Dit is de winnaar van 'The Voice van Vlaanderen 2022'

zaterdag 24 december 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Louise (uit Affligem) heeft het geflikt: de 25-jarige heeft 'The Voice van Vlaanderen 2022' gewonnen. Dat werd zonet bekendgemaakt tijdens de bloedstollende live finale bij VTM.

Na heel wat weken vol prachtige audities, keiharde knockouts, zenuwslopende battles en bijzondere liveshows wist Louise kijkend Vlaanderen het meest te overtuigen. De winnares uit team Natalia mag binnenkort de studio induiken om een eerste, eigen single op te nemen en gaat bovendien naar huis met de stevige som van 25.000 euro.


Louise zelf kon het nauwelijks geloven: 'Dit is heel raar, ik weet niet wat ik moet zeggen. Dankjewel aan iedereen die gestemd heeft. Is dat geen foutje trouwens? (lacht) De centjes ga ik in muziek steken en ook een beetje in ons huis.' En ook haar coach Natalia was super trots: 'Alle finalisten waren goed maar Louise is gewoon de beste!'


Met een zinderende finale was de druk tijdens de allerlaatste liveshow hoger dan ooit tevoren. Finalisten Yente, Evert, Johan, Louise en Wesley zetten alles op alles om de kijkers thuis te overtuigen dat zij de beste zanger van het seizoen waren. Yente en Wesley vielen als eerste twee kandidaten af en Johan, Louise en Evert gingen naar de superronde. Uiteindelijk kozen de kijkers hun favoriet en dat werd Louise. Zo kent het achtste seizoen van 'The Voice van Vlaanderen', goed voor gemiddeld 841.479 kijkers, zijn meer dan verdiende winnares.

Je kans wagen in een volgend seizoen? De inschrijvingen zijn nu geopend!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    11:15
    De inzichten van...
  • 08:00
    Winterbeelden
    16:40
    Rebirth
  • 10:55
    Kaatjes Kameraadjes
    11:05
    Ridder Muis
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    Benidorm Bastards
  • 10:30
    Geen uitzending
    12:10
    Selling Super Houses
  • 09:20
    Geen uitzending
    11:50
    The Couple Next Door
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:15
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 10:50
    De Dagschotel
    11:05
    Comfort Food
  • 10:55
    FBI
    12:35
    C.S.I. New York
  • 10:15
    Borderforce USA: The Bridges
    11:10
    Geen uitzending
  • 10:00
    The Block Australia
    12:15
    Peppe's Sicilië
  • 09:50
    Aurora Teagarden Mysteries: A Game of Cat and Mouse
    11:25
    Mark of a Serial Killer
  • 10:09
    Trends Doc
    11:02
    CEO van mijn leven
  • 10:52
    Het appartement
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Guillaume's Paris
  • 10:55
    The Madame Blanc Mysteries
    11:50
    McDonald and Dodds
  • 11:00
    NCIS: Los Angeles
    15:35
    Bad Times at the El Royale
  • 11:00
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 10:00
    Eucharistieviering
    11:05
    Nederland zingt op zondag
  • 10:55
    Grizzy en de Lemmingen
    11:05
    Coop Troop