Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 5 april 2022
Foto: AVROTROS - © Elvin Boer 2022

In de nacht van 25 op 26 februari is in Tubbergen een 19-jarige vrouw van haar fiets getrokken en aangerand. In de uitzending vertelt het slachtoffer vanavond zelf over de gebeurtenissen die nacht.

De vrouw fietste over de Reutummerweg toen de man opeens uit een inrit kwam. Hij werkte haar naar de grond, hield haar in bedwang met een stroomstootwapen en wist haar naar een weiland te slepen. Een woordvoerder van de politie Oost-Nederland geeft in de studio meer informatie over de dader en andere aanknopingspunten in het onderzoek.


En verder: In de vroege ochtend van woensdag 9 maart ontdekte een wandelaar in het Hambos in Kerkrade het lichaam van een overleden man. Het slachtoffer, de 38-jarige Abdelaziz el Aâmri, bleek te zijn doodgeschoten. Abdelaziz - die bekend stond als Aziz - laat een vrouw en een paar maanden oude babydochter achter. Vanavond wordt een reconstructie getoond van de laatst bekende momenten van het slachtoffer en een aantal opmerkelijke gebeurtenissen in Kerkrade en Heerlen die mogelijk met zijn dood te maken hebben.

Snelkrakers slaan juwelierszaak in puin
In de vroege ochtend van 1 maart hebben vier mannen in Roosendaal juwelierszaak Siebel kort en klein geslagen. Hun hele actie is vastgelegd door bewakingscamera’s. De mannen ramden eerst het hek van de Designer Outlet en bliezen daarna met een explosief de toegangsdeur open. In anderhalve minuut vernielden ze vervolgens het overgrote deel van de vitrines. Hoewel ze hun misdrijf pleegden in Brabant, vermoedt het rechercheteam dat de daders zelf uit Noord-Holland komen.

Ook wordt er onder meer een beroep op kijkers gedaan voor informatie over een overval op een Poolse supermarkt in Rotterdam en een doodsbedreiging in Deurne.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 4 april om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling'

Iedereen weet dat Gerard graag uitslaapt, maar soms moet Wino hem toch uit bed zien te krijgen. Dit keer is daar een goede reden voor: ze gaan een urne uitzoeken voor Janny. Later op de dag brengen Gerard, Wino en Glenn samen een bezoek aan de cardioloog, omdat Gerards vader een hartpatiënt was.

'Only Joling', om 21.55 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:20
    Spoed 24/7
    06:00
    Mr. Magoo
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:35
    Sara
    02:40
    Geen uitzending
  • 16:10
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
    09:45
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    West Side Story
    09:05
    Geen uitzending
  • 16:25
    Cheers
    07:00
    Willy
  • 16:50
    Suits
    09:35
    Geen uitzending
  • 16:40
    Wat nu weer?
    06:00
    Joe
  • 16:00
    Oogappels
    02:10
    Geen uitzending
  • 16:25
    This Is Us
    02:20
    Geen uitzending
  • 16:40
    Two and a Half Men
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:40
    Come Dine with Me: The Professionals
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:40
    Hashtag Homicide
    02:40
    FBI: International
  • 14:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:43
    Vuurput
    05:55
    Sixties To Six
  • 16:30
    Urban Barbecue
    02:05
    Culinair Thailand
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    03:00
    Father Brown
  • 16:50
    Below Deck
    03:15
    Grey's Anatomy
  • 16:05
    Dolly for president
    02:10
    NOS Journaal
  • 16:25
    Groen van Prinsterer - orthodox activist
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 16:50
    Dino Daan & Lucy
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal