Dina Tersago op werfbezoek in 'Vakantiehuis for Life'

Maandag komt voor de eerste keer een jurylid langs bij de chalets in Durbuy. Deze week is dat niemand minder dan Dina Tersago en dat zorgt voor heel wat stress bij de duo's.
Maar voor het zover is, staat ten huize van Tim en Ewoud eindelijk opnieuw een trap. Hun werfplan ziet er op papier heel professioneel uit, in de praktijk is het een grote chaos en schieten de werken niet echt op. Maar volgens Tim is dat slechts een tijdelijk probleem... Bij Pauline en Melissa loopt alles vreemd genoeg wél volgens plan. De twee vriendinnen hebben nauwelijks ervaring in de bouw maar de renovatie loopt voorlopig wel als een trein. Voor de elektriciteitswerken belde Pauline naar haar papa die electricien is: 'Hij heeft alles super goed uitgelegd dus het lijkt me niet zo heel erg moeilijk. Gewoon het hoofd erbij houden en de juiste draadjes vinden!', klinkt het enthousiast.
Ook bij Christopher en Hannah voorlopig alleen maar goed nieuws: het dak is al geïsoleerd en het koppel begint vol goede moed aan de schilders- en elektriciteitswerken. Bij Lodewijk en Marcel is de sfeer wat bedrukt: ze zijn een beetje in paniek geschoten omdat ze besloten alle elektriciteit te vervangen: 'En dat is toch een avontuur omdat we daar niet zoveel kennis over hebben. Het is wel aan het lukken maar we zitten een beetje achter op schema.' En bij papa Erwin en dochter Amy tenslotte, wordt een gevoelig onderwerp aangehaald: Erwin leed jarenlang aan een zware drankverslaving maar is er door de onvoorwaardelijke hulp van zijn gezin bovenop gekomen. 'Hij was vooral zichzelf kwijt en dat was pijnlijk om te zien. Daarom is deze ervaring voor mij zo 'wijs'. We hebben zoveel gemist en willen veel inhalen', klinkt het bij Amy.
Tijd voor survival nummer 3: iets met de Ourthe, een zelfgemaakt vlot en een forse verhoging van het werkbudget voor de winnaar. En tradities zijn er om gerespecteerd te worden dus er vloeit alweer bloed bij… Lodewijk en Marcel!
Dag 7 in Durbuy betekent ook het eerste bezoek van een jurylid en dat is vandaag Dina Tersago: 'Ik ben vooral benieuwd naar hoeveel zin ze erin hebben, hoe graag ze het willen en hoe haalbaar hun plannen zijn natuurlijk!' Na een inspectiebezoekje in alle chalets krijgen de kandidaten via de werfradio het verdict van Dina te horen. Welk duo krijgt de beste score en bijgevolg extra geld voor de renovatiewerken?
'Vakantiehuis for Life' met Julie Van den Steen, maandag 19 juli om 22.15 uur bij VTM. De afleveringen van 'Vakantiehuis for Life' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO waarschuwt voor valse auditie-e-mails aan jongeren
- 'Mijn Restaurant' vanaf 6 oktober op VTM: reservaties voor vijf restaurants geopend
- Ketnet zet vier stippen tegen pesten met STIP IT
- Kijk de eerste beelden van nieuw RTL 4-programma 'Thuis Aan Tafel'
- Erik Van Looy gaat full Hollywood in eigen microdrama voor 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? 'Ik ben gevoelens aan het krijgen'
- Vierde documentaire in reeks 'Eindeloos Gepest' vertelt het verhaal van voetbaltrainer Rien
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Mogelijke dienstplicht en strafstudie 'door het eten van slechte chipolata's' in 'Bockie Gaat Naar School'
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek
Kijktip van de dag

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.



































