Dit is de winnaar van 'The Voice van Vlaanderen 2022'

zaterdag 24 december 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Louise (uit Affligem) heeft het geflikt: de 25-jarige heeft 'The Voice van Vlaanderen 2022' gewonnen. Dat werd zonet bekendgemaakt tijdens de bloedstollende live finale bij VTM.

Na heel wat weken vol prachtige audities, keiharde knockouts, zenuwslopende battles en bijzondere liveshows wist Louise kijkend Vlaanderen het meest te overtuigen. De winnares uit team Natalia mag binnenkort de studio induiken om een eerste, eigen single op te nemen en gaat bovendien naar huis met de stevige som van 25.000 euro.


Louise zelf kon het nauwelijks geloven: 'Dit is heel raar, ik weet niet wat ik moet zeggen. Dankjewel aan iedereen die gestemd heeft. Is dat geen foutje trouwens? (lacht) De centjes ga ik in muziek steken en ook een beetje in ons huis.' En ook haar coach Natalia was super trots: 'Alle finalisten waren goed maar Louise is gewoon de beste!'


Met een zinderende finale was de druk tijdens de allerlaatste liveshow hoger dan ooit tevoren. Finalisten Yente, Evert, Johan, Louise en Wesley zetten alles op alles om de kijkers thuis te overtuigen dat zij de beste zanger van het seizoen waren. Yente en Wesley vielen als eerste twee kandidaten af en Johan, Louise en Evert gingen naar de superronde. Uiteindelijk kozen de kijkers hun favoriet en dat werd Louise. Zo kent het achtste seizoen van 'The Voice van Vlaanderen', goed voor gemiddeld 841.479 kijkers, zijn meer dan verdiende winnares.

Je kans wagen in een volgend seizoen? De inschrijvingen zijn nu geopend!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:20
    De Raad van Soekie
    00:05
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    00:40
    Nachtlus
  • 08:25
    Geitenmeid
    22:05
    Geen uitzending
  • 08:20
    De Buurtpolitie Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    01:10
    Emergency on Sunny Beach
  • 06:00
    Qmusic
    01:21
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:15
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:25
    De Tafel van de Week
  • 08:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 08:20
    Family Matters
    01:55
    MacGyver
  • 08:20
    Panklaar
    01:05
    Kinderen kopen een huis
  • 07:55
    Fear Thy Neighbour
    01:25
    CSI: Miami
  • 08:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:18
    De tip
    00:00
    Oh What A Night
  • 08:00
    Het Weekmenu
    01:25
    De Sterrenkaart
  • 08:25
    Midsomer Murders
    03:40
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 07:10
    'Til Death Do Us Part Kourtney & Travis
  • 08:10
    Goedemorgen Nederland
    01:55
    NOS Journaal
  • 07:55
    BinnensteBuiten
    02:00
    Nieuwsuur
  • 08:20
    Grizzy en de Lemmingen
    01:55
    First Dates