De paashaas komt met twee ei-genaardige opdrachten langs bij 'LEGO Masters'

vrijdag 2 april 2021

Zaterdag 3 april geven presentatoren Kürt Rogiers en Ruben Nicolai twee nieuwe opdrachten aan de kandidaten van 'LEGO Masters'. Het niveau wordt steeds hoger, de concurrentie steeds zwaarder en de opdrachten steeds moeilijker.

Deze week wordt er geen team naar huis gestuurd, maar voor de overblijvende zes duo’s staat er wel degelijk iets belangrijk op het spel: de winnaars krijgen een gigantisch voordeel voor de volgende aflevering. De eerste opdracht: een symmetrisch paasei bouwen met een diameter van exact 16 steentjes.


Lijkt simpel, maar omdat het systeem gebaseerd is op hoekige steentjes, zijn bolle en ovale vormen één van de moeilijkste zaken om te bouwen met LEGO. De kandidaten krijgen 2 uren de tijd voor hun paasei. Roy en Thomas kibbelen over de kleur van hun ei: 'Ik vind een blauw ei niet echt Pasen. We gaan werken met lichtgeel, de échte kleur van een kippenei. Als je een relatietest wil doen, raad ik aan om samen een paasei met LEGO te bouwen', verzucht het koppel.


Jan en Julien nemen een risico en pakken het anders aan: 'We denken dat de meeste teams op dezelfde manier zullen werken zoals het voorbeeld, wat misschien ook gewoon slim is, maar wij gaan proberen ons te onderscheiden met een andere techniek.' Maar interessante bouwtechnieken resulteren soms ook in ruitvormige en vierkante paaseieren...

'Ik heb nog nooit van mijn leven een ei gebouwd. Een ei op zich is al moeilijk om te tekenen en dan nog eens een ei in 3D bouwen… Dat is een beetje met een ei in je broek zitten', grappen Dries en Killian.

Opdracht 2 gaat over bouwkunde en constructie: de duo's krijgen 8 uur de tijd om een toren van 1m20 hoog te bouwen. De toren moet niet alleen mooi zijn, maar ook tegen een 'stootje' kunnen. Daarenboven moet het ei dat ze gebouwd hebben in de toren passen. De toren die het langste stand houdt op de trilplaat, wint deze aflevering.

Wie wordt de winnaar van deze ei-genaardige opdrachten?

De afleveringen van 'LEGO Masters' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

LEGO® Masters is een VTM/RTLNl coproductie en wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland - onderdeel van Banijay Benelux - en is gebaseerd op het originele Britse format van Tuesday’s Child en de LEGO Group.

'LEGO Masters', zaterdag 3 april om 20.30 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen klaagt over het gebrek aan passie bij Xavier. Wanneer deze laatste bij Pascale het bed gaat repareren, wordt dit door Fernand anders geïnterpreteerd. Hij gaat stoken bij Carmen, met als gevolg dat zij Xavier buitengooit. Xavier gaat dan maar logeren bij Pascale, wat het misverstand nog verergert. Ondertussen papt Carmen aan met Fernand in de hoop Xavier jaloers te maken.

'FC De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Herfstbeelden
    02:45
    Journaallus
  • 10:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 11:55
    Samson en Marie
    06:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    07:50
    De Buurtpolitie Extra
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:15
    Achter gesloten deuren
  • 11:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:20
    Married by Christmas
    06:50
    The Spirit of Christmas
  • 10:00
    Joe
    01:10
    Walker, Texas Ranger
  • 11:35
    A la carte
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 11:25
    Rizzoli & Isles
    02:35
    Geen uitzending
  • 11:30
    Storage Wars
    07:45
    The First 48
  • 11:35
    Wild van Wild
    06:50
    The Block Australia
  • 11:05
    The Real Murders of Orange County
    07:50
    Homicide: Hours to Kill
  • 11:30
    Transport & Van.TV
    04:22
    Herhalingslus
  • 11:46
    De kunstenaar
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:35
    Chris Cooks Cymru
    02:05
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 11:55
    New Tricks
    02:25
    The Great British Bake Off
  • 11:15
    American Pickers
    07:20
    Zombie House Flipping
  • 11:30
    Het mooiste meisje van de klas
    08:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Israël, Palestina en Wij
    08:00
    Nieuwsuur
  • 11:40
    Brainstorm
    07:55
    Dino Daan & Lucy