De paashaas komt met twee ei-genaardige opdrachten langs bij 'LEGO Masters'

vrijdag 2 april 2021

Zaterdag 3 april geven presentatoren Kürt Rogiers en Ruben Nicolai twee nieuwe opdrachten aan de kandidaten van 'LEGO Masters'. Het niveau wordt steeds hoger, de concurrentie steeds zwaarder en de opdrachten steeds moeilijker.

Deze week wordt er geen team naar huis gestuurd, maar voor de overblijvende zes duo’s staat er wel degelijk iets belangrijk op het spel: de winnaars krijgen een gigantisch voordeel voor de volgende aflevering. De eerste opdracht: een symmetrisch paasei bouwen met een diameter van exact 16 steentjes.


Lijkt simpel, maar omdat het systeem gebaseerd is op hoekige steentjes, zijn bolle en ovale vormen één van de moeilijkste zaken om te bouwen met LEGO. De kandidaten krijgen 2 uren de tijd voor hun paasei. Roy en Thomas kibbelen over de kleur van hun ei: 'Ik vind een blauw ei niet echt Pasen. We gaan werken met lichtgeel, de échte kleur van een kippenei. Als je een relatietest wil doen, raad ik aan om samen een paasei met LEGO te bouwen', verzucht het koppel.


Jan en Julien nemen een risico en pakken het anders aan: 'We denken dat de meeste teams op dezelfde manier zullen werken zoals het voorbeeld, wat misschien ook gewoon slim is, maar wij gaan proberen ons te onderscheiden met een andere techniek.' Maar interessante bouwtechnieken resulteren soms ook in ruitvormige en vierkante paaseieren...

'Ik heb nog nooit van mijn leven een ei gebouwd. Een ei op zich is al moeilijk om te tekenen en dan nog eens een ei in 3D bouwen… Dat is een beetje met een ei in je broek zitten', grappen Dries en Killian.

Opdracht 2 gaat over bouwkunde en constructie: de duo's krijgen 8 uur de tijd om een toren van 1m20 hoog te bouwen. De toren moet niet alleen mooi zijn, maar ook tegen een 'stootje' kunnen. Daarenboven moet het ei dat ze gebouwd hebben in de toren passen. De toren die het langste stand houdt op de trilplaat, wint deze aflevering.

Wie wordt de winnaar van deze ei-genaardige opdrachten?

De afleveringen van 'LEGO Masters' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

LEGO® Masters is een VTM/RTLNl coproductie en wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland - onderdeel van Banijay Benelux - en is gebaseerd op het originele Britse format van Tuesday’s Child en de LEGO Group.

'LEGO Masters', zaterdag 3 april om 20.30 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' (VRT 1)

Bert (44) leeft voor zijn gezin en voor zijn basklarinet. Maar wanneer Philippe Geubels hem leert kennen is zijn leven al heel kwetsbaar. Door zijn ziekte is Bert vergeetachtig, maar de – ietwat flauwe – mopjes waar hij zo om bekendstaat, is hij nog niet verleerd. Bert wil dat er ook op zijn uitvaart nog gelachen wordt. Onmogelijk, denkt Philippe, tot Bert zijn beroep verklapt: ambtenaar van de Stad Antwerpen.

'De Laatste Lach', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Switch
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    VRT NWS Terzake
  • 19:20
    Spellbound
    19:45
    Karrewiet
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:25
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:20
    De Augurkenkoning
  • 19:15
    The Simpsons
    19:45
    The Big Bang Theory
  • 19:35
    Police Interceptors
    20:35
    The Jackal
  • 18:55
    A Fabled Holiday
    20:35
    Santa Tell Me
  • 19:25
    Wat nu weer?
    20:00
    'Allo 'Allo!
  • 18:45
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van Tine
  • 19:40
    NCIS: Hawaii
    20:35
    Doc
  • 19:35
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    24 Hours in Police Custody
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:28
    De perfecte oprit
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:25
    Chris Cooks Cymru
    20:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Below Deck Down Under
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:50
    Per Seconde Wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Bij ons op de Wallen