Dinsdag in 'Met Vier in Bed': Vivenda Da Moita in Alvorninha

maandag 22 juli 2019

Ten noorden van Lissabon, op zo'n 12 kilometer van de Zilverkust, ligt Alvorninha. Tussen de Portugese huisjes ligt Vivenda Da Moita, de vakantiewoning van Kelly en Nick.

Het koppel had al vele jaren een appartementje aan de Portugese kust, het ideale toevluchtsoord voor hun drukke leven in België. In Knokke baatten ze immers een populaire strandbar uit. Toen ze een aanbod kregen om hun strandbar te verkopen was de stap snel gezet om definitief naar Portugal te verhuizen en een nieuwe uitdaging aan te gaan. Ze kochten twee woningen op slechts 200 meter van elkaar, één om zelf te wonen, en één om uit te baten als vakantiewoning. Na zware verbouwingswerken was Vivenda Da Moita een feit.


De vakantiewoning voor acht personen telt drie slaapkamers met elk een eigen badkamer. Hoewel Kelly en Nick kozen voor een vakantiewoning, willen ze hun gasten net als in een B&B in de watten leggen. Zo bieden ze ontbijtpakketten aan, met zelfgemaakte producten, maar ook barbecue- en aperitiefpakketten. Bij aankomst staat er bovendien voor de gasten een ijskast klaar, gevuld met wijn, bier en frisdrank. Doordat hun eigen woning vlakbij is, staan ze altijd paraat voor hun bezoekers.

'Met Vier in Bed', dinsdag 23 juli om 21.45 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:25
    Sportweekend
  • 18:20
    Lewis
    19:55
    Het weer
  • 19:05
    United
    19:25
    Zotte dieren
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:00
    Steenrijk, Straatarm
    19:55
    The Expendables 2
  • 18:50
    The Big Bang Theory
    20:35
    Het Smelt
  • 18:35
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 17:30
    Christmas Homecoming
    20:35
    A Christmas Love Story
  • 18:50
    SOS Piet
    19:25
    Drie mannen onder een dak
  • 18:40
    De Slimste Mens Ter Wereld
    20:00
    Over De Oceaan
  • 18:35
    Criminal Minds
    20:25
    NCIS: Sydney
  • 19:05
    The Simpsons
    20:35
    Operation Mincemeat
  • 18:55
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 18:05
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Real Unforgotten
  • 19:16
    Fleet TV
    19:45
    Z- Work different
  • 19:12
    Leven als vakman
    20:00
    Sunset Boulevard
  • 19:00
    Over (h)eerlijke groenten
    19:40
    Guillaume's Paris
  • 19:05
    The Good Ship Murder
    20:00
    A Taste For Murder
  • 18:55
    Chucky
    20:00
    American Dad
  • 19:00
    NOS Studio Sport Voetbal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:15
    Podium Klassiek
    19:25
    Vroege Vogels
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:20
    ZappDoc: Hallo, ik ben hier!