Dit zie je dinsdag bij VTM en op VTM GO

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor dinsdag 7 april op een rijtje.
Highlights bij VTM:
In 'Blijf in uw Kot' is het morgen, dinsdag 7 april, aan Sean Dhondt om samen met Vincent Fierens de uitzending van 10.00 tot 12.00 uur te hosten. Viroloog Marc Van Ranst is zoals elke dag op (virtuele) post om de vragen van kijkers te beantwoorden. Na Jo Hens is het in het grote 'Familie Quarantaine Spel' de beurt aan Familie-acteur Yanni Bourguignon om een nieuwe opdracht te volbrengen. Nu iedereen in coronatijden volop aan het bakken gaat, vragen Sean en Vincent tips aan ex-bakker en tv-gezicht Jan Van Looveren.
Om 20.35 uur is het in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' tijd voor de volgende fase: de battles. De 8 overgebleven hobbykokduo's trekken daarvoor naar een impressionante battleruimte, waar ze in 3 uur tijd een driegangenmenu moeten voorbereiden voor Sergio Herman en Marcelo Ballardin én voor een gastjuy bestaande uit Piet Huysentruyt, Sofie Dumont, Loïc Van Impe en Lady Chef of the Year 2015 Anne-Sophie Breysem. De inzet is een ticket naar de volgende ronde en het openen van een eigen restaurant. De eerste battle wordt uitgevochten tussen Ayse & Lorenzo en Dries & Charlotte.
In 'Onderzoeksrechters', om 21.35 uur, zit de kijker onder andere op de eerste rij tijdens grootscheepse huiszoekingen in een cocaïnenetwerk. Ook verhoren van mensen die verdacht worden van een inbraak in een woning, van afpersing van een rijke vriend en het schenden van de voorwaarden komen in beeld.
Highlights bij VTM GO:
Geen betere manier om je kids te entertainen in coronatijden dan met VTM GO. Op dinsdag 7 april wordt de catalogus uitgebreid met de 12-delige reeks 'Raveleijn', een serie vol spanning en avontuur. In 'De Sprookjes van Klaas Vaak' vertelt Efteling-figuur Klaas Vaak sprookjes aan de hand van magische zandtekeningen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- De dames zetten de toon voor een nieuw seizoen vol drama in 'The Real Housewives of Antwerp'
- Play pakt dit voorjaar uit met verticale vernieuwing, verfrissende verhalen en veelbelovende vetes
- Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte verzorgen commentaar bij Eurovisie Songfestival
- De Goorissen zijn onder de indruk van de wissel van de wacht in Athene
- Wesley Sonck slaat groen uit na misselijkmakende kermisattractie in 'De Box'
- 'Ruud Smulders: Rudiversum' vrijdag op NPO 3
- Donderdag in 'Meldpunt Actueel Debat': voorrang voor hurende ouderen voor een betere doorstroming?
- 'Zembla' donderdag over agressie tegen zorgverleners
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
- Kawtar Ehlalouch en Wannes Lacroix ruilen schermtijd in voor échte ontmoetingen in 'Clubhuis Kawtar'
- Els Wolterbeek wint Frater Willibrordus Prijs 2026
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Hardenberg
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten
Kijktip van de dag

De familie duikt in de rijke geschiedenis van Athene. Ze leren de basis van het Grieks en laten zich rondleiden door de stad. Gids Joseph toont hen het Monastiráki-plein en de indrukwekkende ceremonie tijdens de aflossing van de wacht.
'Expeditie Gooris - Citytripping', om 21.45 uur op VTM 2.



































