Dit zie je dinsdag 5 mei op de zenders van DPG Media en bij VTM GO

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, dinsdag 5 mei.
Highlights bij VTM:
De avond start goed om 20.00 met de telenovelle 'Sara'. In de aflevering is Helena in alle staten, want ze weet zeker dat Simon zijn overwinning niet met Britt en Lieven heeft gevierd. Sara kent de volledige waarheid en zet alles op alles om de relatiecrisis van de kersverse Directeur Generaal op te lossen.
In 'Groeten Uit' is het de beurt aan zanger en televisiepresentator Willy Sommers. Samen met zijn vrouw Cindy, zoon Luka en dochter Luna keren ze terug naar 1964, het jaar dat Willy Sommers 12 was.
Na 'Groeten Uit' om 21.35 uur brengt VTM NIEUWS de uitgestelde reportage over de moord op Julie Van Espen.
Highlights bij Vitaya:
Mei is bruidsmaand bij Vitaya. De zender brengt daarom om 20.35 uur de eenmalige special 'A Current Affair: The Wedding of Cam & Jules'. Cam Merchant en Jules Robinson namen deel aan het zesde seizoen van Blind Getrouwd Australië. De special gaat over de hernieuwing van hun trouwbeloften en ze verwachten samen hun eerste kindje.
Diezelfde avond start om 21.30 uur het derde seizoen van 'Bride & Prejudice'. In de Australische reeks worden koppels gevolgd die binnenkort in het huwelijksbootje stappen zonder dat hun familie de relatie goedkeurt.
Nadien is er om 22.30 uur de nieuwe Amerikaanse reeks 'Marrying Millions' waarin zes koppels gevolgd worden die in het huwelijksbootje willen stappen, maar daarvoor eerst moeten afrekenen met hun verschillende achtergrond.
Highlights bij CAZ 2 en VTM GO:
Vanaf 5 mei zendt CAZ 2 twee dinsdagen op rij de Walter Presents-reeks 'The Lens' ('Clona') uit. In de Tsjechische thrillerreeks komt de jonge cameraman Roman Kadlec, na de moord op zijn vader, in het elite criminaliteitsteam terecht. Al snel is het duidelijk dat Roman zich moeilijk aan de regels kan houden. De volledige reeks is ook te zien op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Noraly Beyer onthult maandag winnaar Libris Literatuur Prijs
- Nieuw seizoen '22 Kids and Counting' op TLC
- Kijkcijfers: maandag 4 mei 2026
- Televisie- en radiopresentator Hans Otten (55) overleden
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
Multimedia SPOTLIGHT
-
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.
'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.



































