De krakers van CAZ

vrijdag 8 maart 2019

Op zondag 10 maart staat om 20.40 uur de actiefilm 'World War Z' uit 2013 met Brad Pitt op het programma. Gerry Lane is een toegewijde vader en echtgenoot die werkt voor het leger.

Geheel onverwachts breekt er een mysterieuze plaag uit in Amerika die de menselijke populatie razendsnel doet veranderen in moordlustige zombies. Wanneer de zombie-apocalyps alsmaar meer uitbreidt, moet Gerry niet alleen zijn eigen gezin beschermen, maar heel het land.


Op maandag 11 maart is er om 20.40 uur de komedie 'Spring Breakers' uit 2012 met James Franco, Selena Gomez en Vanessa Hudgens. Om hun Spring Break te kunnen financieren, beroven vier knappe studentes een fastfoodketen. De meisjes raken al snel op het slechte pad en leveren zich over aan drank, drugs en feesten. Tijdens een wilde fuif in een hotelkamer loopt het fout: ze worden gearresteerd. Wanneer ze voor de rechter verschijnen, blijkt tot hun grote verbazing dat Alien, een lokale crimineel, de borgsom heeft betaald. Hij neemt de meisjes onder zijn vleugels en bezorgt hen de meest hallucinante Spring Break ooit.

Op vrijdag 15 maart brengt CAZ om 20.40 uur de komedie 'Coming To America' uit 1988 waarin Eddy Murphy de rol van Akeem, kroonprins van Zamunda,vertolkt. De kroonprins is opgegroeid in ongekende luxe. Wanneer hij op 21-jarige leeftijd wordt voorgesteld aan zijn bruid weet hij na een kort gesprek dat zij niet de ware is. Akeem vraagt zijn vader toestemming om naar Amerika te gaan om daar een bruid te zoeken. Aangekomen in Amerika neemt de steenrijke prins samen met zijn bediende Semmi een arme levensstijl aan. hij wil namelijk een vrouw zoeken die op hem valt vanwege zijn persoonlijkheid en niet vanwege zijn geld.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gala van de Gouden K's 2025' (Ketnet)

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.

'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    F.C. De Kampioenen
    00:20
    Journaallus
  • 20:15
    Better
    00:45
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:50
    Geen uitzending
  • 19:55
    Het Echte Leven in de ZOO NL
    06:20
    Kabouter Plop
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Te bepalen
  • 18:50
    Mr. Bean's Holiday
  • 19:45
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:45
    9-1-1: Lone Star
    00:50
    Geen uitzending
  • 20:00
    Nonkel Jef
    00:10
    The X-Files
  • 19:20
    Maison Verhulst
    00:40
    De Tafel van de Week
  • 20:20
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 20:05
    Brooklyn Nine-Nine
    23:10
    In Time
  • 19:40
    Chateau Meiland
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 20:08
    De CFO podcast
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:11
    Hallo Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 20:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
    00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 20:00
    Silent Witness
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 20:00
    Bob's Burgers
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    00:15
    The Connection
  • 19:50
    Blauw Bloed
    00:20
    The Old Bachelor
  • 20:14
    Socutera
    00:50
    First Dates