Dina Tersago en man Wim steken mee de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'

De ruwbouwfase in 'Huis Gemaakt' was een ware uitputtingsslag en maar één koppel wist de deadline foutloos te halen. Haasdonk kreeg groen licht van jurylid Cerina Marchetta en werfleider Johny en wordt beloond met een stevige voorsprong: zij mogen als eersten aan hun slaapkamers beginnen en krijgen versterking van twee ervaren klussers, Dina Tersago en haar man Wim.
'We hebben ook alles met twee gedaan toen wij ons eigen huis hebben gezet', vertelt Dina. Ook Wim ziet het zitten: 'Op samen dansen zou ik nee zeggen maar samen klussen zie ik wel zitten.' Soumaya en Eros laten er geen gras over groeien en zetten Dina en Wim meteen aan het werk. 'Het grootste probleem in onze slaapkamer mogen zij oplossen”, lacht Soumaya. “Als de jury daar kritiek op heeft, dan is het onze fout', lacht Dina.
Ook Mechelen mag aan de slaapkamers beginnen. 'Wij maken een slaapkamer voor mijn neefje Emanuel en Emiel zijn pleegbroertje Finn', vertelt Ashley. 'De big surprise wordt een zelfgemaakt stapelbed', vult Emiel aan. Maar de jungle-thema jongenskamer leidt tot heel wat gekibbel tussen de twee… 'Als we niet weten hoe het moet, dan botst het. Dat is nog iets waar we aan kunnen werken', vertelt Emiel. Zelfs concurrent Bowdy schiet te hulp, maar ook hij heeft zijn handen vol aan de ‘hotel chic’ droomkamer die hij samen met Ruth wil realiseren.
In Lummen sleept het afkeuren van de leidingen nog steeds na. 'Muggenzifterij', vindt Nico. Maar zodra het verlossende ‘oké’ komt, vliegen ze erin. Nico en Daisy richten een kinderkamer in, terwijl Mo en Iman hun eigen slaapparadijs creëren. 'Nu is het ieder voor zich, de strijd is begonnen', zegt Daisy. Iman lijkt zich daar minder van aan te trekken, al maakt ze wél regelmatig een rondje om te checken hoe haar concurrenten het aanpakken.
In Nieuwpoort lopen Seppe & Axelle en Sarvar & Luca hopeloos achter. Zij moeten een versnelling hoger schakelen voor ze mogen beginnen aan hun slaapkamers. En ze zullen al hun tijd nodig hebben, want Axelle en Seppe willen uitpakken met een opvallend pronkstuk: een decoratieve boog. Terwijl zij vol enthousiasme aan hun statement-piece werken, slaat de twijfel toe bij Sarvar en Luca. 'Hebben wij eigenlijk een eyecatcher?' vraagt Luca zich af. De koppels hebben maar beter een duidelijk concept, want juryleden Béa Vandendael en Bart Appeltans komen checken hoe de kamers vlotten. De kleurkeuzes doen Bart alvast fronsen: 'Dat was heftig, het was bijna fluo. Dit kan helemaal misgaan, of er boenk op zitten. Ik ben benieuwd.'
'Huis gemaakt', dinsdag 18 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Op amper 8 minuten helemaal mee voor de start van het nieuwe Thuis-seizoen? Dat kan met deze recap!
- De B&B-vlinders blijven fladderen: twee koppels nog steeds samen, één zelfs verloofd
- 'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out
- 'Bij ons op de Hondenacademie' keert terug bij de EO
- Wie is te vertrouwen in 'Wolven: een spel van list en bedrog'?
- Vijf comedians vs. complete chaos in ‘Taskmaster’
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- SLAM! haalt bekende avondshow van stal en vernieuwt programmering
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
Multimedia SPOTLIGHT
-
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play
Kijktip van de dag

De zeventienjarige studente Millie wordt het zoveelste slachtoffer van de beruchte seriemoordenaar The Butcher, maar door een vloek van zijn magische dolk worden ze plots wakker in elkaars lichaam. Wanneer Millie erachter komt dat de vloek na 24 uur permanent wordt, schakelt ze de hulp van haar vrienden in om te voorkomen dat ze er voorgoed uitziet als een maniak van middelbare leeftijd.
'Freaky', film uit 2020 met oa. Vince Vaughn, om 20.35 uur op VTM 4.



































