De inhoud van 'De Bovenste Plank'

woensdag 10 januari 2007

De bovenste plank, het programma dat ooit de nieuwe Vlaamse "stand-upcomedy boom" lanceerde op televisie is terug, en de kijker zal het geweten hebben. Zondag 14 januari zendt Eén de tweede aflevering uit, die draait rond sport. Kan je lachen met sport? Natuurlijk wel.

Z


o zal Sven Eeckman je ervan overtuigen dat korfbal eigenlijk... een soort basket voor janetten is. En Sven kan het weten: hij was al verschillende keren finalist in Humo's Comedy Cup.

Maar net zoals voorheen combineert De bovenste plank de moppen van de nieuwe generatie met die van de coryfeeën uit het verleden. Zo deed TV Touché ons jaren geleden al buikpijn krijgen van het lachen: de makers van De bovenste plank ontdekten dat Van Molle & co ooit zelfs eens alle Olympische Spelen parodieerden.

En wat dacht je van sneeuwsport? Sinds de opwarming van het klimaat ook steeds vaker een lachertje... De bovenste plank stelt deze week het duo Gino Sancti voor. Zij kennen beter dan wie ook het humorgehalte van sneeuw, want ze schreven zelfs een avondvullende show rond het witte goedje. Ook Kamagurka stelt zich in deze aflevering behoorlijk sportief op: hoe koud is sneeuw? En hoeveel kleren moet je uitdoen om die kou ook werkelijk te voelen? Het antwoord krijg je nu zondag.

Waarbij natuurlijk ook de sportiefste en onklopbaarste aller grappenmakers worden geëerd: FC De Kampioenen toont het beste van zichzelf. Reken maar dat hier records zullen sneuvelen. En anders de ruiten van DDT wel...

Deze aflevering van De bovenste plank begon met jeanetten, maar eindigt met echte mannensporten: Wouter Deprez probeert stoerder te zijn dan bokser Firmin Crets, het typetje van Chris Van den Durpel dat het hardst doorslaat van allemaal. Bijvoorbeeld zondag in aflevering 2 van de gloednieuwe reeks De bovenste plank.

'De Bovenste Plank', zondag 14 januari om 19.55 uur op Eén.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    06:00
    Tik Tak
  • 07:05
    LEGO Friends: The Next Chapter
    00:50
    The Floor
  • 00:55
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:40
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:30
    Zo Man Zo Vrouw
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    The Spencer Sisters
  • 04:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:47
    Diy on wheels
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    De Sterrenkaart
    02:30
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 06:50
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:55
    Six Four
  • 07:00
    Scrubs
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:05
    Nieuwsuur
  • 07:00
    Lucas de spin
    02:50
    Andere Tijden Sport