Dominique Persoone in 'Snackmasters': 'Wat een machtige opdracht!'

zondag 5 september 2021

Ruim 525.000 kijkers - met een marktaandeel van 35,5% op VVA18-54 - zagen vorige week hoe Marcelo Ballardin de strijd won van Pajtim Bajrami. In aflevering 2 trekt 'Snackmasters' naar het prachtige Brugge waar Dominique Persoone, één van de beste chocolatiers ter wereld, zich voorbereidt op de culinaire uitdaging van zijn leven.

Hij strijdt tegen een goede vriendin, de Belgisch-IJslandse tv-chef Dagný Rós Ásmundsdóttir die de Vlamingen de Scandinavische keuken leerde kennen. Presentator Koen Wauters schotelt de chefs een nieuwe uitdaging voor: een zo goed mogelijke kopie maken van de viandel, de welbekende curryworst met de krokante buitenkant. 'Wat een machtige opdracht! I’m looking forward to it!', klinkt het enthousiast bij Dominique, terwijl Dagný Rós al meteen op een probleem stuit: 'Ik frituur nooit, ik heb zelfs geen frituurpan in huis…!'


Beide chefs beslissen eerst naar de winkel te gaan. En de wereld is klein, maar Brugge nog kleiner want zowel Dagný Rós als Dominique gaan naar dezelfde groothandelaar... op exact hetzelfde moment. Dat zorgt alvast voor een eerste hilarische maar bitsige concurrentiestrijd tussen beiden want Dominique haalt alle viandels uit de rekken zodat Dagný Rós niet meer naar de vermelde ingrediënten op de doos kan kijken.


De chefs hebben vervolgens duidelijk een andere strategie: terwijl Dagný Rós en haar sous chef Bruno eerst voor de smaak gaan, concentreren Dominique en zoon Julius zich op de look. Ze beslissen om het logo te laten maken door een bevriend logo ontwerper en vinden zelfs de tijd om er eentje extra aan te maken voor Dagný Rós: niet enkel het 'Mmm' logo wordt aangemaakt, er wordt eveneens een 'Mmmilf' logo ontworpen.

Ondertussen ontrafelt snack detective Ruth Beeckmans bij de enige echte Cora van Mora, wereldberoemd in de lage landen omwille van de 'mmm van Mora'- reclame, de geheimen van de viandel.  Wie benadert de originele viandel het meest, en gaat door naar de halve finale?

De chefs:

Dagný Rós Ásmundsdóttir ruilde IJsland in voor België en dat uit zich in de gezonde, pure keuken die ze graag serveert. Vandaag heeft de tv-chef zelf geen restaurant meer, maar staat ze met haar sous chef Bruno wel nog steeds met evenveel plezier in de keuken.

Dominique Persoone is België's bekendste chocolatier. Hij is gespecialiseerd in chocolade, maar volgde ook een opleiding tot chef-kok. De Bruggeling heeft meerdere chocoladewinkels en maakt pralines voor verschillende toprestaurants. Hij kookt samen met zijn zoon Julian in het atelier van zijn chocoladefabriek The Chocolate Line in Brugge.

'Snackmasters at Home'
Meteen na de aflevering maakt Loïc Van Impe thuis-versies van de snacks in de VTM GO Exclusive 'Snackmasters at Home'. Het worden leuke, korte recepten die voor iedereen haalbaar zijn. De afleveringen van 'Snackmasters at Home' zijn meteen na elke aflevering van 'Snackmasters' te bekijken op VTM GO.

'Snackmasters', maandag 6 september om 20.35 uur op VTM. De afleveringen van 'Snackmasters' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' - Maité & Ian (VTM)

Nog één koppel moet elkaar het jawoord geven: Ian en Maité staan te popelen om elkaar beter te leren kennen. Ondertussen feesten de andere koppels volop, maken ze kennis met familie en staan de zenuwen voor de openingsdansen hooggespannen.

'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    06:55
    Karrewiet met VGT
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 12:30
    Hallo Kroket
    07:00
    Kaatje zingt
  • 12:15
    De Wereld van Plopsa
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Achter gesloten deuren
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:30
    Angel
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 12:05
    A Christmas Love Story
    05:45
    Instant Message
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 12:25
    Two and a Half Men
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 12:25
    C.S.I. New York
    06:50
    Friends
  • 12:40
    Cops
    05:00
    Geen uitzending
  • 12:30
    Project Bakeover
    13:50
    Wild van Wild
  • 11:50
    Mormon Mom Gone Wrong: The Ruby Franke Story
    12:50
    Cold Justice
  • 10:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:34
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 12:15
    Winterse Kost
    06:45
    Sarah's Sweet Table
  • 11:55
    Ms Fisher's Modern Murder Mysteries
  • 12:05
    First Dates Australia
    13:10
    Storage Wars
  • 12:40
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 12:40
    Andere Tijden Kort
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 12:37
    Biff and Chip
    10:51
    Rita & Krokodil