'De Laatste Show' neemt afscheid van Eén-scherm met alle vroegere presentatoren

donderdag 8 maart 2012

Voor de laatste week van 'De Laatste Show' haalt Michiel Devlieger alles uit de kast. In de week van 19 maart heeft hij elke dag een vroegere presentator van 'De Laatste Show' te gast, die op zijn of haar beurt een vroegere rubriekgast meebrengt. De weekband is een smeltkroes van getalenteerde muzikanten en ook de andere (muzikale) gasten mogen gezien worden.

Van 19 tot 22 maart presenteert Michiel Devlieger 'De laatste show', ’s avonds, rond 22.00 uur op Eén. Tot daar geen wereldschokkend nieuws, want hij doet dat al zo goed als ononderbroken sinds augustus van vorig jaar. Al drie seizoenen lang, overigens.

Maar de week van 19 maart wordt Michiels afscheid van 'De Laatste Show'. En hij is vast van plan om er een topweek van te maken. Met topgasten als Cesar Millan, de vaak omstreden Amerikaans-Mexicaanse hondenfluisteraar, en de voltallige Kreuners, die letterlijk een boekje opendoen over hun carrière. Het boekje in kwestie heet De dikke Van Eyken. Het is van de hand van Kreuners-gitarist Jan Van Eyken en barst van de pittige Kreuners- anecdotes.

Uiteraard zijn ook vaste mensen Jan Mulder (dinsdag 20/03), Frankrijkkenner Bart Van Loo (woensdag 21/03) en MacGyver-fan Adriaan Van den Hoof (donderdag 22/03) van de partij.
Maar er is meer.

Vroegere presentatoren en weekgasten
Michiel heeft ook de vroegere presentatoren van 'De Laatste Show' uitgenodigd en die nemen op hun beurt een van de vroegere rubriekgasten mee. Zij zullen ongetwijfeld een stapeltje hoogtepunten uit hun 'Laatste show'-tijdperk oprakelen.

Concreet: maandag 19 maart zijn Frieda Van Wijck en Martin Heylen te gast. Martin blikt terug op zijn rubriek 'Goed geprobeerd', waarin hij op geheel eigen wijze op zoek ging naar manieren om het leven aangenamer te maken.

Dinsdag 20 maart komen Mark Uytterhoeven en bioloog Dirk Draulans. Of ze het aandurven om nog eens een cheetah over de bol te aaien? Het valt te vrezen.

Woensdag 21 maart zijn Bruno Wyndaele en Erik Van Looy present. Bruno Wyndaele is de presentator met het hoogste aantal 'Laatste shows' op de teller. Erik Van Looy kijkt met enige schroom terug op zijn rubriek 'Ontdek de ster', waarin hij dolde met beroemde filmsterren.

Applausmeester Sven de Leijer sluit de week af met 'Goed gezien', zijn originele maar geheel professionele kijk op de voorbije televisieweken.

Muziek
Van ’t Hof van Commerce (maandag 19/03), Kommil Foo (dinsdag 20/03), Will Tura (woensdag 21/03) en De Kreuners (donderdag 22/03).

En 'De laatste show'-weekband van de laatste 'Laatste show'-week wordt ook iets speciaals. Een elitekorps van muzikanten zorgt elke dag in een andere bezetting voor de muziek. Onder hen: Jef Neve, Isolde Lasoen, Steven De bruyn, Flip Kowlier, Roland en ‘t Schoon Vertier.

'De Laatste Show', van maandag tot vrijdag rond 22 uur op Eén.



dls

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:00
    De mini's
  • 11:50
    Familie
    12:25
    Sara
  • 12:05
    Urk!
    12:45
    Een Eigen Huis
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:45
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    Police Interceptors
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:30
    Huizenjagers
  • 11:35
    FBI
    12:30
    NCIS
  • 12:00
    Borderforce USA: The Bridges
    13:00
    Blood & Treasure
  • 11:25
    Masterchef USA
    12:15
    Chateau Meiland
  • 11:30
    Aurora Teagarden Mysteries: Something New
    13:00
    Fear Thy Roommate
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:09
    De tip
    12:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 12:00
    Meat Timon
    12:30
    Foodies & The City
  • 12:00
    Ghosts
    13:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 11:10
    First Dates Australia
    12:15
    Scrubs
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Ongehoord Nieuws
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Kook mee met MAX
  • 12:05
    Simon
    12:10
    Pipi, Pupu & Rosemarie