Deze Blind Auditions zie je zondag in 'The Voice van Vlaanderen'

zaterdag 15 oktober 2022

Zondag is het weer tijd voor de volgende Blind Auditions van 'The Voice van Vlaanderen'. Benieuwd welke kandidaten zich wagen aan dé uitdaging van hun leven? Je ziet het hier!

Deze kandidaten wagen hun kans tijdens de zesde Blind Auditions op zondag 16 oktober:


Jana (19, uit Melle) houdt van klassieke muziek en wil ooit in de opera zingen. Ze wil laten zien wat ze in huis heeft met ‘O Mio Babbino Caro’ van Katherine Jenkins.

Matthias (23, uit Eke) zingt ‘Roller Coaster’ van Danny Vera. 'Het liedje beschrijft mijn leven. Ik heb drie jaar geleden in een coma gelegen na een operatie en ik heb alles opnieuw moeten leren.' Kan hij de coaches overtuigen met zijn auditie?

Marilou (16, uit Schorisse) kreeg de muziekmicrobe met de paplepel mee. Haar ouders zaten allebei in een bandje, haar vader bespeelt verschillende instrumenten en haar moeder bracht zelfs een plaatje uit. Ze probeert door te stoten met ‘Hope Is A Dangerous Thing For A Woman Like Me To Have’ van Lana Del Rey.

Yanis (29, uit Halle) doet mee omdat hij heel graag op een podium staat. Hij houdt van dansen ontdekte recent ook dat hij kan zingen. Kan hij de coaches over de streep trekken met ‘When You Love Someone’ van James TW?

Voor Sarah (26, uit Tienen) is 'The Voice' geen onbekend terrein. Zij waagde haar kans al in het vorige seizoen en kwam toen in team Natalia terecht. 'Ik maakte toen een moeilijke periode door, maar op dit moment ben ik gelukkiger dan ooit', vertelt ze. Tweede keer goede keer, daar hoopt ze op met ‘Never Tear Us Apart’ van INXS.

Fien (18, uit Brasschaat) wil al van kleins af aan kapster en zangeres worden. 'Ik zou Mathieu zijn haar wel eens willen kleuren', lacht ze. Fien doet auditie op ‘Jealous’ van Labrinth.  
Ilaria (18, uit Gent) ontdekte haar passie voor muziek in een koortje op school. Ze stapt het podium op met ‘The One’ van Jorja Smith, een nummer dat haar vriendinnen voor haar uitkozen.

'The Voice van Vlaanderen', zondag 16 oktober om 19.55 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:00
    Extra journaal
    01:20
    Journaallus
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:00
    Draken: beschermers van Berk
    06:00
    Tik Tak
  • 08:00
    EXTRA VTM Nieuws
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    00:35
    PI Haaglanden
  • 06:00
    Qmusic
    00:20
    Accused
  • 07:00
    Willy
    00:45
    Police Interceptors: Pursuit and Capture
  • 07:35
    Christmas in Tahoe
    05:55
    Mystery on Mistletoe Lane
  • 06:00
    Joe
    01:00
    Cordon
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 08:15
    Modern Family
    01:35
    Watson
  • 07:55
    Hawaii Five-0
    01:25
    Amsterdam
  • 08:00
    Property Brothers
    01:45
    Blind Gekocht NL
  • 08:05
    The Killer in My Family
    01:25
    Jesse Stone: Night Passage
  • 04:12
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:15
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    KLAAR IN 20 minuten
    01:00
    De Gezonde Goesting
  • 07:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:30
    Miss Austen Regrets
  • 08:00
    Below Deck Down Under
    01:45
    Below Deck Mediterranean
  • 07:00
    NOS Amerika Kiest
    01:35
    Pauw & De Wit
  • 07:00
    NOS Amerika Kiest met gebarentaal
    01:20
    Nieuwsuur
  • 08:15
    Masha en de Beer
    01:00
    NOS Studio Sport