Dina Tersago kan slappe lach niet bedwingen in 'Code van Coppens'

To infinity and beyond! Het VTM-duo Andy Peelman & Dina Tersago, die vorige week nog ontmaskerd werd als Libelle in 'The Masked Singer', en het Qmusic-avondspitsduo Sam De Bruyn & Vincent Fierens worden astronauten voor één dag.
Ze vertrekken nu zondag 4 oktober op een belangrijke ruimtemissie in 'Code van Coppens', om 19.55 uur bij VTM. Het ISCC, het International Space Center Coppens, is besmet door aliens en moet zo snel mogelijk tot ontploffing gebracht worden. 'Als dat niet lukt, gaan we er allemaal aan. Het bestaan van de mensheid ligt in de handen van onze kandidaten', aldus Staf en Mathias Coppens. Overleven beide duo’s alle beproevingen in het heelal? Of worden ze in plaats van helden net vallende sterren?
'We hebben een eigen ruimteschip gekregen. Oh my god, we gaan echt opstijgen', roept Dina enthousiast. Beide duo’s starten hun ruimtemissie namelijk in een ‘echte’ space capsule die 360 graden rond zijn as draait. Dat zorgt meteen voor hilarische taferelen en de nodige decibels. Eenmaal aangekomen in het ISCC slaakt Vincent een kreet alsof hij onderweg een alien heeft ingeslikt. 'Dat is als ik hard verschiet. Oprechter dan dat ga je me niet tegenkomen', lacht Vincent. 'Precies een kapotte stofzuiger', vult Andy al lachend aan.
Dina & Andy en Sam & Vincent maken ook een 'echte' ruimtewandeling en hangen letterlijk tussen de planeten. Vooral Dina kan haar slappe lach niet bedwingen wanneer Andy ongecontroleerd heen en weer bungelt: 'Ik ga in mijn broek plassen van het lachen.' In het besmette deel van het ISCC plakken de kandidaten in lijm vast aan de grond en de muren. Lukt het de duo’s om los te komen en de mensheid van de ondergang te redden? En wie is het snelst?
De aflevering van Code van Coppens is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Code van Coppens', zondag 4 oktober om 19.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 16 april 2026
- Nieuwe serie 'About Face' vanaf zaterdag op TLC
- 'Daar Zijn Beelden Van': een hilarische duik in 70 jaar VRT-geschiedenis
- Dit zijn de artiesten van het nieuwe seizoen 'Beste Zangers'
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Dit zie je zaterdag in 'Kassa'
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.
'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.



































