Dit zie je op zaterdag 9 mei bij VTM, Q2 en Vitaya!

vrijdag 8 mei 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Q2, Vitaya en het gratis online videoplatform VTM GO voor zaterdag 9 mei.

 


 

ZATERDAG 9 MEI

Highlights bij VTM:

In 'Beestig' om 18.20 uur komt er gezinsuitbreiding voor Bab Buelens en Vincent Banic. Dierenarts Joshua gaat op zoek naar de ideale puppy voor de tortelduifjes en neemt hen mee op kraambezoek bij een nestje Amerikaanse Cocker Spaniels.

Na 'De 25' zijn er om 20.25 uur nog 5 duo's in de running in 'LEGO Masters'. Die worden opnieuw serieus op de proef gesteld tijdens 2 opdrachten, waarin Brickmaster Bas onder andere op zoek gaat naar de beste bruggenbouwer van de Lage Landen.

Na de late update van 'VTM NIEUWS' staat om 22.00 uur de actiefilm 'Furious 6' op de agenda, met de betreurde Paul Walker in de hoofdrol.

Hightlights bij Q2:

Vanaf zaterdag 9 mei start Q2 met de Superhero Saturdays, waarbij de grootste filmpremières op de agenda staan. De actiekomedie 'Thor: Ragnarok', met Chris Hemsworth, Cate Blanchett en Idris Elba in de hoofdrollen, mag nu zaterdag om 20.30 uur de spits afbijten. De film vertelt het verhaal van Thor, die gevangen zit aan de andere kant van het universum. In een race tegen de klok moet hij proberen om naar Asgard terug te keren om de vernietiging van zijn thuiswereld en het einde van de beschaving van Asgardian door de meedogenloze Hela te stoppen.

Highlights bij Vitaya:

De maand mei is trouwmaand bij Vitaya. Om 20.25 uur kruipt Jennifer Lopez in de huid van huwelijksplanner Mary Fiore, die halsoverkop verliefd wordt op Stevie (Matthew McConaughey) in de romantische komedie 'The Wedding Planner'.

Aansluitend om 22.15 uur volgt de tv-première van het romantische drama 'Yes, I Do', met Jen Lilley en Marcus Rosner in de hoofdrollen. De drukbezette chocolatier Charlotte heeft haar vriend James al twee keer aan het altaar laten staan, maar is nu eindelijk zeker van haar stuk. De situatie wordt echter complex wanneer de ex-vriendin van James plots opduikt.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    14:20
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:55
    De avonturen van kleine pinguïn
    14:00
    Tik Tak
  • 13:40
    Familie
    14:40
    Wittekerke
  • 13:45
    Een Eigen Huis
    14:25
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:10
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:50
    Police Interceptors
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:55
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:05
    De Tafel van Gert
    14:15
    Komen Eten
  • 13:15
    The Spencer Sisters
    14:05
    Watson
  • 13:55
    The First 48
    14:50
    Seal Team
  • 13:35
    Botched
    14:20
    Tot op de Graat
  • 12:35
    The 19th Wife
    14:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:55
    Diy on wheels
    14:00
    PUUR Schlager
  • 13:50
    Open Vuur
    14:30
    Chris Cooks Cymru
  • 13:15
    London Kills
    14:10
    The Madame Blanc Mysteries
  • 13:50
    NCIS
    14:45
    From
  • 13:35
    NOS Journaal
    15:30
    FIFA WK Voetbal 2026 Magazine
  • 13:25
    Close Up: Ai Weiwei's opera Turandot
  • 13:55
    Kindertijd
    14:02
    Zin in Zappelin