Dina Tersago kan slappe lach niet bedwingen in 'Code van Coppens'

zaterdag 3 oktober 2020

To infinity and beyond! Het VTM-duo Andy Peelman & Dina Tersago, die vorige week nog ontmaskerd werd als Libelle in 'The Masked Singer', en het Qmusic-avondspitsduo Sam De Bruyn & Vincent Fierens worden astronauten voor één dag.

Ze vertrekken nu zondag 4 oktober op een belangrijke ruimtemissie in 'Code van Coppens', om 19.55 uur bij VTM. Het ISCC, het International Space Center Coppens, is besmet door aliens en moet zo snel mogelijk tot ontploffing gebracht worden. 'Als dat niet lukt, gaan we er allemaal aan. Het bestaan van de mensheid ligt in de handen van onze kandidaten', aldus Staf en Mathias Coppens. Overleven beide duo’s alle beproevingen in het heelal? Of worden ze in plaats van helden net vallende sterren?


'We hebben een eigen ruimteschip gekregen. Oh my god, we gaan echt opstijgen', roept Dina enthousiast. Beide duo’s starten hun ruimtemissie namelijk in een ‘echte’ space capsule die 360 graden rond zijn as draait. Dat zorgt meteen voor hilarische taferelen en de nodige decibels. Eenmaal aangekomen in het ISCC slaakt Vincent een kreet alsof hij onderweg een alien heeft ingeslikt. 'Dat is als ik hard verschiet. Oprechter dan dat ga je me niet tegenkomen', lacht Vincent. 'Precies een kapotte stofzuiger', vult Andy al lachend aan.

Dina & Andy en Sam & Vincent maken ook een 'echte' ruimtewandeling en hangen letterlijk tussen de planeten. Vooral Dina kan haar slappe lach niet bedwingen wanneer Andy ongecontroleerd heen en weer bungelt: 'Ik ga in mijn broek plassen van het lachen.' In het besmette deel van het ISCC plakken de kandidaten in lijm vast aan de grond en de muren. Lukt het de duo’s om los te komen en de mensheid van de ondergang te redden? En wie is het snelst?

De aflevering van Code van Coppens is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Code van Coppens', zondag 4 oktober om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Stef Wauters (VTM NIEUWS)

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.

'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    De dag van vandaag
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 21:25
    Girl Climber
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Sam & Julia
  • 21:50
    VTM NIEUWS Special: 1 Jaar Trump
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 21:00
    Schiphol Airport
    03:00
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Great Wall
    11:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Columbo
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    The Endgame
    09:00
    Geen uitzending
  • 21:30
    The X-Files
    06:00
    Joe
  • 21:15
    De Rechtbank
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 21:30
    The Way Home
    06:45
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    12:45
    See
  • 21:35
    Komen eten
    12:45
    Embarrassing Bodies
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:03
    Z-Beurs
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:02
    Cottage tuinhuis bouwen
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 22:00
    Wordt aangekondigd
    06:45
    Bon Appetit
  • 22:00
    Blue Lights
    06:55
    Death in Paradise
  • 21:40
    Lie to Me
    12:45
    Storage Wars
  • 21:35
    Het Familiediner
    13:00
    NOS Journaal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 21:25
    Woonkoorts
    12:55
    Saïd & Anna