Deze programma's zie je in juni op National Geographic

zondag 26 mei 2024

In het nieuwe seizoen van 'Uncharted' gaat chef-kok Gordon Ramsay op een culinair avontuur rond de wereld. Hij begint zijn reis in het prachtige Petra, waar hij de Jordanese koninklijke familie verrast met zijn kookkunsten.

Vervolgens trotseert hij de adembenemende Cliffs of Moher in Ierland, waar hij lokale gerechten ontdekt en bereidt. Ook verkent hij de verborgen keuken van Cuba, waar hij de geheimen van de Cubaanse gastronomie onthult. In de Florida Keys duikt hij naar steenkrabben om een uniek gerecht te creëren. Ten slotte waagt hij zijn leven aan de rotsachtige kusten van Galicië in Spanje, waar hij zeepokken verzamelt voor een uniek gerecht. Elk avontuur brengt nieuwe culinaire inspiratie en uitdagingen voor Ramsay, terwijl hij de wereld rondreist op zoek naar de meest unieke smaken en ervaringen.


UNCHARTED S4
Vanaf 22 juni, elke zaterdag om 20.00 uur op National Geographic.

NIEUW
CONSTRUCTION FAILS

In 'Construction Fails' duiken we diep in de wereld van bouwfiasco's, waar elk moment van onoplettendheid tot grote gevolgen kan leiden. Deze show onderzoekt de meest spraakmakende ongelukken, onthult wat er misging en analyseert hoe de ramp voorkomen had kunnen worden. Met een mix van live beelden en computergestuurde-animatie worden bekende rampen, zoals de brand in de Notre Dame en de instorting van de Georgia Dome, grondig onderzocht. 'Construction Fails' geeft een onthulling op wat er gebeurt wanneer dingen drastisch misgaan in de bouwwereld.

Vanaf 27 juni, elke donderdag om 21.30 uur op National Geographic.

NIEUW SEIZOEN
EUROPE FROM ABOVE S6

De serie 'Europe From Above' neemt je mee op spectaculaire luchtreizen en onthult de meest opmerkelijke regio's van Europa zoals ze nog nooit eerder zijn gezien. Van een recordbrekende bootlift aan de Poolse Rivièra tot een spectaculaire nieuwjaarsparade in Groot-Brittannië. Deze documentaire geeft je een uniek kijkje vanuit de lucht en legt de tradities en innovaties vast. Verken Europa vanuit een bijzonder perspectief en ontdek de verbazingwekkende diversiteit en schoonheid van dit werelddeel.

Vanaf 2 juni, elke zondag om 20.00 uur op National Geographic.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pak Alles Wat Je Kan' (VTM/VTM GO)

Linda zingt zich van de markt naar TikTok terwijl ze blijft vechten tegen pech en vermoeidheid. Dj Youri geniet intussen van zijn bekendheid in Kortrijk, maar mist soms echte connecties. Welke droom dreigt als eerste te ontsporen?

'Pak alles wat je kan - Een Kamping Kitsch Club documentaire', om 22.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:10
    F.C. De Kampioenen
    20:45
    Flikken Maastricht
  • 20:00
    Van der Valk
    21:30
    Boiling Point
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:55
    Geen uitzending
  • 19:55
    Lili en Marleen
    20:40
    Tien Om Te Zien
  • 19:35
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    Greenland
  • 19:40
    S.W.A.T.
    20:30
    The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
  • 19:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:45
    24
    20:35
    Based On A True Story
  • 20:00
    Keeping Up Appearances
    20:35
    Benidorm
  • 19:40
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    20:35
    Shotgun Wedding
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Elsbeth
  • 19:35
    Most Outrageous Crimes
    20:35
    Police Academy 2: Their First Assignment
  • 19:25
    The Block Australia
    20:35
    Kopen Of Slopen?
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    Catching the Tinder Predator
  • 20:11
    Z-Beurs
    20:23
    Trends Talk
  • 20:09
    Hobbyklus
    20:55
    Crooner
  • 20:10
    Karola's Kitchen
  • 20:05
    The Chelsea Detective
    21:00
    Harry Wild
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Muziekfeest op het plein
  • 19:50
    Wildernis onder Water
    20:25
    Nederland op film
  • 19:25
    Reizen Waes: de bucketlist
    20:20
    De slimste mens België