'De Laatste Show' neemt afscheid van Eén-scherm met alle vroegere presentatoren

Voor de laatste week van 'De Laatste Show' haalt Michiel Devlieger alles uit de kast. In de week van 19 maart heeft hij elke dag een vroegere presentator van 'De Laatste Show' te gast, die op zijn of haar beurt een vroegere rubriekgast meebrengt. De weekband is een smeltkroes van getalenteerde muzikanten en ook de andere (muzikale) gasten mogen gezien worden.
Van 19 tot 22 maart presenteert Michiel Devlieger 'De laatste show', ’s avonds, rond 22.00 uur op Eén. Tot daar geen wereldschokkend nieuws, want hij doet dat al zo goed als ononderbroken sinds augustus van vorig jaar. Al drie seizoenen lang, overigens.
Maar de week van 19 maart wordt Michiels afscheid van 'De Laatste Show'. En hij is vast van plan om er een topweek van te maken. Met topgasten als Cesar Millan, de vaak omstreden Amerikaans-Mexicaanse hondenfluisteraar, en de voltallige Kreuners, die letterlijk een boekje opendoen over hun carrière. Het boekje in kwestie heet De dikke Van Eyken. Het is van de hand van Kreuners-gitarist Jan Van Eyken en barst van de pittige Kreuners- anecdotes.
Uiteraard zijn ook vaste mensen Jan Mulder (dinsdag 20/03), Frankrijkkenner Bart Van Loo (woensdag 21/03) en MacGyver-fan Adriaan Van den Hoof (donderdag 22/03) van de partij.
Maar er is meer.
Vroegere presentatoren en weekgasten
Michiel heeft ook de vroegere presentatoren van 'De Laatste Show' uitgenodigd en die nemen op hun beurt een van de vroegere rubriekgasten mee. Zij zullen ongetwijfeld een stapeltje hoogtepunten uit hun 'Laatste show'-tijdperk oprakelen.
Concreet: maandag 19 maart zijn Frieda Van Wijck en Martin Heylen te gast. Martin blikt terug op zijn rubriek 'Goed geprobeerd', waarin hij op geheel eigen wijze op zoek ging naar manieren om het leven aangenamer te maken.
Dinsdag 20 maart komen Mark Uytterhoeven en bioloog Dirk Draulans. Of ze het aandurven om nog eens een cheetah over de bol te aaien? Het valt te vrezen.
Woensdag 21 maart zijn Bruno Wyndaele en Erik Van Looy present. Bruno Wyndaele is de presentator met het hoogste aantal 'Laatste shows' op de teller. Erik Van Looy kijkt met enige schroom terug op zijn rubriek 'Ontdek de ster', waarin hij dolde met beroemde filmsterren.
Applausmeester Sven de Leijer sluit de week af met 'Goed gezien', zijn originele maar geheel professionele kijk op de voorbije televisieweken.
Muziek
Van ’t Hof van Commerce (maandag 19/03), Kommil Foo (dinsdag 20/03), Will Tura (woensdag 21/03) en De Kreuners (donderdag 22/03).
En 'De laatste show'-weekband van de laatste 'Laatste show'-week wordt ook iets speciaals. Een elitekorps van muzikanten zorgt elke dag in een andere bezetting voor de muziek. Onder hen: Jef Neve, Isolde Lasoen, Steven De bruyn, Flip Kowlier, Roland en ‘t Schoon Vertier.
'De Laatste Show', van maandag tot vrijdag rond 22 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Opnames gestart van psychologische thrillerserie 'De Prijs'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
- 'Villa VdB' vier keer vanuit meest gemiddelde stembureau van Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole'
Kijktip van de dag

Mira is een jonge alleenstaande moeder, altijd positief en boordevol energie. Ze heeft een fijne job als thuisverpleegster, hechte vrienden en een goede relatie met haar jongste broer. Maar dan krijgt ze nieuws dat inslaat als een bom. Mira besluit om het contact met haar oudste broer te herstellen in een poging het gezin dat er nooit echt één was te herenigen. En zo trekt deze niet-alledaagse en op zijn zachtst gezegd kleurrijke familie voor een weekend naar de Ardennen. Mira wacht een uitdaging om de familiebanden aan te halen.
'J'aime La Vie', film uit 2023 met oa. Jurgen Delnaet, om 20.45 uur op VRT 1.





































