Dit zie je dinsdag 14 april bij VTM en op VTM GO

Hierbij vind je enkele kijktips van VTM en het gratis online videoplatform VTM GO voor morgen, dinsdag 14 april, op een rijtje.
Highlights bij VTM:
Op dinsdag 14 april neemt Niels Destadsbader plaats naast Qmusic-dj Vincent Fierens in 'Blijf in uw Kot' van 10.00 tot 12.00 uur. Laura Lynn zorgt voor het muzikale intermezzo met een mini-quarantaineconcert.
Later op de avond om 20.35 uur gaat de voorlopig laatste week van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' van start. Nadat Lorenzo & Ayse en Jasmina & Deborah zich al konden plaatsen voor de volgende fase, gaan deze week de twee laatste battles door. Gastjury Piet Huysentruyt, Sofie Dumont, Loïc Van Impe, Anne-Sophie Breysem en sterrenchefs Sergio Herman en Marcelo Ballardin vellen hun vakkundig oordeel over de verschillende menu’s van de kandidaten met als inzet een eigen pop-up restaurant. Vandaag strijden Lovebirds Dominique & Wendy tegen Siciliaanse Connectie Pino & Claudia.
In 'Onderzoeksrechters' zit de kijker om 21.30 uur onder andere op de eerste rij tijdens het verhoor van een vrouw die verdacht wordt van poging tot doodslag op haar minnaar. Verder wordt ook een koppel verdacht van handel in cannabis en gebeuren er huiszoekingen in het onderzoek naar sociale fraude en illegale tewerkstelling.
Highlights bij VTM GO:
Bij VTM heeft Kürt Rogiers afgelopen zaterdag de aftrap gegeven van de indrukwekkende show 'LEGO MASTERS'. Ook VTM GO verwent de fans van Lego met 'Lego Ninjago', de animatiereeks die gebaseerd is op het Lego Ninjago-thema en momenteel ook te zien is bij VTM KIDS. De liefhebbers van fictie kunnen dan weer genieten van 'Crème de la Crème', de reeks over 3 jeugdvriendinnen die hun leven helemaal omgooien en besluiten om een oude crèmerie over te nemen. De serie is ook elke weekdag om 18.30 uur te zien bij CAZ 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 22 juni 2026
- Opnames van nieuwe spannende fictiereeks 'Dochters' gestart
- Tweede seizoen 'De Grannies' van Amsterdam op tv
- ‘Fingerschnitzelgefühl’ in het derde seizoen van 'Nonkels'
- VRT geeft kunst nieuw leven: in eigen huis en in de cultuursector
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie'
Kijktip van de dag

Wanneer Luke Horton een dronken ex-medeleerlinge huiswaarts brengt na een schoolreünie, verdwijnt hij spoorloos. Martin ontdekt dat Luke overdag vaak in een hotel te vinden was. Aanvankelijk wordt er vermoed dat hij een affaire heeft met de vrouw van zijn baas, maar nadien blijkt dat hij ook vaak in homobars vertoeft. De storm rond de Reyes-schietpartij waarin Vivian en Martin betrokken waren, lijkt maar niet te gaan liggen. Wanneer beide agenten mogelijk een leugendetectortest moeten afleggen, besluit Martin aan Jack de waarheid op te biechten.
'Without a Trace', om 22.05 uur op Play Crime.



































