Deelnemers doen zaaltest in 'Mijn Restaurant!'

vrijdag 21 maart 2008

'Mijn Restaurant!' wordt gesmaakt in de huiskamer. Afgelopen donderdag stemden 689.103 kijkers op het programma af, wat resulteerde in een marktaandeel van 42,7% (VVA 18-54). In de 7de aflevering van 'Mijn Restaurant!' staat de duo's een nieuwe test te wachten. Tenminste, de zaalverantwoordelijken onder hen.

Z


ij moeten om 7u 's ochtends in de MuseumBrasserie zijn, het Brusselse restaurant van Peter Goossens. Rani vertelt hen dat hun test eruit zal bestaan dat ze een hele dag als kelner meelopen in het restaurant, onder het toeziend oog van maître d' hotel Robbie Casteleyn. En de winnaar van deze zaaltest gaat naar huis met... 10.000 euro.

De zaalverantwoordelijken krijgen eerst een korte initiatie en worden daarna voor de leeuwen geworpen: vijf tafels met mensen die élke dag in een klasserestaurant gaan eten, én bijzonder gesteld staan op etiquette en de juiste bediening. Elke zaalverantwoordelijke moet één van die tafels bedienen.

Maar er wacht de duo's nog een grotere test. Ze krijgen te horen dat de jury de restaurants opnieuw zal komen bezoeken. En de jury heeft opnieuw 40.000 euro te verdelen onder de vijf restaurants.

Het bezoek van de jury start al de dag na de zaaltest. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens gaan op de eerste dag van hun Ronde Van Vlaanderen naar Oostende en Gent. Ze beoordelen de restaurants deze keer op hun personeel, hun interieur én de ontvangst die hen te beurt valt. De dag erna zijn Hasselt, Leuven en Antwerpen aan de beurt.

In welke restaurants is er nog heel wat werk aan de winkel? En welk duo wint het grootste stuk van die 40.000 euro?

'Mijn Restaurant!', dinsdag 25 maart 2008 om 21.40 uur op vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Breendonk
    21:55
    De ideale wereld
  • 21:25
    Hacks
    22:00
    Say Nothing
  • 21:15
    Breendonk
    22:10
    Geen uitzending
  • 20:05
    De Verraders
    21:40
    De Verraders: De Ronde Tafel
  • 19:55
    The Expendables 2
    21:50
    Humo's Comedy Cup 2021
  • 20:35
    Het Smelt
    22:40
    Crescent City
  • 21:30
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 20:35
    A Christmas Love Story
    22:15
    Christmas Joy
  • 21:35
    Tien Om Te Zien
    22:45
    Zomerrust
  • 21:05
    De Rechtbank
    22:10
    Zondag Matchdag
  • 21:20
    NCIS: Sydney
    22:15
    Memory of a Killer
  • 20:35
    Operation Mincemeat
    22:55
    Into the Storm
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    03:00
    Personal trainers
  • 20:30
    The Real Unforgotten
    22:50
    True Crime Belgium
  • 21:33
    Fleet TV
    22:02
    Z- Work different
  • 21:31
    De perfecte energieoplossing
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:20
    Chris Cooks Cymru
    21:55
    KLAAR IN 20 minuten
  • 21:00
    Whitechapel
    21:55
    A Remarkable Place to Die
  • 20:55
    Below Deck Mediterranean
    05:30
    Wat eten we vandaag?
  • 20:40
    Heel Holland Bakt
    21:40
    Zorg uit handen
  • 21:25
    Bureau Buitenland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Promenade presenteert: Promemedia
    22:10
    Boerderij van Dorst