Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW

zaterdag 15 februari 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Jamila is bang dat ze het verprutst heeft, Jelle reageert gefrustreerd en Louise is kop van jut. Cédric heeft meer dan één probleem aan zijn hoofd. Mieke confronteert Niko, Stefanie probeert zich sterk te houden. Benny vraagt Stefanie om terug thuis te komen wonen en Jamila kijkt uit naar haar date. De grillen van Zjef roepen vragen op. Het wordt Mieke allemaal teveel.

Maandag 17 februari 2025 - aflevering 7603
Jamila is bang dat ze het verpest heeft bij Christian. Niko probeert Mieke te ontlopen, maar zij daagt plots op bij hem thuis. Jelle reageert gefrustreerd wanneer Yoko zijn hulp niet blijkt nodig te hebben. Hij werkt zijn frustraties uit op Louise.


Dinsdag 18 februari 2025 - aflevering 7604
Hanne ziet de opdracht voor het vervolggesprek helemaal zitten, in tegenstelling tot Cédric. Hij heeft meer dan één probleem aan zijn hoofd. Benny raakt een gevoelige snaar bij Brigitte. Zij besluit om raad te vragen aan Samira. Mieke confronteert Niko met wat ze van Mathias hoorde. Stefanie probeert zich sterk te houden.

Woensdag 19 februari 2025 - aflevering 7605
Benny wil dat Stefanie terug thuis komt wonen. Zij ziet echter maar één oplossing. Lars vindt dat Brigitte zich geheimzinnig gedraagt en vreest dat er iets ernstigs aan de hand is. Hij eist de waarheid. Jamila kijkt uit naar haar date, al moet ze daarvoor liegen tegen haar moeder.

Donderdag 20 februari 2025 - aflevering 7606
Vanessa en Mieke snappen niets van Zjefs grillen. Véronique vindt dat Cédric CSO moet worden, maar beseft dat hij worstelt met zijn sollicitatieopdracht. Jelle stuurt Hanne op Brigitte af, met het doel haar subtiel om te kopen. Iemand anders is hen echter voor.

Vrijdag 21 februari 2025 - aflevering 7607
Louise probeert Cédric te helpen met zijn problemen. Hij hoopt ondertussen op haar in te praten. Benny wil Lars op de hoogte brengen van Stefanies plan. Niko licht Hanne in over Miekes gedrag. Zij staat erop om zelf met haar te praten. De situatie wordt Mieke te veel.

'Familie', van maandag tot vrijdag om 20.40 uur op VTM.

Bekijk de inhouden van vroeger en nu in onze soap-rubriek!

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin