Deadlinestress in 'Huis Gemaakt': welke koppels leveren een parel van een woonkamer op?

Op donderdag 5 mei trekken juryleden Gert, Cerina en Hadisa in 'Huis Gemaakt' opnieuw richting Antwerpen, Beringen en Boortmeerbeek. Ze hopen er drie parels van woonkamers te zien die door de koppels tot in de puntjes zijn afgewerkt.
Deze keer brengen ze ook een prijs mee, want wie de beste woonkamer oplevert, krijgt een extra renovatiebudget van 2.000 euro. Maar voor de klok middernacht slaat en de deadline verstrijkt, is het in de panden nog alle hens aan dek. De koppels lijken goed op schema te zitten, maar soms is niets wat het lijkt. De afwerking van de woonkamer draait opnieuw uit op een rush tegen de tijd, waarbij de verbouwers de seconden zien wegtikken.
Voor Cedric & Anaïs was planning het grote struikelblok bij de verbouwing van de slaapkamer. In de woonkamer hebben ze dan ook één duidelijk doel: alles af krijgen. Het koppel wil de stijl van hun slaapkamer doortrekken, inclusief de befaamde moulures. Die moulures zouden deze keer dus kinderspel moeten zijn. Of niet? Wanneer Cedric 1 uur voor de deadline nog eigenhandig een verwarming moet plaatsen, slaat de stress toe.
In Boortmeerbeek moet de zelfgemaakte schouw van Emiel & Alexia het pronkstuk van de woonkamer worden. Net zoals Cedric & Anaïs dromen ook zij luidop van moulures. Die droom draait echter al snel uit in een nachtmerrie. 'Alsof het huis zegt: ik wil geen moulures', aldus Alexia. 'Ik weet dat we kunnen taffelen, maar als je na 3 à 4 uur nog altijd niks gedaan hebt, dan stijgt de stress.' Wordt het moulure-idee sneller opgeborgen dan het ontstaan is?
Ook Eline & Younes beleven een kleine nachtmerrie tijdens de werken: een gat in hun perfect gepleisterd plafond. En dat net wanneer werfleider Johny poolshoogte komt nemen. Zal zijn kritische oog het kleine mankementje in het plafond opmerken? Ook Eline staat voor een spannend moment wanneer ze hun exotische, maar gewaagde tangerinekleur op de muur aanbrengt. 'Als je dat geschilderd hebt, is er geen weg meer terug.'
Nadat het laatste likje verf is aangebracht, de kaarsjes zijn aangestoken en de kussens in de zetel zijn gelegd is het aan de jury om haar ongezouten mening te geven. 'Een jury is er niet om lief te zijn, maar om eerlijk te zijn. Je kan een huis winnen he, geen wasmachine', beseft Younes. In Antwerpen, Beringen en Boortmeerbeek wachten ze met een bang hart af.
'Huis Gemaakt', donderdag 5 mei om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Verwacht twee keer per week het onverwachte in 'De Box'
- KRO-NCRV komt met speciale uitzending rondom verwoestende brand in Vondelkerk
- Pas als de deur opengaat, begint het spel voor de BN’ers in 'The Box'
- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- Ramadan begint: tijd voor 'Suhoor Stories' op NPO Radio 1
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.
'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.



































