De 'Snackmasters' proberen een Giant na te maken

Meer dan 700.000 kijkers, goed voor 43% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld), zagen vorige week in 'Snackmasters' hoe Piet Huysentruyt werd afgetroefd door Anne-Sophie Breysem.
In de derde aflevering op dinsdag 29 september om 20.35 uur daagt Koen Wauters topchef Marcelo Ballardin, chef van OAK en ooit in de leer bij Sergio Herman, en top-patissier Roger van Damme uit om de Giant zo goed mogelijk na te bootsen. Wanneer de chefs ontdekken dat ze tegenover elkaar staan, is Marcelo bijzonder strijdvaardig: 'Kerel, ik ga je afmaken! Ik zie het aan je gezicht: nu ben je bang, hé? Ik koop een ticketje retour en stuur je terug naar Nederland!'
De uitdaging blijkt echter moeilijker dan gedacht. Bij het experimenteren met het deeg kan het contrast niet groter zijn: Roger gaat all the way terwijl Marcelo kiest voor een eenvoudig recept en een grote dosis zelfvertrouwen. Zes uur later heeft Marcelo er nog niet veel van gebakken en wanneer Koen langskomt om al iets te proeven, grapt hij: 'Om te proeven?! Komaan, man, neem je gitaar en zing een liedje, man!'
Ondanks de grote tijdsdruk, is er tussendoor toch nog tijd voor een grapje: Marcelo stuurt Roger een foto van een écht Giant-broodje dat zogezegd in zijn oven ligt te bakken. De patissier trapt in de val en is volledig ontredderd door de zogenaamde voorsprong van Marcelo: 'Als die Marcelo mij pakt op brood, dan ga ik in de stoet van Rio lopen, maar niet met pluimen in mijn gat', lacht hij een beetje cynisch. Maar de ontreddering zit diep: Roger heeft er 's nachts niet van geslapen, hij heeft alleen maar broodjes in zijn hoofd zien passeren.
In het midden van de nacht staat Marcelo in zijn keuken sla te proeven, want hij beseft ondertussen dat het geen gewone sla is die bij de Giant wordt gebruikt. 'Ik ben er helemaal klaar mee, man. Ik ben zo moe… Ik ben al 2 uren salade aan het 'vreten' hier, zonder dressing of mayonaise, ik begin al te proeven zoals een konijn', klinkt het ontredderd.
Ondertussen stijgt de spanning tussen beide chefs. 'Marcelo is niet klein te krijgen, hij is een Braziliaanse tijger. Maar als ik hem morgen zie, kijk ik in zijn ogen met killers ogen', klinkt het strijdvaardig bij Roger. Maar zal dit hem de overwinning opleveren?
En welke chef wordt door een jury van experts goed genoeg bevonden om door te gaan naar de halve finale?
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Snackmasters', dinsdag 29 september om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Laatste week om je kans te wagen: schrijf je nu in voor 'De Mol' 2027
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling
Kijktip van de dag

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.
'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.



































