk om 20.35 van start ging en anderhalf uur duurde- kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 815.000 Vlamingen lieten zich 'Mijn Restaurant!' smaken, wat een marktaandeel oplevert van 37,2 % (VVA 18-54).
E
en mooie start. Vorig jaar werd de 1ste aflevering van 'Mijn Restaurant!' bekeken door 641.000 kijkers (marktaandeel van 32% op VVA 18-54) en groeide het programma door naar gemiddeld 858.000 kijkers voor de hele eerste reeks (marktaandeel 45,7% op VVA 18-54).
De hele dinsdag -3 maart 2009- trouwens wisten onze programma's te bekoren, waardoor vtm met een marktaandeel van 30,5% (VVA 18-54) de beste dag van 2009 had.
Op donderdag 5 maart 2009 wordt de tweede aflevering van 'Mijn Restaurant!' om 21.25 uur uitgezonden. De vijf duo's hebben hun mission statement ingeleverd. Daarin moesten ze kort het concept van hun restaurant, de naam, de interieurideeën én de menukaart voorstellen.
Vandaag zullen ze voor 't eerst verschijnen voor de jury. Het hoofdkwartier van Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins bevindt zich in het luxueuze Kasteel Den Brandt in Wilrijk. Daar zullen de duo's hun mission statement moeten verdedigen en weerwerk bieden aan het spervuur van kritische vragen van Christel, Peter en Dirk. De jury zal 50 000 euro extra budget verdelen. En dat geld kunnen de deelnemers goed gebruiken.
Want in afwachting schieten ze in actie: hun panden moeten verbouwd worden tot restaurants en dat betekent vooral veel beslissingen nemen én op de centen letten. Tot ze een dvd vinden met een boodschap van Rani: de jury verwacht de duo's niet met lege handen in het kasteel! Dit betekent dat de koks een tweede keer op het laatste momentje in actie moeten schieten...
'Mijn Restaurant!', donderdag 5 maart om 21.25 uur op vtm.
Wie is jouw favoriet duo? Stem NU in onze TV-Visie Poll
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.
'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

































