Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 5 april 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

In de nacht van 25 op 26 februari is in Tubbergen een 19-jarige vrouw van haar fiets getrokken en aangerand. In de uitzending vertelt het slachtoffer vanavond zelf over de gebeurtenissen die nacht.

De vrouw fietste over de Reutummerweg toen de man opeens uit een inrit kwam. Hij werkte haar naar de grond, hield haar in bedwang met een stroomstootwapen en wist haar naar een weiland te slepen. Een woordvoerder van de politie Oost-Nederland geeft in de studio meer informatie over de dader en andere aanknopingspunten in het onderzoek.


En verder: In de vroege ochtend van woensdag 9 maart ontdekte een wandelaar in het Hambos in Kerkrade het lichaam van een overleden man. Het slachtoffer, de 38-jarige Abdelaziz el Aâmri, bleek te zijn doodgeschoten. Abdelaziz - die bekend stond als Aziz - laat een vrouw en een paar maanden oude babydochter achter. Vanavond wordt een reconstructie getoond van de laatst bekende momenten van het slachtoffer en een aantal opmerkelijke gebeurtenissen in Kerkrade en Heerlen die mogelijk met zijn dood te maken hebben.

Snelkrakers slaan juwelierszaak in puin
In de vroege ochtend van 1 maart hebben vier mannen in Roosendaal juwelierszaak Siebel kort en klein geslagen. Hun hele actie is vastgelegd door bewakingscamera’s. De mannen ramden eerst het hek van de Designer Outlet en bliezen daarna met een explosief de toegangsdeur open. In anderhalve minuut vernielden ze vervolgens het overgrote deel van de vitrines. Hoewel ze hun misdrijf pleegden in Brabant, vermoedt het rechercheteam dat de daders zelf uit Noord-Holland komen.

Ook wordt er onder meer een beroep op kijkers gedaan voor informatie over een overval op een Poolse supermarkt in Rotterdam en een doodsbedreiging in Deurne.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 4 april om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    Geitenmeid
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    Een Eigen Huis
    13:15
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:25
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Police Interceptors
  • 09:10
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 12:55
    Huizenjagers
    13:40
    De Tafel van Tine
  • 12:20
    FBI
    13:05
    NCIS
  • 12:15
    Borderforce USA: The Bridges
    13:05
    Blood & Treasure
  • 12:55
    Chateau Meiland
    13:45
    Botched
  • 12:45
    Murder 360
    13:35
    Fear Thy Roommate
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:40
    Mijn tuin
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:50
    Over (h)eerlijke groenten
    13:25
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 12:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    13:10
    Outrageous
  • 12:45
    Scrubs
    13:10
    Cougar Town
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:45
    Nu te Zien!
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:50
    Nelli en Nora
    13:00
    Masha's sprookjes