Dit zie je dinsdag bij VTM en op VTM GO

maandag 30 maart 2020

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, dinsdag 31 maart, op een rijtje.

 


 

Highlights bij VTM:

Tussen 9.00 en 12.00 is er een nieuwe aflevering van ‘Blijf in uw kot!’ met Qmusic-dj Vincent Fierens en Jens Dendoncker. Sinds vandaag, 30 maart, startte in het kot het grote ‘Familie Quarantaine Spel’. Het is de bedoeling om zo lang mogelijk ‘Familie’ te zeggen zonder te ademen. Karen Damen startte het spel, morgen is het de beurt aan 'Familie'-acteur Jan Van den Bosch. In de aflevering van dinsdag geeft Freek Braeckman ook een update over zijn gezondheid vanuit 'zijn kot', bellen Jens en Vincent met TikTok-ster Stien Edlund en legt het duo verschillende vragen van Belgen voor aan viroloog Marc Van Ranst. 

Het wordt dinsdag bijzonder spannend in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' om 20.35 uur bij VTM. De hobbykokduo's gaan de laatste week van de Mijn Keuken-fase in, waarbij ze een 3-gangenmenu bereiden in hun eigen keuken. Morgen is het aan koppel Wendy en Dominique.

Om 21.30 is er een nieuwe aflevering van 'Onderzoeksrechters''. De kijker zit opnieuw op de eerste rij tijdens hun niet-alledaagse job.

Highlights bij Q2:

Om 22.10 uur is er de avonturenfilm 'Jurassic Park III'. Dr. Alan Grant zit in slechte papieren. Hij ziet geen andere oplossing dan in te gaan op een lucratief aanbod van de steenrijke zakenman Paul Kirby. Die wil dat Grant hem samen met enkele gasten begeleidt bij een toeristische rondvlucht boven Isla Sorna, het beruchte eiland waar enkele jaren terug levende dinosauriërs werden gekweekt door InGen.

Highlights bij VTM GO:

Voor wie maar niet genoeg krijgt van 'Blind Getrouwd' kan naast de Vlaamse versie, ook bingewatchen met 'Blind Getrouwd Australië'. Ook daar koppelt een team van deskundigen singles aan elkaar, die met elkaar trouwen en (minstens) een maand lang gaan samenwonen.


Persbericht DPG Media
https://vtm.be/
Meer artikels over VTM

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:20
    Silverpoint
    01:05
    Villa Politica
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een feestdag
  • 09:35
    Draken: Rijders van Berk
    06:00
    Tik Tak
  • 09:30
    Nonkel Jef
    01:20
    De Branche-Expert
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:25
    Baywatch
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 07:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:35
    Sullivan's Crossing
  • 09:10
    Seal Team
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:15
    Het Blok
    02:30
    Geen uitzending
  • 08:40
    Stolen Baby: The Murder of Heidi Broussard
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:33
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:28
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:05
    Meat Timon
    02:40
    Loïc: Zot van Koken
  • 09:05
    Murdoch Mysteries
    02:40
    Call the Midwife
  • 09:20
    Grey's Anatomy
  • 08:40
    Close Up
    02:05
    Pauw & De Wit
  • 08:55
    Kassa
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:35
    Splat & Seymour
    02:45
    Eva