Dit zie je woensdag 22 april bij VTM en op VTM GO

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor woensdag 22 april op een rijtje.
WOENSDAG 22 APRIL
Highlights bij VTM:
Staf Coppens zorgt in 'Dat Belooft Voor Later', nu woensdag om 20.35 uur, dat de kinderen Margaux, Maxime en Julia de job van hun leven krijgen: dierenarts-assistent. Staf test ook of de 6-jarigen zenuwpezen zijn door hen te laten stilzitten. En bij VTM krijgen de drie dan weer te maken met een sanitair probleem.
Na 'Spitsbroers' om 21.35 uur is er de 'Telefacts'-reportage Conspiracy files: vaccine wars. Terwijl de strijd tegen het coronavirus nog volop gaande is, begint er een andere. Die over de verplichte vaccinaties. Wereldwijd vrezen honderdduizenden mensen dat vaccins net ziek maken. Komen ze terecht op voor hun vrijheid? Of bedreigen ze zo de gezondheid van ons allemaal?
Highlights bij Q2 en Vitaya:
Tien jaar geleden vond de grootste olieramp in de Amerikaanse geschiedenis plaats. In de Golf van Mexico was er een ontploffing op het booreiland 'Deepwater Horizon', waarbij elf mensen het leven lieten en miljoenen liters olie in de zee terechtkwamen. Q2 brengt ter herinnering van de olieramp om 20.35 uur de film 'Deepwater Horizon', met Mark Wahlberg in de hoofdrol.
Bij Vitaya is er om 20.35 uur het romantisch drama 'Eat Pray Love', waarin Oscarwinnaars Julia Roberts en Javier Bardem de hoofdrollen vertolken. In de film besluit Liz na haar scheiding de wereld rond te reizen op zoek naar lekker eten, spiritualiteit en de ware liefde.
Highlights bij VTM GO:
Spanning ten top met de Walter Presents-reeks 'Night & Day' ('Nit i dia'), waarvan de volledige twee seizoenen beschikbaar zijn op VTM GO. In de Spaanse thrillerreeks raakt een gerechtsdokter betrokken in de zoektocht naar een seriemoordenaar.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Weer binnenkijken achter de schermen van Plopsaland Belgium in nieuw seizoen 'De Wereld van Plopsa'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Minister Hans Vijlbrief bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































