De laatste beslissingsmomenten en reünie van de vier koppels in 'Blind Getrouwd'

zondag 13 november 2022

Na de beslissingsmomenten van de eerste koppels, breekt in 'Blind Getrouwd' ook voor Jana & Christiaan en Florence & Jiri het uur van de waarheid aan.

Maandag 14 november vertellen ze aan elkaar of ze getrouwd blijven of niet. Florence en Jiri bijten de spits af en bij Jiri klinkt alvast wat twijfel: 'Ik ga met een heel dubbel gevoel naar het stadhuis omdat ik totaal geen zekerheid heb. Het waren weken van ups en downs en dat voelde ik ook bij haar. Ik ben zeker van wat ik straks ga zeggen, maar ik ben vooral zenuwachtig voor wat ik ga horen.' Ingeborg noemde hen ‘een prinsenpaar’, maar blijft het koppel ook na het experiment getrouwd?


Ook voor Christiaan en Jana komt het beslissingsmoment dichterbij. Bij hun laatste avondmaal in Kontich polst Christiaan naar het antwoord van Jana. Zij twijfelt nog maar legt de beslissing in Christiaans handen: 'Ik heb beslist dat hij gaat beslissen. Zegt hij ja, dan zeg ik met volle overtuiging ook ja. Zegt hij neen, dan snap ik het volkomen.' Ze bereidt dan ook twee brieven voor: een ja- en een nee-brief. Welke brief zal ze bij het beslissingsmoment moeten bovenhalen…?


Nadat de koppels vijf maanden geleden goed nieuws kregen in de gebouwen van VTM, worden ze op dezelfde plek opnieuw verwacht voor de reünie-aflevering. Ze kijken samen terug, blikken vooruit en staan stil bij hun 'Blind Getrouwd'-avontuur. Als gastvrouw en grootste supporter van de koppels, mocht Ingeborg uiteraard niet ontbreken. Zij neemt de koppels even apart en wil weten hoe zij de back to reality ervaren hebben.

Inschrijven voor een nieuwe reeks van 'Blind Getrouwd' kan nu via vtm.be
Ben jij 25 jaar of ouder en heb je de ware nog niet gevonden? Voel je desondanks toch huwelijkskriebels? En wil jij je op basis van de wetenschap laten matchen door een team van experten? Meld je dan nu aan via https://vtm.be/blind-getrouwd/schrijf-je-in-voor-blind-getrouwd voor dit unieke relatie-experiment!

'Blind Getrouwd', maandag 14 november om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    Kinderen van Dewindt
    16:15
    De laatste lach
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:50
    Samson en Marie
    16:00
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 15:30
    Gooische Vrouwen
    16:25
    Lisa
  • 15:05
    MasterChef Australië
    16:05
    Achter gesloten deuren
  • 14:20
    The Pursuit of Happyness
    16:25
    Chicago P.D.
  • 15:45
    Xena: Warrior Princess
    16:40
    MacGyver
  • 14:40
    'Tis the Season to Be Merry
  • 15:50
    Geen uitzending
    16:20
    Binnenstebuiten
  • 15:25
    De Tafel van Ruben
    16:35
    Vik & Gert
  • 15:10
    Doc
    16:05
    Castle
  • 15:25
    Pawn Stars
    16:20
    That '70s Show
  • 15:20
    A Place in the Sun
    16:15
    Property Brothers
  • 15:15
    24 Hours in Police Custody
    16:10
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:40
    De tip
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:10
    Vlaamse Klassiekers
    15:55
    Foodies & The City
  • 15:05
    All Creatures Great and Small
    16:00
    New Tricks
  • 15:00
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 15:35
    Ivo op zondag
    16:30
    Ik mis je
  • 15:43
    Art Dept
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:40
    Moomin Vallei
    16:05
    Lassie Animated