Dit zie je maandag bij VTM, Q2 en op VTM GO

zondag 29 maart 2020

Hier vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor maandag 30 maart op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

Het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek' brengt een hele resem muzikale parels. In de eerste aflevering, morgen om 20.35, heeft Karen Damen de eer om als eerste artiest centraal te staan en te genieten van de covers die de anderen brengen.

Nadien is er om 21.45 uur een nieuwe aflevering van 'Helden van Hier: Corona'. VTM NIEUWS wil met deze unieke reeks tonen hoe de coronacrisis eraan toegaat door de ogen van hulpverleners en zorgverstrekkers. De eerste aflevering, op maandag 23 maart, werd ondertussen bekeken door 853.000 mensen, goed voor een marktaandeel van 29,3% (live+6, VVA 18-54).

Highlights bij Q2:

Sinds de uitbraak van het coronavirus is er een vervijfvoudiging te zien in het aantal unieke bezoekers dat 'Cordon' heeft opgevraagd via het gratis online videoplatform VTM GO. Q2 brengt morgen om 23.30 uur de Amerikaanse remake van het Vlaamse 'Cordon': 'Containment'. In de reeks wordt een jonge Syriër met ernstige griepsymptomen opgenomen in het Central Hospital van Atlanta, waar hij wordt onderzocht door dokter Sanders. Kort erna worden bij Sanders dezelfde symptomen vastgesteld. De overheid neemt het voorval zeer serieus en vreest voor een biologische aanval door terroristen.

Highlights bij VTM GO:

Het volledige seizoen van de Walter Presents-reeks 'Just One Look' is te bekijken op VTM GO. In het Franse drama zet één blik op een oude foto het leven van Eva Beaufils op zijn kop. Plots is haar man Bastien verdwenen. Eva heeft nog maar één doel in het leven: hem terugvinden.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?

'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:50
    Sporza: Memorial Van Damme
    22:00
    Loslopend wild
  • 20:55
    The Sixth Commandment
    21:55
    Das Lehrerzimmer
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 19:55
    K3 en het lied van de zeemeermin
    22:00
    The Equalizer 3
  • 20:30
    Jurassic World: Fallen Kingdom
    22:50
    Dante's Peak
  • 20:30
    Emmanuelle
    22:30
    Did You Hear About the Morgans?
  • 21:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 21:25
    24
    00:45
    Suits
  • 21:25
    Chez Bompa Lawijt
    00:25
    Slisse & Cesar
  • 21:05
    Bockie Gaat Naar School
    22:10
    Axel Terug Naar Amerika
  • 21:15
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:30
    Road House
    22:45
    Dead Man Walking
  • 21:30
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
    22:25
    Naked Attraction
  • 21:30
    Britain's Killer Teens
  • 21:16
    Z-Weekoverzicht
    21:50
    Trends Talk
  • 21:32
    De ambachter
    22:00
    Classics 55
  • 21:30
    Becoming Meewis
    22:20
    De Smaaktoerist
  • 21:00
    Luther
    22:05
    Blue Lights
  • 20:00
    Iron Man
    22:15
    A Murder at the End of the World
  • 21:25
    Beste Zangers
    22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 21:15
    Maarten & Philip op het spoor
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:10
    The Sommerdahl Murders
    22:00
    Gek van Geluk