'Domino Day 2006' wordt muzikale show op KANAALTWEE

Domino Day 2006 wordt een swingende muzikale show door het thema 'Music in Motion'. Op klanken van de meest uiteenlopende muziekstijlen – van rock'n roll over klassiek en hiphop tot werledmuziek en schlagers - wordt voor de achtste keer een poging gedaan het wereldrecord vallende dominostenen te breken.
B
ijna 100 bouwers uit 13 landen zijn al enkele weken bezig om in totaal 4.400.000 dominostenen neer te zetten in het FEC Expocentrum in Leeuwarden. KANAALTWEE zendt Domino Day 2006 op vrijdag 17 november live uit vanaf 21u10. Het commentaar bij dit spannende en entertainende gebeuren wordt verzorgd door Stefan Van Loock.
Zangeres Ilse DeLange was met het oog op het thema van dit jaar, 'Music in Motion', uitverkoren om op 27 september jl. de eerste steen voor Domino Day 2006 te plaatsen. De 94 bouwers uit 13 verschillende landen zetten de voorbije weken de overige 4.400.000 dominostenen in 250 verschillende kleuren neer. Zij worden bij dit door het NOC*NSF-goedgekeurde sportevenement begeleid door 'Mr. Domino' Robin Paul Weijers en zijn team van specialisten. Niet alleen Nederland en België zenden deze wereldrecordpoging vallende dominostenen uit, maar ook Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Spanje, Polen, Hongarije, Kroatië, Zwitserland, Frankrijk en Rusland. In Rusland wordt Domino Day 2006 zelfs in drie tijdszones uitgezonden.
In 2005 zagen in totaal meer dan 50 miljoen kijkers hoe met 4.002.136 stenen een nieuw wereldrecord werd gevestigd. Dit jaar wordt geprobeerd het recordaantal van 4.400.000 stenen te laten omvallen. Dertig camera's filmen het hele gebeuren en maar liefst 103 verschillende microfoons registreren het geluid van de vallende dominostenen. Het wordt zonder enige twijfel één van de meest swingende en memorabele Domino Day's totnogtoe...
Klik hier voor een preview.
'Domino Day', vrijdag 17 november om 21.10 uur op KANAALTWEE.
Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!
Heb jij onze nieuwste toepassingen al ontdekt? Zin in een screensaver of de handige TV-Visie Toolbar? Of wil je weten hoe je naar TV-Visie WAPt? Bekijk dan deze pagina!
http://www.KAhttp://www.KANAALTWEE.be/dominoday/NAALTWEE.be
Meer artikels over VTM 2
DOSSIER: Domino Day
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Award winnende 'Regular Show' keert terug met nieuwe serie op Cartoon Network
- Nieuw seizoen '1000-lb Sisters' op TLC
- VTM zoekt nieuw zangtalent: schrijf je nu in voor 'The Voice van Vlaanderen' 2027
- Koppels strijden om een ton in 'De Staatsloterij Show' op SBS6
- Omroep ZWART en BNNVARA lanceren 'Die Andere Late Night'
- Dit zie je maandag in 'Blauw'
- 'Radar' maandag over botox en chinese auto's
- 'PowNed of View: ME' over toenemend geweld tegen politie en de Mobiele Eenheid
- Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht': 'Dat beseffen jullie toch zelf ook wel?'
- 'Wacht… kussen zij echt?' Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning
Kijktip van de dag

Nog veertien dansers, of zeven duo's, zijn in de running. Van een zwoele paso doble tot een klassieke Weense wals: iedereen geeft het beste van zichzelf. De dansers trekken ook naar Carré in Amsterdam voor een inspirerend bezoek aan de musical 'West Side Story'.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.
































