Dit zie je dinsdag bij VTM en op VTM GO

maandag 6 april 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor dinsdag 7 april op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

In 'Blijf in uw Kot' is het morgen, dinsdag 7 april, aan Sean Dhondt om samen met Vincent Fierens de uitzending van 10.00 tot 12.00 uur te hosten. Viroloog Marc Van Ranst is zoals elke dag op (virtuele) post om de vragen van kijkers te beantwoorden. Na Jo Hens is het in het grote 'Familie Quarantaine Spel' de beurt aan Familie-acteur Yanni Bourguignon om een nieuwe opdracht te volbrengen. Nu iedereen in coronatijden volop aan het bakken gaat, vragen Sean en Vincent tips aan ex-bakker en tv-gezicht Jan Van Looveren.

Om 20.35 uur is het in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' tijd voor de volgende fase: de battles. De 8 overgebleven hobbykokduo's trekken daarvoor naar een impressionante battleruimte, waar ze in 3 uur tijd een driegangenmenu moeten voorbereiden voor Sergio Herman en Marcelo Ballardin én voor een gastjuy bestaande uit Piet Huysentruyt, Sofie Dumont, Loïc Van Impe en Lady Chef of the Year 2015 Anne-Sophie Breysem. De inzet is een ticket naar de volgende ronde en het openen van een eigen restaurant. De eerste battle wordt uitgevochten tussen Ayse & Lorenzo en Dries & Charlotte.

In 'Onderzoeksrechters', om 21.35 uur, zit de kijker onder andere op de eerste rij tijdens grootscheepse huiszoekingen in een cocaïnenetwerk. Ook verhoren van mensen die verdacht worden van een inbraak in een woning, van afpersing van een rijke vriend en het schenden van de voorwaarden komen in beeld.

Highlights bij VTM GO:

Geen betere manier om je kids te entertainen in coronatijden dan met VTM GO. Op dinsdag 7 april wordt de catalogus uitgebreid met de 12-delige reeks 'Raveleijn', een serie vol spanning en avontuur. In 'De Sprookjes van Klaas Vaak' vertelt Efteling-figuur Klaas Vaak sprookjes aan de hand van magische zandtekeningen.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.

'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:30
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een weekend
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:40
    The Floor
  • 01:10
    Geen uitzending
    11:55
    Urk!
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:55
    Mafia's Greatest Hits
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 04:50
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van de Week
  • 04:50
    Geen uitzending
    02:10
    Watson
  • 02:35
    Geen uitzending
    07:45
    Two and a Half Men
  • 03:15
    Geen uitzending
    02:15
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 04:50
    Geen uitzending
    07:00
    Without a Trace
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:46
    De kunstenaar
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:05
    Loïc zot van koken weekmenu
    02:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:15
    Ripper Street
    02:50
    Six Four
  • 04:20
    Prison Break
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 03:40
    EenVandaag
    02:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    NOS Studio Sport