Dit zie je vrijdag 3 april bij VTM en op VTM GO

donderdag 2 april 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor vrijdag 3 april op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

Morgen krijgt Qmusic-dj Vincent Fierens van 9.00 tot 12.00 uur het gezelschap van Jonas Van Geel in 'Blijf In Uw Kot'. Die laatste kreeg vandaag een stevige uitdaging van Koen Wauters: 'Ik heb voor Kevin De Bruyne als virtuele gast gezorgd. Voor wie ga jij morgen zorgen?'. Matthias Schoenaerts werd geopperd, dus morgen zien de VTM-kijkers of het Jonas zal lukken om hem te strikken. Verder in 'Blijf In Uw Kot': Red Flame Tessa Wullaert, Sven De Ridder én Ingeborg.

‘s Avonds is er om 20.35 uur de actiekomedie 'Spy', met Melissa McCarthy (als Susan Cooper) in de hoofdrol. Susan is een analist bij de CIA. Als haar partner plotseling verdwijnt en een andere topagent in opspraak komt, ruilt ze haar kantoorbaan voor die van infiltrant. Ze begeeft zich in de wereld van een dodelijke wapenhandelaar.

Highlights bij de andere tv-zenders:

Iedereen kan morgen om 20.35 uur afstemmen op Q2 voor de vijfde film in de 'Avengers'-reeks: 'Captain America: the First Avenger'. De jonge soldaat Steve Rogers (gespeeld door Chris Evans) moet aan experimenten deelnemen voor het Amerikaanse leger, het zogenaamde 'Super Soldier'-programma. Wanneer het experiment wordt stopgezet, besluiten ze Steve te gebruiken om het imago van het Amerikaanse leger te verbeteren.

Wie een jonge Bruce Willis én Cybill Shepherd wil zien, kan vanaf morgen afstemmen op CAZ. De zender brengt elke weekdag om 18.55 uur een aflevering van het derde seizoen van de Golden Globes-winnende comedyreeks 'Moonlighting'.

Highlights bij VTM GO:

De Walter Presents-reeks 'Locked Up' ('Vis a Vis') heeft een gepaste titel in deze coronatijden. Wie wil bingen, kan de volledige drie seizoenen van de Spaanse HBO-succesreeks bekijken op VTM GO. 'Locked Up' gaat over een jonge vrouw die in de gevangenis belandt nadat ze geld verduisterde in opdracht van haar vriend. Ze moet zien te overleven in een wrede en gevaarlijke nieuwe omgeving.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Homo Universalis
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    The Voice van Vlaanderen
  • 19:40
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    The Transporter Refueled
  • 19:40
    The Big Bang Theory
    20:35
    Johnny English Reborn
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    The Core
  • 20:00
    S.W.A.T.
    20:50
    Narcos
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Columbo
  • 20:00
    De Tafel van de Week
    20:40
    Godzilla
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Matlock
  • 19:35
    Dover 24/7
    20:35
    Natural Born Killers
  • 19:45
    Chateau Meiland
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Love You to Death: Mommy's Missing
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Evergreen Friday
    20:55
    Crooner
  • 19:55
    De Zomerkeuken
    20:20
    Karola's Kitchen
  • 19:10
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    NCIS
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Flikken Maastricht
  • 19:50
    Meldpunt Actueel
    20:25
    2 voor 12
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Sergio Over De Grens