Dina Tersago kan slappe lach niet bedwingen in 'Code van Coppens'

zaterdag 3 oktober 2020

To infinity and beyond! Het VTM-duo Andy Peelman & Dina Tersago, die vorige week nog ontmaskerd werd als Libelle in 'The Masked Singer', en het Qmusic-avondspitsduo Sam De Bruyn & Vincent Fierens worden astronauten voor één dag.

Ze vertrekken nu zondag 4 oktober op een belangrijke ruimtemissie in 'Code van Coppens', om 19.55 uur bij VTM. Het ISCC, het International Space Center Coppens, is besmet door aliens en moet zo snel mogelijk tot ontploffing gebracht worden. 'Als dat niet lukt, gaan we er allemaal aan. Het bestaan van de mensheid ligt in de handen van onze kandidaten', aldus Staf en Mathias Coppens. Overleven beide duo’s alle beproevingen in het heelal? Of worden ze in plaats van helden net vallende sterren?


'We hebben een eigen ruimteschip gekregen. Oh my god, we gaan echt opstijgen', roept Dina enthousiast. Beide duo’s starten hun ruimtemissie namelijk in een ‘echte’ space capsule die 360 graden rond zijn as draait. Dat zorgt meteen voor hilarische taferelen en de nodige decibels. Eenmaal aangekomen in het ISCC slaakt Vincent een kreet alsof hij onderweg een alien heeft ingeslikt. 'Dat is als ik hard verschiet. Oprechter dan dat ga je me niet tegenkomen', lacht Vincent. 'Precies een kapotte stofzuiger', vult Andy al lachend aan.

Dina & Andy en Sam & Vincent maken ook een 'echte' ruimtewandeling en hangen letterlijk tussen de planeten. Vooral Dina kan haar slappe lach niet bedwingen wanneer Andy ongecontroleerd heen en weer bungelt: 'Ik ga in mijn broek plassen van het lachen.' In het besmette deel van het ISCC plakken de kandidaten in lijm vast aan de grond en de muren. Lukt het de duo’s om los te komen en de mensheid van de ondergang te redden? En wie is het snelst?

De aflevering van Code van Coppens is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Code van Coppens', zondag 4 oktober om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

Acht koppels strijden om een gratis droomhuis. Geblinddoekt ontdekken ze hun potentiële nieuwe thuis. De sloophamers vliegen er al snel in het rond, want de kandidaten gaan meteen aan de slag. Intussen is de jury ook benieuwd naar hun eerste ontwerpen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:10
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    00:30
    The Voice van Vlaanderen
  • 02:05
    Geen uitzending
    23:55
    Help, Mijn Man Is Klusser
  • 00:50
    Geen uitzending
    22:35
    Transformers: The Last Knight
  • 01:30
    Geen uitzending
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:30
    Geen uitzending
    00:20
    Suits
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:20
    The Golden Girls
  • 02:25
    De Tafel van de Week
    00:40
    Komen Eten
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:05
    FBI
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 02:35
    Don't Worry, Be Happy
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:05
    Big Sky
  • 00:55
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:45
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:50
    Winterse Kost
    01:55
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 02:15
    Death Valley
    01:25
    Marie Antoinette
  • 02:25
    Hot Yachts
    01:40
    First Dates Australia
  • 02:30
    WNL op Zondag
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:15
    Nieuwsuur
    01:20
    Ongehoord Nieuws
  • 02:05
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:45
    Eva