Dimitri Van den Bergh scherpt iedere donderdarts de pijlen in de Premier League Darts

woensdag 1 februari 2023

Donderdag = donderdarts! Van donderdag 2 februari om 20.00 uur tot en met donderdag 25 mei staan de donderdagen bij VTM 2 weer helemaal in het teken van de Premier League Darts.

Aan dat prestigieuze toernooi mogen slechts acht topspelers deelnemen, waaronder dit jaar opnieuw ook landgenoot Dimitri Van den Bergh. Dartliefhebbers kunnen de prestaties van ‘Dancing Dimi’ op de voet volgen, want VTM 2 zendt voor het derde jaar op rij alle matchen van één van de belangrijkste dartevents live uit. Rudy Lanssens, Erik Clarys, Mathias De Vliegher, Kim Huybrechts, Jan Suykens en Brian Raman zijn de vertrouwde commentatoren en brengen ook regelmatig verslag ter plaatse uit.


Het is de tweede keer dat Dimitri Van den Bergh deelneemt aan het toernooi. Tot zijn eigen verrassing kreeg hij van de PDC een wildcard in de bus. Die heeft ‘Dancing Dimi’ te danken aan zijn halve finale op het WK, een glansprestatie tijdens de World Matchplay en winst op twee World Series-toernooien. De andere gelukkigen zijn Jonny Clayton, Nathan Aspinall en Chris Dobey, die afgelopen weekend verrassend de Masters won. Wereldkampioen Michael Smith, Peter Wright, Michael van Gerwen en Gerwyn Price hebben als top 4 van de PDC-ranking traditioneel startrecht.

De acht wereldtoppers strijden in een competitieformule met 16 mini-toernooien en play-offs voor een prijzenpot van zo’n 1,14 miljoen euro, waarvan ruim 310 000 euro voor de winnaar is weggelegd. Daar komt nog een wekelijkse winnaarsbonus van zo’n 11 000 euro bovenop. De vier darters die na de 16 speeldagen de meeste punten verzamelen, plaatsen zich op donderdag 25 mei voor de play-offs (halve finales en finale) in Londen.

'Premier League Darts', vanaf 2 februari iedere donderdag bij VTM 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 01:05
    Geen uitzending
    12:05
    Urk!
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 02:10
    Geen uitzending
    05:55
    This Is Us
  • 02:30
    Bar Rescue
    03:30
    Geen uitzending
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:30
    Property Brothers
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:20
    My Life is Murder
  • 01:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:01
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:55
    Sarah's Sweet Table
  • 02:40
    Call the Midwife
    03:10
    Six Four
  • 02:50
    First Dates Australia
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 03:00
    NOS Journaal
    03:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:45
    Eva
    02:50
    NOS Studio Sport Voetbal