De week van VTM

vrijdag 15 november 2019

Op zaterdag 16 november maken de Rode Duivels zich op voor hun negende EK-kwalificatiematch, die ze om 17.40 uur tegen Rusland spelen. Op dinsdag 19 november om 20.25 uur spelen de Belgen op eigen veld voor de tiende en laatste confrontatie tegen Cyprus.

Kunnen ze hun kwalificatiecampagne met twee mooie zeges afronden? Beide wedstrijden zijn rechtstreeks en integraal te volgen bij VTM en VTM GO.


Op zaterdag 16 november is er de tv-première van dé Vlaamse Hollywoodfilm, 'Patser'. De flitsende gangsterfilm, met in de hoofdrollen Matteo Simoni, Nora Gharib en Saïd Boumazoughe, vertelt het verhaal van vier vrienden op het Antwerpse Kiel die ervan dromen om te leven als Tony Montana in 'Scarface'. Ze steken hun neus in high-profile drugszaken en ontketenen zo een bendeoorlog van Antwerpen tot Colombia. Ondertussen kondigde het regisseursduo Adil El Arbi en Bilall Fallah een vervolg aan.

In de zesde aflevering van 'Make Belgium Great Again', op zondag 17 november, doet Frances een poging om de natie meer te doen lachen en gaat ze op zoek naar pleeggezinnen.

In 'Boer zkt Vrouw - De Wereld Rond' op maandag 18 november willen Charlotte, Aline en Evelien stilaan echt weten wie op de ranch mag blijven. Stephan verlost hen uit hun lijden. Ook Etienne moet een keuze maken: wie mag met hem mee op romantische trip?

In 'Code van Coppens' op 20 november sluiten Staf en Mathias hun oudste broer Maarten en hun neef Dieters Coppens op in het huis van een gevaarlijke serial killer. De broers hopen dat Dieter en Maarten de eer van de familie hoog houden. Al zal dat niet zo simpel zijn met Jelle De Beule en Guga Baùl als tegenstanders.

In de laatste aflevering van 'Sergio & Axel: Van de Kaart' tovert Sergio een menu op tafel met culinaire hoogstandjes uit hun zes reizen naar Thailand, Mexico, India, Noorwegen, Libanon en Japan. Samen met Axel nodigt hij 40 gelukkige winnaars uit om daarvan te komen proeven tijdens een uitzonderlijke service in zijn restaurant AIRrepublic in Cadzand.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:15
    Villa Politica
    07:30
    Stresskippen
  • 00:45
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:50
    Geen uitzending
    07:00
    Kaatje zingt
  • 01:55
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 01:20
    Geen uitzending
    14:55
    The Devil Wears Prada
  • 01:20
    Geen uitzending
    16:00
    The Golden Girls
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:25
    Geen uitzending
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 02:30
    Neighbours: A New Chapter
    06:35
    Coroner
  • 02:35
    Blue Bloods
    12:30
    Cobra Kai
  • 02:10
    Send Nudes: Body SOS
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 01:40
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 23:49
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:35
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 01:35
    Het feestmenu van ..
    12:30
    Het Weekmenu
  • 02:10
    Time
    06:35
    Death in Paradise
  • 02:40
    The Kardashians
    12:55
    Storage Wars
  • 02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
    13:00
    NOS Journaal
  • 02:15
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 02:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    12:35
    Peperbollen