Deze kandidaten wagen hun kans tijdens de laatste Blind Auditions

zaterdag 29 oktober 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Op zondag neemt niemand minder dan Joost Zweegers, de zanger van Novastar, plaats op het podium. Zonder dat de coaches het weten, doet hij zich voor als kandidaat.

'Ik heb op alle mogelijke plekken gestaan. Maar wat ik nog nooit gedaan heb, is zingen voor mensen die met hun rug naar me toe gedraaid zitten. Ik dacht dat ik het helemaal niet spannend zou vinden maar nu ik hier zit, voel ik me precies echt een kandidaat', lacht Joost. Staat het gehoor van de coaches op scherp en herkennen ze meteen wie er achter de micro staat?


Wie op zondag wél een plekje in de Knock-Outs wil veroveren, is Ashley (24) uit Diepenbeek. Aan showbizz-ambitie alvast geen gebrek binnen het gezin. Zo was zus Juwell finaliste voor Miss België 2022 en deed broer Joshua mee aan Temptation Island. Ashley zelf wil graag doorbreken in de muziekwereld. 'Ik ben begonnen met muziek na het overlijden van mijn moeder. Ze zei altijd: als je mijn aanwezigheid wil voelen, pak dan je gitaar en ik zal altijd meeluisteren', vertelt Ashley. Kan hij de coaches doen draaien met 'Circles' van Post Malone?

Zij gaan zondag de Blind Auditions aan:

Jasmin (21, uit Beringen) deed mee aan het vorige seizoen van Regi-academy en schopte het toen tot in de finale. Ze waagt nu haar kans in The Voice met ‘Crazy’ van Gnarls Barkley.

Jordy (25, uit Utrecht) deed al mee aan 'The Voice in Holland' en wil nu zijn kans wagen in België. Hij zingt ‘You Are The Reason’ van Calum Scott, speciaal voor zijn vriend. 'Ik heb veel moeite gehad om mijn seksualiteit te accepteren, maar door zang kwam ik erbovenop', vertelt hij.

Karo (35 uit Gent) heeft twee passies: het Frans en muziek. Ze stapt het podium op met een perfecte combinatie van die twee en wil de coaches doen draaien met ‘Amsterdam’ van Jacques Brel. En ook in haar outfit schuilt nog een uniek verhaal…

Jessica (22, uit Antwerpen) kwam vorig seizoen terecht in team Tourist en viel net voor de liveshows af. Dit keer wil ze het tot in de liveshows schoppen. Ze zingt ‘Issues’ van Julia.

Julot (19, uit Herenthout) is al van kindsbeen af bezeten door muziek en hoopt van zingen haar job te kunnen maken. Stoot ze door met ‘Don’t Know Why’ van Norah Jones?

Miki (35, uit Brugge) komt uit Macedonië en deed daar mee aan een talentenshow waarbij hij 2de werd. 'We hadden een contract getekend met het tv-netwerk maar die zijn 2 maanden later opgedoekt en toen stonden ook wij op straat', vertelt hij. Hij waagt nu zijn kans in 'The Voice' met ‘Angels’ van Robbie Williams.

Noor (21, uit Affligem) studeert biologie en ziet haar deelname vooral als een uitdaging om uit haar comfortzone te stappen. Ze waagt haar kans met ‘On My Mind’ van Jorja Smith.

'The Voice van Vlaanderen', zondag 30 oktober om 19.55 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Villa Politica
    07:30
    Stresskippen
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:50
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 01:05
    NYPD Blue
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 01:20
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 01:20
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    De Tafel van Gert
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 01:10
    FBI
    06:35
    Coroner
  • 01:20
    Cobra Kai
    18:40
    Formule 1
  • 01:15
    Send Nudes: Body SOS
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 01:40
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 23:49
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:31
    Roger
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 01:35
    Het feestmenu van ..
    12:30
    Het Weekmenu
  • 01:25
    The Madame Blanc Mysteries
    06:35
    Death in Paradise
  • 01:45
    First Dates Australia
    12:55
    Storage Wars
  • 01:10
    Pauw & De Wit
    13:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 01:20
    Eva
    12:35
    Peperbollen