De tijd staat letterlijk stil in de tweeling-aflevering van 'Dat Belooft Voor Later'

dinsdag 5 mei 2020

'Ik ga alles dubbel zien, want ik ben niet op pad met drie, maar met zes kinderen. Het is te zeggen drie keer een tweeling', leidt Staf Coppens woensdag 6 mei om 20.35 uur de laatste aflevering van 'Dat Belooft Voor Later' bij VTM.

Het programma trok de voorbije weken gemiddeld 605.000 kijkers naar het scherm (live+uitgesteld). Staf bezorgt morgen tweelingen Mila & Maroo (5 jaar), Alana & Robin (6 jaar) en Ymen & Arwen (6 jaar) de dag van hun leven, want hij zorgt ervoor dat ze de tijd kunnen stoppen en test wie van de twee het meest nieuwsgierig is.


Staf trekt met de tweelingen naar een sportwinkel. Tijdens hun bezoek zijn er sportdemonstraties bezig, zoals pingpongen, basketballen en schommelen. Maar wat de kinderen nog niet weten, is dat het een speciale sportwinkel is. 'Als er iets ergs dreigt te gebeuren, kan je vanuit de controlekamer de tijd stoppen met deze magische, rode knop. Je kan hiermee alles laten stilaan, er beweegt niets meer', vertelt Staf. Wanneer Staf de rode knop uittest, kunnen de kinderen hun ogen niet geloven.

Staf heeft in de sportwinkel nog een opdracht in petto voor de tweelingen: als ze binnen de tijd van de zandloper een toren van acht verdiepingen kunnen bouwen met drinkbekers, dan krijgen ze een trofee. Ze kunnen op de rode knop drukken zodat ze meer tijd hebben, ook al mogen ze het niet. Wie test zijn bouwskills binnen de tijd? En wie gaat valsspelen door de tijd te stoppen?

Staf probeert in zijn eigen Staf-Lab te achterhalen wie van de twee de grootste curieuzeneus is. Hij heeft daarvoor een bizarre doos in elkaar geknutseld met daarop een knop. 'Zoals je een kat bij de melk kan zetten, heb ik de kinderen bij een rode knop gezet', lacht Staf. Mila & Maroo, Alana & Robin en Ymen & Arwen mogen de knop niet indrukken, want als ze dat doen gebeurt er iets bijzonders. Wanneer Staf de kamer verlaat, eist de rode knop alle aandacht op en dat zorgt voor de nodige spanning in de kamer. Kunnen ze zichzelf beheersen? Of is de verleiding te groot?

De doe-proef ziet er in de laatste aflevering van 'Dat Belooft Voor Later' een beetje anders uit. Niet alleen spelen twee kinderen tegelijk de proef, iedereen voert ook dezelfde opdracht uit. Lukt het de tweelingen om het tafelkleed weg te trekken en zoveel mogelijk servies te laten staan op de tafel?

Het volledige seizoen van 'Dat Belooft Voor Later' herbekijken kan op VTM GO.

'Dat Belooft Voor Later', woensdag 6 mei om 20.35 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:30
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:50
    House
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:30
    Most Daring
  • 01:05
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Geen uitzending
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:25
    Criminal Minds
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 03:35
    Love Island Australia
    01:20
    Botched
  • 02:00
    Geen uitzending
    01:10
    The First 48
  • 02:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:43
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:00
    Winterse Kost
    01:05
    Guten Appetit
  • 03:00
    Death in Paradise
    01:45
    Midsomer Murders
  • 03:35
    Station 19
    03:05
    Nancy Drew
  • 02:35
    NOS Journaal
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 02:30
    Nieuwsuur
    01:00
    Dit is de Week
  • 03:00
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    01:45
    Onderweg naar liefde