De week van VTM

Op zaterdag 16 november maken de Rode Duivels zich op voor hun negende EK-kwalificatiematch, die ze om 17.40 uur tegen Rusland spelen. Op dinsdag 19 november om 20.25 uur spelen de Belgen op eigen veld voor de tiende en laatste confrontatie tegen Cyprus.
Kunnen ze hun kwalificatiecampagne met twee mooie zeges afronden? Beide wedstrijden zijn rechtstreeks en integraal te volgen bij VTM en VTM GO.
Op zaterdag 16 november is er de tv-première van dé Vlaamse Hollywoodfilm, 'Patser'. De flitsende gangsterfilm, met in de hoofdrollen Matteo Simoni, Nora Gharib en Saïd Boumazoughe, vertelt het verhaal van vier vrienden op het Antwerpse Kiel die ervan dromen om te leven als Tony Montana in 'Scarface'. Ze steken hun neus in high-profile drugszaken en ontketenen zo een bendeoorlog van Antwerpen tot Colombia. Ondertussen kondigde het regisseursduo Adil El Arbi en Bilall Fallah een vervolg aan.
In de zesde aflevering van 'Make Belgium Great Again', op zondag 17 november, doet Frances een poging om de natie meer te doen lachen en gaat ze op zoek naar pleeggezinnen.
In 'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond' op maandag 18 november willen Charlotte, Aline en Evelien stilaan echt weten wie op de ranch mag blijven. Stephan verlost hen uit hun lijden. Ook Etienne moet een keuze maken: wie mag met hem mee op romantische trip?
In 'Code van Coppens' op 20 november sluiten Staf en Mathias hun oudste broer Maarten en hun neef Dieters Coppens op in het huis van een gevaarlijke serial killer. De broers hopen dat Dieter en Maarten de eer van de familie hoog houden. Al zal dat niet zo simpel zijn met Jelle De Beule en Guga Baùl als tegenstanders.
In de laatste aflevering van 'Sergio & Axel: Van de Kaart' tovert Sergio een menu op tafel met culinaire hoogstandjes uit hun zes reizen naar Thailand, Mexico, India, Noorwegen, Libanon en Japan. Samen met Axel nodigt hij 40 gelukkige winnaars uit om daarvan te komen proeven tijdens een uitzonderlijke service in zijn restaurant AIRrepublic in Cadzand.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Unexpected' op TLC
- Tien nieuwe amigo’s, één Mol: dit zijn de kandidaten van ‘De Mol’ seizoen 14
- Alea iacta est: dit is de winnaar van het eerste seizoen 'Konvooi'
- Derde seizoen voor 'De Grannies van Amsterdam'
- 'De Instagram Moord: indringend portret van gezin dat probeert te overleven na onvoorstelbare tragedie
- Dit zie je maandag in 'Radar'
- Oplossingen en nieuwe zaken in 'Kunnen we Overeenkomen?'
- Pijnlijke ballen en belachelijke pranks in de finale van 'Konvooi'
- Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'So You Think You Can Dance'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz
Kijktip van de dag

In oktober 2004 wordt Katherine Schelfhout (21) gewurgd nabij het Gentse Citadelpark. Aanvankelijk vermoedt men een serieverkrachter, maar haar stille vriendje blijkt verdacht en beroept zich op geheugenverlies tot aan zijn proces.
'Moordzaken: Liefde is geen Alibi', om 21.50 uur op VTM.



































