De laatste keuzes worden gemaakt in 'Boer zkt Vrouw'

In de aflevering van zondag 8 mei zijn Amber en Titjana nog steeds in de running om William te strikken. Vandaag zal één van de meisjes de ranch moeten verlaten. Het blijft een harde noot om te kraken voor William en hij twijfelt tot het laatste moment.
Bij Amber had hij het gevoel dat zij helemaal zichzelf is geweest, heel energiek en leuk. Bij Titjana speelde haar mysterieuze kant mee terwijl ze bij de date wel iets opener was geweest. Wat zal de doorslag geven voor zijn ultieme beslissing?
In Gingelom heeft Kim gedate met zowel Ginny als Emi. Zijn gevoelens fladderen alle kanten op. Goeie patatjes heeft hij al, een goed lief kiezen daarentegen… 'Ik had niet verwacht dat het zo moeilijk ging zijn. Ginny was mijn favoriet, en dan kwam Emi met haar charmes. Ze zorgde voor ambiance, voor sfeer en voor plezier.'
Emi of Ginny, hij zal toch moeten beslissen. Dina neemt hem even apart want de knoop moet dringend doorgehakt worden. Met wie gaat Kim op romantische date? Het ultieme keuzemoment zorgt voor heel wat emoties bij hem.
[video]
In Cadzand genieten de twee tortelduifjes Garry en Els van hun romantisch weekend. 'Ik dacht dat het niet bestond, maar het onmogelijke is voor mij realiteit geworden', glundert Garry. Hij is de gelukkigste mens ter wereld. De twee zijn klaar om het verleden achter zich te laten en de blik op de toekomst te richten.
Voor Elien lijkt de romantische trip nog een verre droom, want ze moet eerst beslissen met wie ze verder wil. Wordt het Dries of Lorenz? Beide heren hopen alvast op een goede afloop. 'Mijn gevoel zegt dat ik hier moet blijven', klinkt het bij Lorenz. En ook Dries is hoopvol: 'Er begint wel iets te kriebelen, ik zou er zeker voor willen gaan.' Elien zelf is nog niet verliefd, maar ze weet dat haar twee mannen gevoelens voor haar hebben. 'Dries is de knapste, maar ik merk dat hij beleefder en rustiger is. En bij Lorenz vind ik net het speelse leuk', vertelt ze alvorens ze de knoop doorhakt.
Ook voor Cyriel nadert de ontknoping. De man die zijn gevoelens maar moeilijk kan uiten, zal nu toch moeten kiezen tussen Chloë en Els, en dat drukt de sfeer tijdens het laatste ontbijt. 'Door de stress heb ik niet veel honger. Ik hoop dat Dina snel komt, dan zijn we van die spanning af, want ik zit met een blok in mijn maag', lacht Chloë. Cyriel bekent aan Dina dat hij nog niet verliefd is, maar wel 'gezonde interesse' heeft. Samen met het meisje van zijn keuze, mag hij op romantische trip naar een viersterrenhotel, ver weg van de boerderij.
In de vooruitblik naar volgende week heeft Kim een online gesprek aangevraagd met Dina: 'Er is iets gebeurd op de romantische trip en ik wil dat graag eens met jou bespreken.' Wat is er aan de hand…?
'Boer zkt Vrouw', zondag 8 mei om 19.55 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Meer dan 450.000 Vlamingen testen AI-kennis tijdens eerste editie VRT Checkweken
- Ruben Van Gucht stopt als exclusief VRT-gezicht en maakt met Mark Uytterhoeven Tour-programma voor VTM
- Roses Are Blue bundelt Europese activiteiten onder één naam en verwerft 100% van Fabiola Group
- Acteur Walter Michiels (Pico uit ‘FC De Kampioenen’) overleden na euthanasie
- Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte sluiten de week af in nieuw tv-programma 'Jan-Willem Ruimt Op!'
- Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden in 'The Voice'?
- Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': vastlopen door digitalisering van de zorg
- NTR herhaalt vrijdag documentaire over Dick Matena
- Winkelmandstress en gerechten 'zoals vocht uit een putteke'
- Qmusic-dj Domien Verschuuren krijgt eigen tulp in de Keukenhof vanwege 20-jarig radio-jubileum
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië'
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































