'Domino Day 2006' wordt muzikale show op KANAALTWEE

Domino Day 2006 wordt een swingende muzikale show door het thema 'Music in Motion'. Op klanken van de meest uiteenlopende muziekstijlen – van rock'n roll over klassiek en hiphop tot werledmuziek en schlagers - wordt voor de achtste keer een poging gedaan het wereldrecord vallende dominostenen te breken.
B
ijna 100 bouwers uit 13 landen zijn al enkele weken bezig om in totaal 4.400.000 dominostenen neer te zetten in het FEC Expocentrum in Leeuwarden. KANAALTWEE zendt Domino Day 2006 op vrijdag 17 november live uit vanaf 21u10. Het commentaar bij dit spannende en entertainende gebeuren wordt verzorgd door Stefan Van Loock.
Zangeres Ilse DeLange was met het oog op het thema van dit jaar, 'Music in Motion', uitverkoren om op 27 september jl. de eerste steen voor Domino Day 2006 te plaatsen. De 94 bouwers uit 13 verschillende landen zetten de voorbije weken de overige 4.400.000 dominostenen in 250 verschillende kleuren neer. Zij worden bij dit door het NOC*NSF-goedgekeurde sportevenement begeleid door 'Mr. Domino' Robin Paul Weijers en zijn team van specialisten. Niet alleen Nederland en België zenden deze wereldrecordpoging vallende dominostenen uit, maar ook Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Spanje, Polen, Hongarije, Kroatië, Zwitserland, Frankrijk en Rusland. In Rusland wordt Domino Day 2006 zelfs in drie tijdszones uitgezonden.
In 2005 zagen in totaal meer dan 50 miljoen kijkers hoe met 4.002.136 stenen een nieuw wereldrecord werd gevestigd. Dit jaar wordt geprobeerd het recordaantal van 4.400.000 stenen te laten omvallen. Dertig camera's filmen het hele gebeuren en maar liefst 103 verschillende microfoons registreren het geluid van de vallende dominostenen. Het wordt zonder enige twijfel één van de meest swingende en memorabele Domino Day's totnogtoe...
Klik hier voor een preview.
'Domino Day', vrijdag 17 november om 21.10 uur op KANAALTWEE.
Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!
Heb jij onze nieuwste toepassingen al ontdekt? Zin in een screensaver of de handige TV-Visie Toolbar? Of wil je weten hoe je naar TV-Visie WAPt? Bekijk dan deze pagina!
http://www.KAhttp://www.KANAALTWEE.be/dominoday/NAALTWEE.be
Meer artikels over VTM 2
DOSSIER: Domino Day
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- De dames zetten de toon voor een nieuw seizoen vol drama in 'The Real Housewives of Antwerp'
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- De Goorissen zijn onder de indruk van de wissel van de wacht in Athene
- Wesley Sonck slaat groen uit na misselijkmakende kermisattractie in 'De Box'
- 'Ruud Smulders: Rudiversum' vrijdag op NPO 3
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.
































