'Die Huis' met zanger Christoff

Dinsdag ontvangt Eric Goens zanger Christoff De Bolle in 'Die Huis'. Christoff blikt terug op zijn passage: 'Het was een spiegel die ik voorgeschoteld kreeg, 24 uur lang. Het was een emotionele rollercoaster.'
Het begint al in de TV-kamer, waar Christoff beelden ziet van een van zijn eerste optredens, als Ciske 'Danny De Munk' de rat. Het brengt meteen de zware dagen uit zijn jeugd terug naar boven. Op zijn tiende werd er een hersentumor vastgesteld. De geslaagde operatie was een mirakel, daar is Christoff tot op vandaag heilig van overtuigd. En dat heeft hem gesterkt in zijn geloof. In die periode leerde hij ook Rita kennen, zijn helderziende, vriendin, tweede moeder, raadgeefster. Hoe groot is haar rol in het leven en de carrière van Christoff?
Te gevoelig voor deze wereld
Vorige maand vroeg Christoff zijn vriend Ritchie ten huwelijk op het podium van de Duitse televisieshow 'Schlagerboom'. Richie zei ‘ja’. In Die huis vertelt Christoff voor het eerst over de toen nog prille relatie met zijn nieuwe vriend. En over de 'Ja' die hij toen al kreeg. Niet van Ritchie maar van zijn helderziende Rita. Een teken voor Christoff dat het goed zit.
In de schaduw van de wijngaarden van Wellington vindt Christoff rust en vertelt er openlijk over zijn geloof en over zijn demonen. Hoe hij door zijn leraars en medeleerlingen werd gepest toen hij als tiener de Soundmixhow had gewonnen. Over de vernedering en de uitbuiting door zijn vroegere manager. 'Ik ben veel te gevoelig voor deze wereld.' En de rollercoaster gaat verder in de kinderkamer. Bij het ophalen van de herinneringen krijgt Christoff het moeilijk.
Schlager ist geil
De waanzin in Duitsland voor Christoff en KLUBBB3 is enorm. Naar 'Schlagerboom' kijken acht miljoen Duitsers. Ondanks het fenomenale succes en de gouden platen is Christoff 'Die Schuchtere'. En hoe zit dat nu met die 'Tattoo für die Ewigkeit', wil Eric nog weten.
Dan is het tijd voor het Schlagerfestival, editie 'Die Huis'. Terwijl Christoff in alle rust aan het genieten is op het terras weerklinkt 'Sweet Caroline'. De televisieploeg zet een polonaise in. 'Schlager ist geil', ook in 'Die Huis'.
Voor Christoff afscheid neemt en zijn naam brandmerkt in de wijnton - ook een tattoo 'für die Ewigkeit' - ontdekt hij hoe in Zuid-Afrika twee van zijn levensaderen samenkomen. Muziek en religie verenigen zich in het gospelkoor. Een intens en mooi einde van de 'Die Huis'-rollercoaster voor Christoff.
'Die Huis', dinsdag 6 november om 20.35 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wijzigingen bij 'Holland's Got Talent': nieuwe samenwerking en andere presentatoren
- Queen Pommelien Thijs! Dit zijn alle winnaars van de MIA's 2025
- Kijk vanaf vrijdag 'Ed Stafford's Rite of Passage' op Discovery
- Jurre Geluk is op zoek naar deelnemers voor nieuw tv-programma
- 'Kindig Customs: Road to the Ridler' vanaf donderdag op Discovery
- Jani Kazaltzis openhartig in 'Maison Verhulst'
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Luistercijfers: Qmusic start 2026 als de grootste radiozender van Nederland
- Internationale ster Myles Smith komt naar 'Qmusic Top 40 Live'
- Chauffeur Stijn verdubbelt zijn netto jaarloon bij Maarten & Dorothee
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max
Kijktip van de dag

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.
'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.



































