Donderdag in 'MAUVE.' op Play Sports Open: 'De Entente'

woensdag 28 april 2021

'Als we goed spelen, spelen we echt goed. Maar we zijn te weinig goed.' Voorzitter Wouter Vandenhaute legt de vinger op de wonde. Na 23 speeldagen staat Anderlecht op een ondermaatse zesde plaats.

In de winterperiode werd met Diaby, Bruun Larsen en Ashimeru versterking gehaald. Helaas beschikt de club niet langer over de luxe om spelers in de brede kern ongebruikt te laten. En dus wordt er gekeken hoe op Transfer Deadline Day nog een aantal spelers ondergebracht kunnen worden bij andere clubs. We volgen die dag sportief directeur Peter Verbeke. 'Werken voor een club als Anderlecht vraagt een voortdurende psychologische beschikbaarheid, 24/7', zo laat hij optekenen.  Zijn alerte houding zorgt er mede voor dat op de laatste dag van de wintermercato Bakkali en Dimata van de hand gedaan kunnen worden.


Tegelijk volgen we Anouar Ait El Hadj, een jonge ket uit Molenbeek die al sinds zijn zevende voetbal speelt. Als beloning voor zijn harde werk kreeg hij dit seizoen een plek bij het eerste elftal van RSCA.

We zien hoe hij met vaste rituelen toeleeft naar zijn wedstrijden: daags voordien altijd naar de kapper, enkele uren voor de match altijd vanop de middenstip bellen met zijn vrienden…Met resultaat, want de cameraploeg is er getuige van hoe hij zijn eerste doelpunt scoort in de topper tegen RC Genk.

De trein lijkt definitief vertrokken, maar dan slaat opnieuw de twijfel toe. Hulpcoach en clubmoment Nicolas Frutos zoekt andere oorden op en Anderlecht lijdt in eigen huis een pijnlijke nederlaag tegen de Kerels van KV Kortrijk.

Zal Anderlecht de stabiliteit vinden waar het al het hele seizoen naar op zoek is?

En vooral, zal het team klaar zijn voor dé afspraak van het jaar, de Clásico tegen Standard?

'MAUVE.', donderdag 29 april om 21.00 uur op Play Sports Open gratis voor alle Telenet TV-klanten op kanaal 11.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:55
    Nachtlus
    01:03
    Het weer
  • 05:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:55
    Kabouter Plop
    01:05
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    11:30
    Meiden die rijden
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:45
    Bel-Air
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:25
    Street Cops
  • 00:55
    Joe
    06:00
    Sugarplummed
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:00
    Cheers
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Criminal Minds
  • 05:55
    Cobra Kai
    01:40
    Ocean's Eleven
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    De Moeite Waard?!
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Strike
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:51
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:50
    De Eregast
    01:25
    Winterse Kost
  • 05:35
    Ghosts Australia
    01:05
    Hope Street
  • 05:55
    Wokking lekker
    01:30
    The Resident
  • 05:50
    Nederland in Beweging
    01:10
    Even tot hier
  • 01:05
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 05:20
    Tekst-TV
    01:05
    First Dates