Dit zie je woensdag bij VTM en op VTM GO

dinsdag 31 maart 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor woensdag 1 april op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

Tussen 9.00 en 12.00 uur duikt Qmusic-dj Vincent Fierens weer met een ander VTM-gezicht zijn 'Blijf in uw Kot'-kot in. Deze keer komt Ruth Beeckmans langs. Als virtuele gasten verwachten ze o.a. Davy Brocatus, Mathieu Terryn van Bazart en een nieuwe editie van de 'Beste Quarantaine Kijkers' ('Beste Kijkers' in een quarantainejasje). Ook volgt er een nieuwe episode in het nieuwe 'Grote Familie Quarantaine Spel'. Zo verbouwde 'Familie'-acteur Jan Van den Bosch met behulp van zijn kinderen zijn woonkamer tot een Alpens skioord, inclusief skilift en apres-skibar. Dit alles om toch wat vakantiesfeer in eigen huis te brengen. Mensen thuis worden uitgedaagd om hetzelfde te doen. Donderdag is het de beurt aan David Cantens.

Om 20.35 uur is er 'Dat Belooft voor Later'. Staf Coppens heeft voor een vervanger gezorgd om de drie kinderen Louis, Marie-Lou en Ayza rond te leiden bij VTM. Niemand minder dan Andy Peelman zal hen onder zijn hoede nemen en een quiz met hen spelen. Als de kinderen de vragen van Andy juist beantwoorden, mogen ze een knuffel uit de grijpmachine kiezen. Maar hoe reageren Louis, Marie-Lou en Ayza als één van de knuffels tegen hen praat en hen om een gunst vraagt?

In deze coronatijden wil iedereen naar buiten om een frisse neus te halen, of eenvoudigweg om samen een potje te voetballen. Dat laatste kan niet dezer dagen, maar wél in 'Spitsbroers', om 21.40 uur. Spits Roel (Louis Talpe) wordt op het veld vervangen door Andy Fonck (Manuel Broekman), een onhandelbare arrogante Nederlander die al bij verschillende clubs werd buitengesmeten. Hij zaait meteen tweedracht in de ploeg.

Highlights bij VTM GO:

'The Sound of Music': wie dé klassieker der klassiekers wil zien, moet er snel bij zijn want de film die Julie Andrews wereldberoemd maakte, is nog tot middernacht vandaag beschikbaar.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Switch
    14:05
    Thuis
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:45
    Coop Troep
    13:55
    Kleine dingen
  • 13:40
    Familie
    14:15
    Wittekerke
  • 12:45
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    13:55
    MasterChef Australië
  • 13:35
    Ghosts
    14:00
    The Mask of Zorro
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 13:05
    Jolly Good Christmas
    14:35
    Holiday for Heroes
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 13:30
    Komen Eten
    14:15
    Blind Gekocht NL
  • 13:30
    Fire Country
    14:25
    SkyMed
  • 13:40
    See No Evil
    14:40
    Heavy Rescue: 401
  • 12:55
    Love Island UK
    14:00
    Het feestmenu van ..
  • 13:15
    Snapped
    14:05
    24 Hours in Police Custody
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:35
    De tip
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:20
    Wordt aangekondigd
    14:10
    Meat Timon
  • 13:05
    Call the Midwife
    14:10
    Grantchester
  • 13:20
    NCIS
    15:10
    NCIS: Los Angeles
  • 13:35
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 13:20
    Pauscast
    13:55
    De verwondering
  • 13:50
    Bob de Bouwer
    14:10
    Interstellar Ella