De koppels gaan samenwonen in 'Blind Getrouwd'

zondag 22 maart 2020

Op zondag 22 maart om 19.55 is Blind Getrouwd dan wel al aan haar zesde aflevering toe, in de realiteit zijn de koppels nog geen zes maar amper anderhalve week getrouwd.

De voorbije week volgden weer meer dan 1 miljoen fans de liefdesperikelen van Laura, Sonny, Tatiana, Lothar, Winnie, Jonah, Christophe en Nick, goed voor een marktaandeel van 33,7% (VVA 18-54).


Ze genieten van hun laatste dag in Kenia, Bali, Thailand en Mexico en keren daarna terug naar België, waar de volgende fase hen opwacht: samenwonen in hun gezamenlijk appartement.

Wanneer Tati en Lothar in Thailand op de boot zitten, duikt net een storm op: een slecht teken? Het koppel maakt de balans op van de moeilijke huwelijksreis. Vooraleer ze in Aalst hun appartement mogen ontdekken, hebben ze een afspraak met relatietherapeute Sarah Hertens om te bekijken hoe het nu verder moet.

Sonny en Laura sluiten hun honeymoon af met een bezoek aan een tempel, waar ze hun huwelijk laten zegenen op traditionele Balinese wijze. 'Niet dat ik daar per se in geloof, maar misschien is dat net wel dat duwtje in de rug dat we nodig hebben', zegt Sonny. In Zoersel groeien Laura en hij echter al snel nog verder uit elkaar.

Nick en Christophe ruilen het nachtleven van Isla Holbox in voor hun stulpje op het hippe Gentse Zuid. Antwerpenaar Nick wil een spoedcursus Gents en Christophe wil meteen indruk maken door te koken, nochtans niet zijn sterkste kant. Hun eerste keer in de keuken wordt meteen een onvergetelijke ervaring.

Winnie gaat op bezoek in Jonahs hotel mama en papa, waar hij nog woont terwijl hij zijn eigen huis aan het verbouwen is. Het bezoek is meteen goed voor een nieuwe set onderbroeken voor in hun nieuwe appartement in Berchem. De twee spreken ook terug af met hun vrienden om verslag uit te brengen van de huwelijksreis.

'Blind Getrouwd: Naspel': Laura en Wim Slabbinck
De huwelijksreis van alle koppels loopt op haar einde en vooral Laura is daar niet rouwig om. Ze kijkt er naar uit om het gewone leven te starten: samenwonen met Sonny, terug gaan werken, de volleybaltrainingen,... Maar Sonny en Laura leven op een volledig ander ritme: Sonny werkt in ploegen en Laura heeft het overdag heel druk. Dat maakt dat het samenwonen niet helemaal verloopt zoals ze hadden gehoopt. Bab en Sean ontvangen Laura en relatietherapeut Wim Slabbinck in de studio. Wim weet te vertellen dat een gemiddeld koppel maar 7 minuten per dag praat na een werkdag! Het wordt een openhartig gesprek over aanpassen aan elkaars ritme en blijven communiceren.

'Blind Getrouwd', zondag 22 maart om 19.55 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Salut en de Kost' (Play)

Viktor Verhulst (31) sterft na een val uit Nachtwacht-Flyer in Plopsaland. Bockie wil weten wat het allerlaatste is wat Vik wil eten voor zijn dood.

'Salut en de Kost', om 22.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Dwars door de Pyreneeën
    21:45
    F*ck you, flik
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Poorten van Europa
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Blind getrouwd
    22:00
    Goens Docu: Cel Vermiste Personen
  • 20:35
    Murder in a Small Town
    22:30
    The Equalizer
  • 20:35
    The Bourne Supremacy
    22:40
    Last Knights
  • 20:35
    Assault on Precinct 13
    22:35
    Street Cops
  • 20:35
    The Christmas Cure
    22:15
    Six Degrees of Santa
  • 21:05
    Hallo België!
    21:40
    Tegen de Sterren Op
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:30
    Salut & De Kost
  • 20:35
    The Curious Case of Benjamin Button
    23:45
    Friends
  • 20:35
    Harry Potter and the Chamber of Secrets
    23:40
    The Ark
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:30
    World's Most Evil Killers
  • 20:50
    De CFO podcast
    21:28
    Z-Nieuws
  • 21:18
    Publireportage
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:00
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 21:00
    The Chelsea Detective
    21:55
    Inspector George Gently
  • 20:35
    Chucky
    21:30
    Scandal
  • 20:35
    Strijders
    21:35
    De slimste mens
  • 21:15
    Opsporing Verzocht
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    De Spookvoetballer
    22:15
    Draadstaal