'Die Huis' met zanger Christoff

Dinsdag ontvangt Eric Goens zanger Christoff De Bolle in 'Die Huis'. Christoff blikt terug op zijn passage: 'Het was een spiegel die ik voorgeschoteld kreeg, 24 uur lang. Het was een emotionele rollercoaster.'
Het begint al in de TV-kamer, waar Christoff beelden ziet van een van zijn eerste optredens, als Ciske 'Danny De Munk' de rat. Het brengt meteen de zware dagen uit zijn jeugd terug naar boven. Op zijn tiende werd er een hersentumor vastgesteld. De geslaagde operatie was een mirakel, daar is Christoff tot op vandaag heilig van overtuigd. En dat heeft hem gesterkt in zijn geloof. In die periode leerde hij ook Rita kennen, zijn helderziende, vriendin, tweede moeder, raadgeefster. Hoe groot is haar rol in het leven en de carrière van Christoff?
Te gevoelig voor deze wereld
Vorige maand vroeg Christoff zijn vriend Ritchie ten huwelijk op het podium van de Duitse televisieshow 'Schlagerboom'. Richie zei ‘ja’. In Die huis vertelt Christoff voor het eerst over de toen nog prille relatie met zijn nieuwe vriend. En over de 'Ja' die hij toen al kreeg. Niet van Ritchie maar van zijn helderziende Rita. Een teken voor Christoff dat het goed zit.
In de schaduw van de wijngaarden van Wellington vindt Christoff rust en vertelt er openlijk over zijn geloof en over zijn demonen. Hoe hij door zijn leraars en medeleerlingen werd gepest toen hij als tiener de Soundmixhow had gewonnen. Over de vernedering en de uitbuiting door zijn vroegere manager. 'Ik ben veel te gevoelig voor deze wereld.' En de rollercoaster gaat verder in de kinderkamer. Bij het ophalen van de herinneringen krijgt Christoff het moeilijk.
Schlager ist geil
De waanzin in Duitsland voor Christoff en KLUBBB3 is enorm. Naar 'Schlagerboom' kijken acht miljoen Duitsers. Ondanks het fenomenale succes en de gouden platen is Christoff 'Die Schuchtere'. En hoe zit dat nu met die 'Tattoo für die Ewigkeit', wil Eric nog weten.
Dan is het tijd voor het Schlagerfestival, editie 'Die Huis'. Terwijl Christoff in alle rust aan het genieten is op het terras weerklinkt 'Sweet Caroline'. De televisieploeg zet een polonaise in. 'Schlager ist geil', ook in 'Die Huis'.
Voor Christoff afscheid neemt en zijn naam brandmerkt in de wijnton - ook een tattoo 'für die Ewigkeit' - ontdekt hij hoe in Zuid-Afrika twee van zijn levensaderen samenkomen. Muziek en religie verenigen zich in het gospelkoor. Een intens en mooi einde van de 'Die Huis'-rollercoaster voor Christoff.
'Die Huis', dinsdag 6 november om 20.35 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Belga Sport' is terug!
- Martine van Os stopt na bijna twintig jaar met 'Tijd voor MAX'
- Kijkcijfers: dinsdag 29 september 2026
- KRO-NCRV zendt vanavond geen 'De Slimste Mens' uit na overlijden Paulien Cornelisse
- Heb jij een bijzonder verhaal? Paul de Leeuw en Sinterklaas zoeken jou voor 'Sint & De Leeuw'
- Werner probeert een werk dat niet te koop is van prinses Delphine te bemachtigen in 'Knokke Tof'
- 'Stop met sorry zeggen!': Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant'
- 'We pakken ze!': Jasmijn komt in het vizier van de bondgenoten
- Kijk een nieuwe aflevering van 'Dit is de Kwestie' woensdag op NPO 2
- Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika'
- Waar muziek tot leven komt: beleef de hits uit de JOE Top 2000 in het écht
- Kom naar de feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek in Brugge
- Giel Beelen keert terug in vaste programmering Radio Veronica
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten
Kijktip van de dag

Jeroen van het FAVV controleert een buurtwinkel, terwijl Peter en Kimberley schepen inspecteren die op Franse wateren onder Belgische vlag varen. Suzanne en Istvan van Natuur en Bos onderzoeken een bouwwerf waar nesten van een oeverzwaluw zijn ontdekt.
'De Inspecteurs', om 21.40 uur op VTM 2.



































