De paashaas komt met twee ei-genaardige opdrachten langs bij 'LEGO Masters'

vrijdag 2 april 2021

Zaterdag 3 april geven presentatoren Kürt Rogiers en Ruben Nicolai twee nieuwe opdrachten aan de kandidaten van 'LEGO Masters'. Het niveau wordt steeds hoger, de concurrentie steeds zwaarder en de opdrachten steeds moeilijker.

Deze week wordt er geen team naar huis gestuurd, maar voor de overblijvende zes duo’s staat er wel degelijk iets belangrijk op het spel: de winnaars krijgen een gigantisch voordeel voor de volgende aflevering. De eerste opdracht: een symmetrisch paasei bouwen met een diameter van exact 16 steentjes.


Lijkt simpel, maar omdat het systeem gebaseerd is op hoekige steentjes, zijn bolle en ovale vormen één van de moeilijkste zaken om te bouwen met LEGO. De kandidaten krijgen 2 uren de tijd voor hun paasei. Roy en Thomas kibbelen over de kleur van hun ei: 'Ik vind een blauw ei niet echt Pasen. We gaan werken met lichtgeel, de échte kleur van een kippenei. Als je een relatietest wil doen, raad ik aan om samen een paasei met LEGO te bouwen', verzucht het koppel.


Jan en Julien nemen een risico en pakken het anders aan: 'We denken dat de meeste teams op dezelfde manier zullen werken zoals het voorbeeld, wat misschien ook gewoon slim is, maar wij gaan proberen ons te onderscheiden met een andere techniek.' Maar interessante bouwtechnieken resulteren soms ook in ruitvormige en vierkante paaseieren...

'Ik heb nog nooit van mijn leven een ei gebouwd. Een ei op zich is al moeilijk om te tekenen en dan nog eens een ei in 3D bouwen… Dat is een beetje met een ei in je broek zitten', grappen Dries en Killian.

Opdracht 2 gaat over bouwkunde en constructie: de duo's krijgen 8 uur de tijd om een toren van 1m20 hoog te bouwen. De toren moet niet alleen mooi zijn, maar ook tegen een 'stootje' kunnen. Daarenboven moet het ei dat ze gebouwd hebben in de toren passen. De toren die het langste stand houdt op de trilplaat, wint deze aflevering.

Wie wordt de winnaar van deze ei-genaardige opdrachten?

De afleveringen van 'LEGO Masters' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

LEGO® Masters is een VTM/RTLNl coproductie en wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland - onderdeel van Banijay Benelux - en is gebaseerd op het originele Britse format van Tuesday’s Child en de LEGO Group.

'LEGO Masters', zaterdag 3 april om 20.30 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:35
    Thuis
    21:05
    VRT NWS Pano
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Therapie
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    VRT NWS Pano met VGT
  • 20:05
    Familie
    20:40
    Vrederechters
  • 20:30
    UEFA Champions League
    23:20
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 20:35
    The Pursuit of Happyness
    22:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    1408
    22:35
    60 Days In
  • 20:35
    A Novel Noel
    22:05
    Jolly Good Christmas
  • 20:35
    Hallo België!
    21:40
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    De Tafel van Ruben
    21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 20:35
    Don't Worry Darling
  • 20:35
    Beetlejuice Beetlejuice
    22:35
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:55
    World's Most Evil Killers
  • 20:23
    CEO van mijn leven
    20:53
    Car Upd8te
  • 20:38
    De perfecte energieoplossing
    20:55
    Mannenverzorging
  • 20:15
    Vietnjam, met Quyên
    20:40
    Winterse Kost
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Midsomer Murders
  • 20:35
    Hudson & Rex
    21:30
    White Collar
  • 20:27
    NOS Weer
    20:40
    Pro Deo
  • 20:30
    NPO Doc: Joods
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:25
    Boerderij van Dorst
    21:20
    De Narsisters