Deelnemers doen zaaltest in 'Mijn Restaurant!'

vrijdag 21 maart 2008

'Mijn Restaurant!' wordt gesmaakt in de huiskamer. Afgelopen donderdag stemden 689.103 kijkers op het programma af, wat resulteerde in een marktaandeel van 42,7% (VVA 18-54). In de 7de aflevering van 'Mijn Restaurant!' staat de duo's een nieuwe test te wachten. Tenminste, de zaalverantwoordelijken onder hen.

Z


ij moeten om 7u 's ochtends in de MuseumBrasserie zijn, het Brusselse restaurant van Peter Goossens. Rani vertelt hen dat hun test eruit zal bestaan dat ze een hele dag als kelner meelopen in het restaurant, onder het toeziend oog van maître d' hotel Robbie Casteleyn. En de winnaar van deze zaaltest gaat naar huis met... 10.000 euro.

De zaalverantwoordelijken krijgen eerst een korte initiatie en worden daarna voor de leeuwen geworpen: vijf tafels met mensen die élke dag in een klasserestaurant gaan eten, én bijzonder gesteld staan op etiquette en de juiste bediening. Elke zaalverantwoordelijke moet één van die tafels bedienen.

Maar er wacht de duo's nog een grotere test. Ze krijgen te horen dat de jury de restaurants opnieuw zal komen bezoeken. En de jury heeft opnieuw 40.000 euro te verdelen onder de vijf restaurants.

Het bezoek van de jury start al de dag na de zaaltest. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens gaan op de eerste dag van hun Ronde Van Vlaanderen naar Oostende en Gent. Ze beoordelen de restaurants deze keer op hun personeel, hun interieur én de ontvangst die hen te beurt valt. De dag erna zijn Hasselt, Leuven en Antwerpen aan de beurt.

In welke restaurants is er nog heel wat werk aan de winkel? En welk duo wint het grootste stuk van die 40.000 euro?

'Mijn Restaurant!', dinsdag 25 maart 2008 om 21.40 uur op vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?

'The Floor', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    02:35
    Journaallus
  • 01:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    06:00
    Tik Tak
  • 06:55
    Wissper
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 05:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 07:00
    Manifest
    02:05
    Geen uitzending
  • 06:30
    Jumper
    02:30
    UFO Cowboys
  • 07:00
    Botched
    02:00
    911 Crisis Center
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:00
    Without a Trace
  • 02:59
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:02
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:05
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:55
    Ghosts
    01:45
    Call the Midwife
  • 06:40
    First Dates Australia
    02:30
    Below Deck Mediterranean
  • 02:45
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal Laat
  • 02:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:55
    Calimero
    02:05
    Parels voor de zwijnen