De koppels houden een openingsreceptie in 'Mijn Restaurant!'

De generale repetitie in de vijf restaurants werd op dinsdag 4 oktober 2011 gevolgd door gemiddeld 610.784 live-kijkers. De 11de aflevering van 'Mijn Restaurant!' palmde een marktaandeel in van 35,5 % (VVA 18-54).
De generale repetitie is achter de rug. In Tongeren laat deze test zijn sporen na want sous chef Roberta werd op het einde van de dag ontslagen. Maar Daniel en Rinaldo bleven niet bij de pakken zitten en vonden intussen een nieuwe sous chef.
In alle restaurants neemt de zenuwachtigheid toe: straks geven de duo’s immers hun openingsfeest en daar komt veel bij kijken. Maar in Tongeren en in Aarschot wachten ze nog steeds op het verdict van de jury: Mogen ze hun restaurant openen of niet? In Aarschot lopen Bart en Kris op de tippen van hun tenen. Ze hebben het onderste uit de kan gehaald voor hun financieel plan en hopen uit de grond van hun hart dat het goedgekeurd wordt én dat ze mogen openen. Ook in Tongeren staan Daniel en Rinaldo stijf van de zenuwen. En dan komt eindelijk de boodschap van Rani: de jury heeft de meest recente versie van het businessplan onder de loep genomen en geanalyseerd, en na veel wikken en wegen zijn ze tot de conclusie gekomen dat Aarschot en Tongeren mogen openen.
Nu alle restaurants de zegen van de jury hebben gekregen en hun restaurant mogen openen is het alle hens aan dek want straks komen honderden genodigden de officiële opening van hun restaurant mee vieren. In Dendermonde ziet Sofie het groots. Ze heeft de straat laten afzetten en er komt een tent te staan. Volgens Steven zal het feest zich zelfs uitbreiden tot aan de Grote Markt. In Blankenberge laten Eef en Michael een tent buiten zetten en de gasten mogen enkel onder begeleiding een kijkje nemen in Seaven. Eef en Michael willen hun pand proper houden voor de dag nadien, de eerste dag met betalende klanten. Bovendien willen ze om middernacht afsluiten, zodat ze op hun eerste openingsdag fris en monter zijn. Ook in de andere panden maakt iedereen zich klaar voor de grote openingsreceptie. Maar in Tongeren waren Daniël en Rinaldo zodanig bezig met hun businessplan dat ze zich weinig hebben kunnen voorbereiden op de receptie. In Ekeren gaan Amber en Elodie voor een partytent in de tuin. Maar Elodie is moe. En op zo’n momenten mist ze haar familie en vrienden uit het verre Limburg. Ze kijkt er uiteraard naar uit om die allemaal terug te zien. In alle panden steken ze tijd, energie en geld in hun officiële opening maar dat laatste is nu net het probleem in Aarschot. Daar hebben ze geen geld. Gelukkig kunnen Bart en Kris rekenen op de steun van heel Aarschot.
De volgende dag is opnieuw een grote dag voor de duo’s. Deze middag openen de 5 restaurants hun deuren voor de allereerste betalende klanten. De periode van oefenen en voorbereiden is voorgoed voorbij. Vanaf nu is het voor echt.
'Mijn Restaurant!', donderdag 6 oktober om 21.35 uur op vtm.
POLL: Wie is jouw favoriet duo? Stem NU!
DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play?
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.




































