De krakers van CAZ

vrijdag 8 maart 2019

Op zondag 10 maart staat om 20.40 uur de actiefilm 'World War Z' uit 2013 met Brad Pitt op het programma. Gerry Lane is een toegewijde vader en echtgenoot die werkt voor het leger.

Geheel onverwachts breekt er een mysterieuze plaag uit in Amerika die de menselijke populatie razendsnel doet veranderen in moordlustige zombies. Wanneer de zombie-apocalyps alsmaar meer uitbreidt, moet Gerry niet alleen zijn eigen gezin beschermen, maar heel het land.


Op maandag 11 maart is er om 20.40 uur de komedie 'Spring Breakers' uit 2012 met James Franco, Selena Gomez en Vanessa Hudgens. Om hun Spring Break te kunnen financieren, beroven vier knappe studentes een fastfoodketen. De meisjes raken al snel op het slechte pad en leveren zich over aan drank, drugs en feesten. Tijdens een wilde fuif in een hotelkamer loopt het fout: ze worden gearresteerd. Wanneer ze voor de rechter verschijnen, blijkt tot hun grote verbazing dat Alien, een lokale crimineel, de borgsom heeft betaald. Hij neemt de meisjes onder zijn vleugels en bezorgt hen de meest hallucinante Spring Break ooit.

Op vrijdag 15 maart brengt CAZ om 20.40 uur de komedie 'Coming To America' uit 1988 waarin Eddy Murphy de rol van Akeem, kroonprins van Zamunda,vertolkt. De kroonprins is opgegroeid in ongekende luxe. Wanneer hij op 21-jarige leeftijd wordt voorgesteld aan zijn bruid weet hij na een kort gesprek dat zij niet de ware is. Akeem vraagt zijn vader toestemming om naar Amerika te gaan om daar een bruid te zoeken. Aangekomen in Amerika neemt de steenrijke prins samen met zijn bediende Semmi een arme levensstijl aan. hij wil namelijk een vrouw zoeken die op hem valt vanwege zijn persoonlijkheid en niet vanwege zijn geld.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Homo Universalis
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Ze Zeggen Dat
  • 19:15
    Blind getrouwd: Australië
    20:35
    UEFA Champions League
  • 19:45
    The Big Bang Theory
    20:35
    Bombshell
  • 19:35
    Police Interceptors
    20:35
    Last Knights
  • 20:00
    Allegiance
    20:50
    Gooische Vrouwen
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Commissaris Roos
  • 20:00
    De Tafel van Tine
    21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Truth Be Told
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:45
    Chateau Meiland
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Mar10
  • 19:30
    Open Vuur
    20:10
    Meat Timon
  • 19:05
    Father Brown
    20:05
    Hudson & Rex
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Law & Order: Organized Crime
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    NOS Bevrijdingsdag 2026
  • 19:50
    Rail Away
    20:16
    Socutera
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Down The Road