Dit zie je deze week in 'Milo' - PREVIEW

Jasmien blijft bij Victorine tot de ambulance wegrijdt, Johan bekent dat hij Hilde terug wil. Angelo wil zich aangeven bij de politie, Milo bijt zich vast in een nieuwe opdracht en ze helpt Sjoerd om zijn angst te overwinnen. Fran komt thuis en ze raakt in paniek. Is Liam weer aan het feesten?
Maandag 20 januari 2025 - aflevering 179
Jasmien ziet in een flits de motor wegrijden, maar herkent niemand. Ze blijft bij Victorine totdat de ambulance arriveert. Ondertussen verloopt het etentje van de familie Somers in gespannen sfeer. Johan bekent dat hij Hilde terug wil, wat haar volledig overrompelt. Liam lucht zijn hart bij Johan over zijn relatie met Fran en vertelt dat hij geen chemie voelt.
Dinsdag 21 januari 2025 - aflevering 180
Het nieuws over Victorine heeft intussen iedereen bereikt. Angelo besluit om zich aan te geven bij de politie. Fran heeft het filmpje van Liams dronken avond gezien en is allesbehalve blij. Milo krijgt een nieuwe opdracht van Monique: een volledig nieuw nummer schrijven. Om zeker te zijn dat het een nieuw nummer is, moet ze haar gsm afgeven.
Woensdag 22 januari 2025 - aflevering 181
Milo bijt zich vast in haar nieuwe opdracht, maar het blijkt een zware opgave en ze staat er volledig alleen voor. Angelo betuigt zijn spijt bij Maud, maar ze is woedend. Ze is vastbesloten om ervoor te zorgen dat Angelo gestraft wordt. Alice komt tijdelijk weer bij Pol wonen na een conflict met de directie van het woonzorgcentrum. Pol durft haar niet meer alleen laten, maar Nora biedt haar hulp aan.
Donderdag 23 januari 2025 - aflevering 182
In Amsterdam werkt Milo hard aan haar nieuwe opdracht en helpt ze Sjoerd zijn angst te overwinnen. Angelo wordt benaderd om undercover te gaan in de bende. Jasmien belooft aan het ziekenhuisbed van Victorine dat ze uit de kast zal komen. Fran komt thuis met Aron en raakt meteen in paniek wanneer ze denkt dat Liam weer aan het feesten is.
'Milo', van maandag tot donderdag om 18.20 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Mats Akkerman kroont zich tot winnaar van 'De Slimste Mens'
- Margôt Ros is Scrooge in live-uitzending vanuit Drenthe
- Kijkcijfers: donderdag 5 november 2026
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- Loes Haverkort is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.





































