Derde seizoen 'Vikings' start zondag op 2BE

Woeste en brutale krijgers met een onstilbare honger naar macht: daar staan de legendarische Vikingen om bekend. 2BE pakt vanaf nu zondag 13 september uit met dubbelafleveringen van het langverwachte derde seizoen van de dramareeks 'Vikings' om 21.00 uur.
In het derde seizoen is koning Ragnar Lothbrok er harder dan ooit op gebrand meer land te veroveren. Samen met zijn krijgers probeert hij de zwaarbeveiligde muren van de mythische stad Parijs te doorbreken. Maar welke gevaren staan de Noormannen daar te wachten? Ragnar moet intussen wennen aan de grote verantwoordelijkheid die als nieuwbakken koning op zijn schouders rust. Terwijl de verovering van Parijs volop beraamd wordt, raakt Ragnars honger naar macht maar niet gestild: bij de start van het seizoen trekt hij met zijn manschappen naar de oevers van Wessex om er het land van de Engelse Koning Ecbert op te eisen.
De aangrijpende familiesaga van Ragnar (Travis Fimmel), Lagertha (Katheryn Winnick), Rollo (Clive Standen), Bjorn (Alexander Ludwig) en Floki (Gustaf Skarsgård) gaat verder dan ooit: allianties en vriendschappen worden in vraag gesteld en relaties komen onder hoogspanning te staan. Één ding weet Ragnar zeker: macht blijft het hoogste goed in deze bikkelharde wereld.
Aflevering 1 op zondag 13 september om 21.00 uur
Koning Ragnar Lothbrok heeft in dit seizoen zijn zinnen gezet op de mythische stad Parijs. Nu de winter stilaan op zijn einde loopt, trekt hij met Lagertha en hun vloot eerst naar Wessex om het door Koning Ecbert beloofde land op te eisen. Ecbert doet de Noormannen echter een ander voorstel. Ondanks de bezwaren van een aantal andere leiders gaat Ragnar in op Ecberts voorstel. Samen met zijn manschappen gaat hij opnieuw de strijd aan, maar ditmaal als bondgenoot van Wessex. Ragnar vertelt zijn zoon Bjorn over de kracht en de gevaren van macht.
Aflevering 2 op zondag 13 september om 22.00 uur
Lagertha en Athelstan dragen hun steentje bij om een nederzetting in Wessex uit te bouwen. In Kattegat komt een mysterieuze zwerver aan, een zekere Harbard. Het toeval wil dat de geheimzinnige man ook opdook in de dromen van Aslaug, Siggy en Helga. Worden ze gewaarschuwd voor een nakende dreiging?
'Vikings', vanaf zondag 13 september dubbelafleveringen om 21.00 uur op 2BE.
DOSSIER: Najaar 2015: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 17, 18 en 19 april 2026
- VRT Checkweken voeren strijd op tegen desinformatie
- Kijk het nieuwe seizoen van 'Anything But Gray' op HGTV
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- 'Je Zal Het Maar Hebben Special' over Sheneeva en Chenelva
- Día de muertos met Julius Persoone in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Driedelige special volgt siamese tweeling Sheneeva en Chenelva op weg naar zelfstandigheid
- VRT Canvas brengt documentaire 'Dennis Tyfus - Eindelijk op canvas'
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Ex-profwielrenner Greg Van Avermaet en ex-profvoetballer en voormalig Rode Duivel Jelle Van Damme zijn nu toppers op de gravelbike. Wie van hen blijkt de sterkste in de zeven disciplines in de container?
'De Container Cup', om 22/20 uur op Play.



































