Deze kandidaten wagen hun kans tijdens de laatste Blind Auditions
Op zondag neemt niemand minder dan Joost Zweegers, de zanger van Novastar, plaats op het podium. Zonder dat de coaches het weten, doet hij zich voor als kandidaat.
'Ik heb op alle mogelijke plekken gestaan. Maar wat ik nog nooit gedaan heb, is zingen voor mensen die met hun rug naar me toe gedraaid zitten. Ik dacht dat ik het helemaal niet spannend zou vinden maar nu ik hier zit, voel ik me precies echt een kandidaat', lacht Joost. Staat het gehoor van de coaches op scherp en herkennen ze meteen wie er achter de micro staat?
Wie op zondag wél een plekje in de Knock-Outs wil veroveren, is Ashley (24) uit Diepenbeek. Aan showbizz-ambitie alvast geen gebrek binnen het gezin. Zo was zus Juwell finaliste voor Miss België 2022 en deed broer Joshua mee aan Temptation Island. Ashley zelf wil graag doorbreken in de muziekwereld. 'Ik ben begonnen met muziek na het overlijden van mijn moeder. Ze zei altijd: als je mijn aanwezigheid wil voelen, pak dan je gitaar en ik zal altijd meeluisteren', vertelt Ashley. Kan hij de coaches doen draaien met 'Circles' van Post Malone?
Zij gaan zondag de Blind Auditions aan:
Jasmin (21, uit Beringen) deed mee aan het vorige seizoen van Regi-academy en schopte het toen tot in de finale. Ze waagt nu haar kans in The Voice met ‘Crazy’ van Gnarls Barkley.
Jordy (25, uit Utrecht) deed al mee aan 'The Voice in Holland' en wil nu zijn kans wagen in België. Hij zingt ‘You Are The Reason’ van Calum Scott, speciaal voor zijn vriend. 'Ik heb veel moeite gehad om mijn seksualiteit te accepteren, maar door zang kwam ik erbovenop', vertelt hij.
Karo (35 uit Gent) heeft twee passies: het Frans en muziek. Ze stapt het podium op met een perfecte combinatie van die twee en wil de coaches doen draaien met ‘Amsterdam’ van Jacques Brel. En ook in haar outfit schuilt nog een uniek verhaal…
Jessica (22, uit Antwerpen) kwam vorig seizoen terecht in team Tourist en viel net voor de liveshows af. Dit keer wil ze het tot in de liveshows schoppen. Ze zingt ‘Issues’ van Julia.
Julot (19, uit Herenthout) is al van kindsbeen af bezeten door muziek en hoopt van zingen haar job te kunnen maken. Stoot ze door met ‘Don’t Know Why’ van Norah Jones?
Miki (35, uit Brugge) komt uit Macedonië en deed daar mee aan een talentenshow waarbij hij 2de werd. 'We hadden een contract getekend met het tv-netwerk maar die zijn 2 maanden later opgedoekt en toen stonden ook wij op straat', vertelt hij. Hij waagt nu zijn kans in 'The Voice' met ‘Angels’ van Robbie Williams.
Noor (21, uit Affligem) studeert biologie en ziet haar deelname vooral als een uitdaging om uit haar comfortzone te stappen. Ze waagt haar kans met ‘On My Mind’ van Jorja Smith.
'The Voice van Vlaanderen', zondag 30 oktober om 19.55 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.



































