De koppels gaan samenwonen in 'Blind Getrouwd'

Op zondag 22 maart om 19.55 is Blind Getrouwd dan wel al aan haar zesde aflevering toe, in de realiteit zijn de koppels nog geen zes maar amper anderhalve week getrouwd.
De voorbije week volgden weer meer dan 1 miljoen fans de liefdesperikelen van Laura, Sonny, Tatiana, Lothar, Winnie, Jonah, Christophe en Nick, goed voor een marktaandeel van 33,7% (VVA 18-54).
Ze genieten van hun laatste dag in Kenia, Bali, Thailand en Mexico en keren daarna terug naar België, waar de volgende fase hen opwacht: samenwonen in hun gezamenlijk appartement.
Wanneer Tati en Lothar in Thailand op de boot zitten, duikt net een storm op: een slecht teken? Het koppel maakt de balans op van de moeilijke huwelijksreis. Vooraleer ze in Aalst hun appartement mogen ontdekken, hebben ze een afspraak met relatietherapeute Sarah Hertens om te bekijken hoe het nu verder moet.
Sonny en Laura sluiten hun honeymoon af met een bezoek aan een tempel, waar ze hun huwelijk laten zegenen op traditionele Balinese wijze. 'Niet dat ik daar per se in geloof, maar misschien is dat net wel dat duwtje in de rug dat we nodig hebben', zegt Sonny. In Zoersel groeien Laura en hij echter al snel nog verder uit elkaar.
Nick en Christophe ruilen het nachtleven van Isla Holbox in voor hun stulpje op het hippe Gentse Zuid. Antwerpenaar Nick wil een spoedcursus Gents en Christophe wil meteen indruk maken door te koken, nochtans niet zijn sterkste kant. Hun eerste keer in de keuken wordt meteen een onvergetelijke ervaring.
Winnie gaat op bezoek in Jonahs hotel mama en papa, waar hij nog woont terwijl hij zijn eigen huis aan het verbouwen is. Het bezoek is meteen goed voor een nieuwe set onderbroeken voor in hun nieuwe appartement in Berchem. De twee spreken ook terug af met hun vrienden om verslag uit te brengen van de huwelijksreis.
'Blind Getrouwd: Naspel': Laura en Wim Slabbinck
De huwelijksreis van alle koppels loopt op haar einde en vooral Laura is daar niet rouwig om. Ze kijkt er naar uit om het gewone leven te starten: samenwonen met Sonny, terug gaan werken, de volleybaltrainingen,... Maar Sonny en Laura leven op een volledig ander ritme: Sonny werkt in ploegen en Laura heeft het overdag heel druk. Dat maakt dat het samenwonen niet helemaal verloopt zoals ze hadden gehoopt. Bab en Sean ontvangen Laura en relatietherapeut Wim Slabbinck in de studio. Wim weet te vertellen dat een gemiddeld koppel maar 7 minuten per dag praat na een werkdag! Het wordt een openhartig gesprek over aanpassen aan elkaars ritme en blijven communiceren.
'Blind Getrouwd', zondag 22 maart om 19.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van Golden Buzzer naar de overwinning: dansgroep Una Vez Squad wint ‘Got Talent 2026’
- Mats Akkerman kroont zich tot winnaar van 'De Slimste Mens'
- Margôt Ros is Scrooge in live-uitzending vanuit Drenthe
- Kijkcijfers: donderdag 5 november 2026
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- Loes Haverkort is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.





































