Dit zie je dinsdag bij VTM en op VTM GO

maandag 6 april 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor dinsdag 7 april op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

In 'Blijf in uw Kot' is het morgen, dinsdag 7 april, aan Sean Dhondt om samen met Vincent Fierens de uitzending van 10.00 tot 12.00 uur te hosten. Viroloog Marc Van Ranst is zoals elke dag op (virtuele) post om de vragen van kijkers te beantwoorden. Na Jo Hens is het in het grote 'Familie Quarantaine Spel' de beurt aan Familie-acteur Yanni Bourguignon om een nieuwe opdracht te volbrengen. Nu iedereen in coronatijden volop aan het bakken gaat, vragen Sean en Vincent tips aan ex-bakker en tv-gezicht Jan Van Looveren.

Om 20.35 uur is het in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' tijd voor de volgende fase: de battles. De 8 overgebleven hobbykokduo's trekken daarvoor naar een impressionante battleruimte, waar ze in 3 uur tijd een driegangenmenu moeten voorbereiden voor Sergio Herman en Marcelo Ballardin én voor een gastjuy bestaande uit Piet Huysentruyt, Sofie Dumont, Loïc Van Impe en Lady Chef of the Year 2015 Anne-Sophie Breysem. De inzet is een ticket naar de volgende ronde en het openen van een eigen restaurant. De eerste battle wordt uitgevochten tussen Ayse & Lorenzo en Dries & Charlotte.

In 'Onderzoeksrechters', om 21.35 uur, zit de kijker onder andere op de eerste rij tijdens grootscheepse huiszoekingen in een cocaïnenetwerk. Ook verhoren van mensen die verdacht worden van een inbraak in een woning, van afpersing van een rijke vriend en het schenden van de voorwaarden komen in beeld.

Highlights bij VTM GO:

Geen betere manier om je kids te entertainen in coronatijden dan met VTM GO. Op dinsdag 7 april wordt de catalogus uitgebreid met de 12-delige reeks 'Raveleijn', een serie vol spanning en avontuur. In 'De Sprookjes van Klaas Vaak' vertelt Efteling-figuur Klaas Vaak sprookjes aan de hand van magische zandtekeningen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Down the Road' (VRT 1)

Dieter vertrekt samen met z'n nieuwe reisgenoten down-under. De groep leert elkaar kennen en al snel wacht hen de eerste uitdaging: een zipcoaster in de Australische bossen.

'Down the Road', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:20
    De regels van Floor
    06:05
    Ninja Express
  • 00:35
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een feestdag
  • 07:20
    Samson en Marie
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    07:00
    Jokie
  • 03:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 06:55
    A Fairytale Christmas
    05:40
    Christmas Class Reunion
  • 06:00
    Joe
    00:50
    SOS Piet
  • 06:40
    Geen uitzending
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 07:10
    FBI
    02:15
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:45
    MIDMID
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:50
    Het Weekmenu
    07:00
    The Block Australia
  • 06:45
    Cold Case
    07:40
    Cold Justice
  • 06:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:20
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:05
    Het Weekmenu
    07:00
    Tot op de Graat
  • 07:10
    Sister Boniface Mysteries
    01:45
    Death in Paradise
  • 07:15
    Below Deck
    06:40
    Storage Wars
  • 07:15
    Een huis vol herinneringen
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 02:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:20
    Coop Troop
    07:00
    Ta-daaa!