Dit zie je woensdag bij VTM en op VTM GO

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor woensdag 1 april op een rijtje.
Highlights bij VTM:
Tussen 9.00 en 12.00 uur duikt Qmusic-dj Vincent Fierens weer met een ander VTM-gezicht zijn 'Blijf in uw Kot'-kot in. Deze keer komt Ruth Beeckmans langs. Als virtuele gasten verwachten ze o.a. Davy Brocatus, Mathieu Terryn van Bazart en een nieuwe editie van de 'Beste Quarantaine Kijkers' ('Beste Kijkers' in een quarantainejasje). Ook volgt er een nieuwe episode in het nieuwe 'Grote Familie Quarantaine Spel'. Zo verbouwde 'Familie'-acteur Jan Van den Bosch met behulp van zijn kinderen zijn woonkamer tot een Alpens skioord, inclusief skilift en apres-skibar. Dit alles om toch wat vakantiesfeer in eigen huis te brengen. Mensen thuis worden uitgedaagd om hetzelfde te doen. Donderdag is het de beurt aan David Cantens.
Om 20.35 uur is er 'Dat Belooft voor Later'. Staf Coppens heeft voor een vervanger gezorgd om de drie kinderen Louis, Marie-Lou en Ayza rond te leiden bij VTM. Niemand minder dan Andy Peelman zal hen onder zijn hoede nemen en een quiz met hen spelen. Als de kinderen de vragen van Andy juist beantwoorden, mogen ze een knuffel uit de grijpmachine kiezen. Maar hoe reageren Louis, Marie-Lou en Ayza als één van de knuffels tegen hen praat en hen om een gunst vraagt?
In deze coronatijden wil iedereen naar buiten om een frisse neus te halen, of eenvoudigweg om samen een potje te voetballen. Dat laatste kan niet dezer dagen, maar wél in 'Spitsbroers', om 21.40 uur. Spits Roel (Louis Talpe) wordt op het veld vervangen door Andy Fonck (Manuel Broekman), een onhandelbare arrogante Nederlander die al bij verschillende clubs werd buitengesmeten. Hij zaait meteen tweedracht in de ploeg.
Highlights bij VTM GO:
'The Sound of Music': wie dé klassieker der klassiekers wil zien, moet er snel bij zijn want de film die Julie Andrews wereldberoemd maakte, is nog tot middernacht vandaag beschikbaar.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Margriet Hermans (72) overleden na strijd tegen agressieve kanker
- BNNVARA schrapt 79 banen door bezuinigingen op publieke omroep
- Play brengt eerste Vlaamse ultrakorte dramaseries naar de smartphone
- Talpa Network en BN’ers in actie voor jubileumeditie Alpe d’HuZes
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Hét golfspektakel van Nederland KLM Open op Ziggo Sport
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































