Dit zie je maandag bij VTM, Vitaya, Q2 en op VTM GO

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM, Vitaya, Q2 en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, maandag 18 mei.
Highlights bij VTM:
In een nieuwe aflevering van 'Sara' om 20.00 uur eindigt het verrassingsfeestje voor Thomas (Antony Arandia) in mineur. Sara (Veerle Baetens) ziet er tegenop om naar huis te gaan. Simon (Gert Winckelmans) sluit een weddenschap met Britt (Sandrine André).
Om 20.35 uur zitten de artiesten van 'Liefde voor Muziek' klaar voor de laatste aflevering van dit seizoen. Daarin blikken ze met heimwee terug op hun muzikaal avontuur en komt Vlaanderen enkele goed bewaarde geheimen van tijdens de opnames te weten. Wat is het verhaal van ‘Karen en het ei’? Welke compromitterende beelden heeft Sean gemaakt? En waarom had André Hazes plots een black-out? De slotaflevering toont ook gloednieuwe beelden van de reis en blikt terug op de strafste songs van de voorbije weken.
Vanaf maandag zendt VTM om 21.50 uur het tweede seizoen van 'Helden van Hier: In De Lucht' opnieuw uit, waarin piloten, spoedartsen en -verplegers uitrukken met de enige MUG-helikopter van Vlaanderen. In de eerste aflevering voert de piloot van de MUG-helikopter een spectaculaire landing uit om een door een motor aangereden jongen zo snel mogelijk naar het ziekenhuis te brengen. De hulpverleners rukken ook uit voor een chauffeur die met zijn auto in de berm is gereden en om een man te reanimeren na een hartinfarct.
Highlights bij Vitaya:
Bij Vitaya luiden maandag om 20.35 uur de wedding bells met de romantische komedie 'Runaway Bride', met Julia Roberts en Richard Gere. De New Yorkse columnist Ike Graham (Richard Gere) wordt ontslagen na het schrijven van een giftige column over Maggie Carpenter (Julia Roberts), een vrouw die haar bruidegom telkens ontvlucht. De enige manier om zijn job terug te krijgen, is door contact op te nemen met Maggie zelf en een gefundeerd artikel over haar te schrijven.
Highlights bij Q2 en VTM GO:
Bij Q2 gaat maandag om 22.50 uur het eerste seizoen van de Spaanse thrillerserie 'Locked Up' van start, over de jonge Macarena Ferreiro (Maggie Civantos), die in de gevangenis belandt nadat ze geld verduisterde in opdracht van haar vriend. Ze moet zien te overleven in een wrede en gevaarlijke nieuwe omgeving. De volledige reeks is ook integraal te bingewatchen via VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zie je tot de zomer bij The HISTORY Channel en Crime+Investigation
- Maandag zie je aflevering 6000 van 'Thuis'
- Zo volg je de vierde editie van de Kastaars op radio en tv
- VTM zoekt publiek voor nieuw seizoen 'So You Think You Can Dance'
- Feest in het KMSKA! 'Stukken Van Mensen' viert tiende jubileumseizoen in stijl
- EO zendt landelijke startdienst Week van gebed uit
- '3 Op Reis' neemt zondag de trein
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Elodie Gabias viert haar verjaardag onderweg in 'De Columbus'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Hengelo
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM Op 5' zaterdag over troubadour Ad de Laat
- De Lach van JOE is Tessa Wullaert! Sofie uit Harelbeke wint 6.400 euro
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co'
Kijktip van de dag

De Kastaars! zet het strafste Vlaamse mediatalent van het voorbije jaar in de kijker. VRT, DPG Media, Play Media en Streamz bundelen opnieuw de krachten voor een grootse liveshow op tv. Het Vlaamse publiek kon op zijn favorieten stemmen in zeven verschillende categorieën: mediapersoonlijkheid, programma, fictiereeks, nieuwkomer, radioprogramma, podcast en contentcreator. Tijdens de liveshow kan er nog gestemd worden op de top 4 in de categorie 'programma'.
'Kastaars!', om 20.30 uur op VRT 1, VTM en Play.



































