Dina Tersago en man Wim steken mee de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'

De ruwbouwfase in 'Huis Gemaakt' was een ware uitputtingsslag en maar één koppel wist de deadline foutloos te halen. Haasdonk kreeg groen licht van jurylid Cerina Marchetta en werfleider Johny en wordt beloond met een stevige voorsprong: zij mogen als eersten aan hun slaapkamers beginnen en krijgen versterking van twee ervaren klussers, Dina Tersago en haar man Wim.
'We hebben ook alles met twee gedaan toen wij ons eigen huis hebben gezet', vertelt Dina. Ook Wim ziet het zitten: 'Op samen dansen zou ik nee zeggen maar samen klussen zie ik wel zitten.' Soumaya en Eros laten er geen gras over groeien en zetten Dina en Wim meteen aan het werk. 'Het grootste probleem in onze slaapkamer mogen zij oplossen”, lacht Soumaya. “Als de jury daar kritiek op heeft, dan is het onze fout', lacht Dina.
Ook Mechelen mag aan de slaapkamers beginnen. 'Wij maken een slaapkamer voor mijn neefje Emanuel en Emiel zijn pleegbroertje Finn', vertelt Ashley. 'De big surprise wordt een zelfgemaakt stapelbed', vult Emiel aan. Maar de jungle-thema jongenskamer leidt tot heel wat gekibbel tussen de twee… 'Als we niet weten hoe het moet, dan botst het. Dat is nog iets waar we aan kunnen werken', vertelt Emiel. Zelfs concurrent Bowdy schiet te hulp, maar ook hij heeft zijn handen vol aan de ‘hotel chic’ droomkamer die hij samen met Ruth wil realiseren.
In Lummen sleept het afkeuren van de leidingen nog steeds na. 'Muggenzifterij', vindt Nico. Maar zodra het verlossende ‘oké’ komt, vliegen ze erin. Nico en Daisy richten een kinderkamer in, terwijl Mo en Iman hun eigen slaapparadijs creëren. 'Nu is het ieder voor zich, de strijd is begonnen', zegt Daisy. Iman lijkt zich daar minder van aan te trekken, al maakt ze wél regelmatig een rondje om te checken hoe haar concurrenten het aanpakken.
In Nieuwpoort lopen Seppe & Axelle en Sarvar & Luca hopeloos achter. Zij moeten een versnelling hoger schakelen voor ze mogen beginnen aan hun slaapkamers. En ze zullen al hun tijd nodig hebben, want Axelle en Seppe willen uitpakken met een opvallend pronkstuk: een decoratieve boog. Terwijl zij vol enthousiasme aan hun statement-piece werken, slaat de twijfel toe bij Sarvar en Luca. 'Hebben wij eigenlijk een eyecatcher?' vraagt Luca zich af. De koppels hebben maar beter een duidelijk concept, want juryleden Béa Vandendael en Bart Appeltans komen checken hoe de kamers vlotten. De kleurkeuzes doen Bart alvast fronsen: 'Dat was heftig, het was bijna fluo. Dit kan helemaal misgaan, of er boenk op zitten. Ik ben benieuwd.'
'Huis gemaakt', dinsdag 18 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vakantiekriebels, swiffers en een surprisebox voor koppels in nieuw seizoen van 'Met Vier in Bed'
- 'Ik ben het cadeautje!': Komst van energieke vrijgezel zet de boel meteen op scherp in de eerste week van 'B&B Zoekt Lief'
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- Cartoon Network maakt van juli één groot zomeravontuur
- TV5MONDE in juli: Vanessa Paradis en veelzijdige cinema
- Dit bereidt 24Kitchen in juli
- Ontdek wat er in juli op STAR Channel te zien is
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































