Dit zie je woensdag bij VTM en op VTM GO

dinsdag 31 maart 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor woensdag 1 april op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

Tussen 9.00 en 12.00 uur duikt Qmusic-dj Vincent Fierens weer met een ander VTM-gezicht zijn 'Blijf in uw Kot'-kot in. Deze keer komt Ruth Beeckmans langs. Als virtuele gasten verwachten ze o.a. Davy Brocatus, Mathieu Terryn van Bazart en een nieuwe editie van de 'Beste Quarantaine Kijkers' ('Beste Kijkers' in een quarantainejasje). Ook volgt er een nieuwe episode in het nieuwe 'Grote Familie Quarantaine Spel'. Zo verbouwde 'Familie'-acteur Jan Van den Bosch met behulp van zijn kinderen zijn woonkamer tot een Alpens skioord, inclusief skilift en apres-skibar. Dit alles om toch wat vakantiesfeer in eigen huis te brengen. Mensen thuis worden uitgedaagd om hetzelfde te doen. Donderdag is het de beurt aan David Cantens.

Om 20.35 uur is er 'Dat Belooft voor Later'. Staf Coppens heeft voor een vervanger gezorgd om de drie kinderen Louis, Marie-Lou en Ayza rond te leiden bij VTM. Niemand minder dan Andy Peelman zal hen onder zijn hoede nemen en een quiz met hen spelen. Als de kinderen de vragen van Andy juist beantwoorden, mogen ze een knuffel uit de grijpmachine kiezen. Maar hoe reageren Louis, Marie-Lou en Ayza als één van de knuffels tegen hen praat en hen om een gunst vraagt?

In deze coronatijden wil iedereen naar buiten om een frisse neus te halen, of eenvoudigweg om samen een potje te voetballen. Dat laatste kan niet dezer dagen, maar wél in 'Spitsbroers', om 21.40 uur. Spits Roel (Louis Talpe) wordt op het veld vervangen door Andy Fonck (Manuel Broekman), een onhandelbare arrogante Nederlander die al bij verschillende clubs werd buitengesmeten. Hij zaait meteen tweedracht in de ploeg.

Highlights bij VTM GO:

'The Sound of Music': wie dé klassieker der klassiekers wil zien, moet er snel bij zijn want de film die Julie Andrews wereldberoemd maakte, is nog tot middernacht vandaag beschikbaar.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?

'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:30
    King Kong
    01:35
    Dagelijkse kost
  • 00:55
    Het weer
    08:00
    Zomerbeelden
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:45
    NYPD Blue
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:05
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    11:40
    Champions League Magazine
  • 23:20
    Arachnophobia
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:20
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 00:45
    Suits
    01:40
    Geen uitzending
  • 01:05
    Binnenstebuiten
    01:40
    Geen uitzending
  • 00:35
    Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
  • 00:30
    Superman & Lois
    01:30
    How to Get Away With Murder
  • 01:15
    Pawn Stars
    03:20
    Geen uitzending
  • 00:30
    MasterChef UK
    01:50
    A Place in the Sun
  • 01:20
    Cold Case
    02:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 00:49
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:35
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:05
    De Smaaktoerist
    01:45
    Lekker Messy
  • 00:50
    The Puzzle Lady
    01:40
    Ripper Street
  • 01:15
    Burn Notice
    01:55
    NCIS
  • 01:00
    EenVandaag
    01:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:50
    Nieuwsuur
    01:35
    Café Kockelmann
  • 01:05
    De Grannies van Amsterdam
    04:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal