Dit zie je deze week in 'Milo' - PREVIEW

Liam verteert zijn ontslag bij Kosmos door zich op zijn zangcarrière te storten. Maud stort zich in de aanval, Liam is boos op Robyn en Milo bekent dat zij het vierde lid van No Direction is. Liam doet zijn uiterste best voor Fran. Victorine denkt dat Jasmien en Otis iets hebben. Lou gaat in pestmodus.
Maandag 16 september 2024 - aflevering 107
Liam richt zich op zijn zangcarrière na zijn ontslag als docent op Kosmos. Hilde wordt geconfronteerd met mogelijke gevolgen voor het diploma door gemiste lessen. Milo wordt gedwongen om met Liam te praten over privélessen. Sofia worstelt nog steeds met mysterieuze facturen, terwijl Alice opbeurend terugkomt van het woonzorgcentrum. En Robyn onthult gefrustreerd aan Maud dat Liam privélessen geeft aan No Direction, en dat Liam geen tijd heeft voor haar. Maud schiet in de aanval.
Dinsdag 17 september 2024 - aflevering 108
Maud confronteert Hilde over de privélessen die Liam geeft, maar Andrea oordeelt dat Hilde niets verkeerds heeft gedaan. Milo en Jesse zoeken een oplossing voor de weinige tijd die Milo heeft door de opeenvolging van optredens. Liam is boos op Robyn nadat hij ontdekt heeft dat ze de inspectie heeft ingelicht over de privélessen. Op het toonmoment staat No Direction als eerste op het podium, alles gaat goed tot ze zich moet omkleden en oog in oog staat met Robyn.
Woensdag 18 september 2024 - aflevering 109
Milo bekent aan Robyn dat zij het vierde lid is van No Direction. Sofia spreekt af met Jayden en deelt haar persoonlijke bankgegevens met hem. Victorine geeft toe dat ze verliefd is, maar wil niet zeggen op wie. Liam hoort intussen dat hij platinum heeft behaald. Samen met Fran organiseert hij een feestje, waarvoor ook Milo wordt uitgenodigd.
Donderdag 19 september 2024 - aflevering 110
Liam vraagt Milo om mee in de studio te gaan als backing vocal. Sofia is ervan overtuigd dat haar probleem met de facturen is opgelost. Aron vertelt Fran over de nieuwe single van Liam. Liam doet zijn uiterste best voor Fran. Hilde ziet met alle administratie en de inspectie door de bomen het bos niet meer. Milo biedt aan om te helpen. Victorine denkt dat Jasmien en Otis iets hebben, maar Jasmien ontkracht dat. Otis doet Sofia beseffen dat ze iets heel dom heeft gedaan door Jayden haar bankgegevens te geven. Nora toont haar betrokkenheid in de bakkerij. Lou pest de inspecteur door haar auto te laten wegslepen.
'Milo', van maandag tot donderdag om 18.20 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Qmusic Highlights start in Mechelen: drie avonden gratis lichtspektakel voor 25 jaar Qmusic
- 'De Verraders' maakt zich op voor finale: Noah neemt groot risico met Munt van de Waarheid
- Kijkcijfers: dinsdag 3 november 2026
- Jij kan erbij zijn! VTM zoekt publiek voor 'Dancing with the Stars'
- Oude bekende keert terug in 'Familie': Quinten zorgt meteen voor opschudding
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Astrid Coppens over langste minuut van haar leven tijdens keizersnede: 'Je denkt: die is aan het doodgaan'
- Schaakkampioen Garry Kasparov openhartig bij Sverre Denis bij Proximus Showcase en Pickx+
- 'Zembla' donderdag over Arabische gom
- Dit zie je donderdag in 'Bij ons op de Wallen'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+
Kijktip van de dag

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.
'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.





































