Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

In de nacht van 25 op 26 februari is in Tubbergen een 19-jarige vrouw van haar fiets getrokken en aangerand. In de uitzending vertelt het slachtoffer vanavond zelf over de gebeurtenissen die nacht.
De vrouw fietste over de Reutummerweg toen de man opeens uit een inrit kwam. Hij werkte haar naar de grond, hield haar in bedwang met een stroomstootwapen en wist haar naar een weiland te slepen. Een woordvoerder van de politie Oost-Nederland geeft in de studio meer informatie over de dader en andere aanknopingspunten in het onderzoek.
En verder: In de vroege ochtend van woensdag 9 maart ontdekte een wandelaar in het Hambos in Kerkrade het lichaam van een overleden man. Het slachtoffer, de 38-jarige Abdelaziz el Aâmri, bleek te zijn doodgeschoten. Abdelaziz - die bekend stond als Aziz - laat een vrouw en een paar maanden oude babydochter achter. Vanavond wordt een reconstructie getoond van de laatst bekende momenten van het slachtoffer en een aantal opmerkelijke gebeurtenissen in Kerkrade en Heerlen die mogelijk met zijn dood te maken hebben.
Snelkrakers slaan juwelierszaak in puin
In de vroege ochtend van 1 maart hebben vier mannen in Roosendaal juwelierszaak Siebel kort en klein geslagen. Hun hele actie is vastgelegd door bewakingscamera’s. De mannen ramden eerst het hek van de Designer Outlet en bliezen daarna met een explosief de toegangsdeur open. In anderhalve minuut vernielden ze vervolgens het overgrote deel van de vitrines. Hoewel ze hun misdrijf pleegden in Brabant, vermoedt het rechercheteam dat de daders zelf uit Noord-Holland komen.
Ook wordt er onder meer een beroep op kijkers gedaan voor informatie over een overval op een Poolse supermarkt in Rotterdam en een doodsbedreiging in Deurne.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 4 april om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.
'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.



































