Dina Tersago en man Wim steken mee de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'

De ruwbouwfase in 'Huis Gemaakt' was een ware uitputtingsslag en maar één koppel wist de deadline foutloos te halen. Haasdonk kreeg groen licht van jurylid Cerina Marchetta en werfleider Johny en wordt beloond met een stevige voorsprong: zij mogen als eersten aan hun slaapkamers beginnen en krijgen versterking van twee ervaren klussers, Dina Tersago en haar man Wim.
'We hebben ook alles met twee gedaan toen wij ons eigen huis hebben gezet', vertelt Dina. Ook Wim ziet het zitten: 'Op samen dansen zou ik nee zeggen maar samen klussen zie ik wel zitten.' Soumaya en Eros laten er geen gras over groeien en zetten Dina en Wim meteen aan het werk. 'Het grootste probleem in onze slaapkamer mogen zij oplossen”, lacht Soumaya. “Als de jury daar kritiek op heeft, dan is het onze fout', lacht Dina.
Ook Mechelen mag aan de slaapkamers beginnen. 'Wij maken een slaapkamer voor mijn neefje Emanuel en Emiel zijn pleegbroertje Finn', vertelt Ashley. 'De big surprise wordt een zelfgemaakt stapelbed', vult Emiel aan. Maar de jungle-thema jongenskamer leidt tot heel wat gekibbel tussen de twee… 'Als we niet weten hoe het moet, dan botst het. Dat is nog iets waar we aan kunnen werken', vertelt Emiel. Zelfs concurrent Bowdy schiet te hulp, maar ook hij heeft zijn handen vol aan de ‘hotel chic’ droomkamer die hij samen met Ruth wil realiseren.
In Lummen sleept het afkeuren van de leidingen nog steeds na. 'Muggenzifterij', vindt Nico. Maar zodra het verlossende ‘oké’ komt, vliegen ze erin. Nico en Daisy richten een kinderkamer in, terwijl Mo en Iman hun eigen slaapparadijs creëren. 'Nu is het ieder voor zich, de strijd is begonnen', zegt Daisy. Iman lijkt zich daar minder van aan te trekken, al maakt ze wél regelmatig een rondje om te checken hoe haar concurrenten het aanpakken.
In Nieuwpoort lopen Seppe & Axelle en Sarvar & Luca hopeloos achter. Zij moeten een versnelling hoger schakelen voor ze mogen beginnen aan hun slaapkamers. En ze zullen al hun tijd nodig hebben, want Axelle en Seppe willen uitpakken met een opvallend pronkstuk: een decoratieve boog. Terwijl zij vol enthousiasme aan hun statement-piece werken, slaat de twijfel toe bij Sarvar en Luca. 'Hebben wij eigenlijk een eyecatcher?' vraagt Luca zich af. De koppels hebben maar beter een duidelijk concept, want juryleden Béa Vandendael en Bart Appeltans komen checken hoe de kamers vlotten. De kleurkeuzes doen Bart alvast fronsen: 'Dat was heftig, het was bijna fluo. Dit kan helemaal misgaan, of er boenk op zitten. Ik ben benieuwd.'
'Huis gemaakt', dinsdag 18 maart om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe 'Blind Gekocht'-woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Télévie breekt alle records: 13.459.073,87 euro ingezameld ten voordele van kankeronderzoek
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- 'BinnensteBuiten' over 75 jaar Molukse trots in Nederland
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Dolly verenigt de Staten
- Deze onderwerpen komen maandag voorbij in 'Radar'
- Dit is de 'Dagelijkse Kost' van deze week!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm!
Kijktip van de dag

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?
'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.



































