'Domino Day 2006' wordt muzikale show op KANAALTWEE

Domino Day 2006 wordt een swingende muzikale show door het thema 'Music in Motion'. Op klanken van de meest uiteenlopende muziekstijlen – van rock'n roll over klassiek en hiphop tot werledmuziek en schlagers - wordt voor de achtste keer een poging gedaan het wereldrecord vallende dominostenen te breken.
B
ijna 100 bouwers uit 13 landen zijn al enkele weken bezig om in totaal 4.400.000 dominostenen neer te zetten in het FEC Expocentrum in Leeuwarden. KANAALTWEE zendt Domino Day 2006 op vrijdag 17 november live uit vanaf 21u10. Het commentaar bij dit spannende en entertainende gebeuren wordt verzorgd door Stefan Van Loock.
Zangeres Ilse DeLange was met het oog op het thema van dit jaar, 'Music in Motion', uitverkoren om op 27 september jl. de eerste steen voor Domino Day 2006 te plaatsen. De 94 bouwers uit 13 verschillende landen zetten de voorbije weken de overige 4.400.000 dominostenen in 250 verschillende kleuren neer. Zij worden bij dit door het NOC*NSF-goedgekeurde sportevenement begeleid door 'Mr. Domino' Robin Paul Weijers en zijn team van specialisten. Niet alleen Nederland en België zenden deze wereldrecordpoging vallende dominostenen uit, maar ook Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Spanje, Polen, Hongarije, Kroatië, Zwitserland, Frankrijk en Rusland. In Rusland wordt Domino Day 2006 zelfs in drie tijdszones uitgezonden.
In 2005 zagen in totaal meer dan 50 miljoen kijkers hoe met 4.002.136 stenen een nieuw wereldrecord werd gevestigd. Dit jaar wordt geprobeerd het recordaantal van 4.400.000 stenen te laten omvallen. Dertig camera's filmen het hele gebeuren en maar liefst 103 verschillende microfoons registreren het geluid van de vallende dominostenen. Het wordt zonder enige twijfel één van de meest swingende en memorabele Domino Day's totnogtoe...
Klik hier voor een preview.
'Domino Day', vrijdag 17 november om 21.10 uur op KANAALTWEE.
Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!
Heb jij onze nieuwste toepassingen al ontdekt? Zin in een screensaver of de handige TV-Visie Toolbar? Of wil je weten hoe je naar TV-Visie WAPt? Bekijk dan deze pagina!
http://www.KAhttp://www.KANAALTWEE.be/dominoday/NAALTWEE.be
Meer artikels over VTM 2
DOSSIER: Domino Day
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 23, 24, 25 en 26 maart 2026
- Driedelige serie 'Inside the Kim Kardashian Heist' nieuw op TLC
- Raven van Dorst met X in paspoort reist door het Amerika van Trump in nieuw seizoen 'Nachtdieren USA'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- April op BBC NL en BBC NL+: Avontuur, mysteries en adembenemende natuur
- Comedy Central serveert april vol mutanten, pandemiepaniek en schaamteloos veel humor
- Dit zijn de highlights van National Geographic in april
- Ontdek wat er in april op STAR Channel te zien is
- Superhelden, ninja’s en paasmysteries in april op Cartoon Network
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
Multimedia SPOTLIGHT
-
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië
Kijktip van de dag

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?
'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.
































